Konzolista.cz

Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept

novinkastředa 25. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept
Akce Killzone Shadow Fall od studia Guerrilla Games si našla řadu fanoušků a i dnes patří k nejhranějším hrám na konzoli PlayStation 4. Pokud jste si ji oblíbili, určitě vás bude zajímat, že už dnes vyjde pro majitele Season Passu očekávané DLCčko Intercept, které přidá do hry kooperativní režim, zaměření na hackování základny a bránění se nepřátelům. DLCčko bude dostupné i samostatně, ale až později. Níže se podívejte na poslední trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept
Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept
Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept
Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept
Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept
Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept

Komentáře (8)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Primal
Primal #Pornal

Podle mě se ti stáhl jen ten coop ale nemáš v něm mapy ty se ti stáhnout dodatečně a mají 5 gb.

AsuraCZech
AsuraCZech #OverLord

Tak KZ MP mám rád a hraju ho od 3, takže jakýkoliv DLC vítám.

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍2
👎1

Hra je to dobrá ale chápu že lidi dají raději přednost BF4 kde tanky mají pohon na zadní auta co mají v realu 4x4 tak sou taky jen na zadní a stíhačky létají ve výšce max 40m nad zemí

rostiq36

"i dnes patří k nejhranějším hrám na konzoli PlayStation 4" . No já nevím, když večer zapnu KZ, tak dohromady vidím ve všech módech cca 500 lidí. A hraje se mnohdy 3 na 4, atd. To mě jako jedna z nejhranějších her nepřipadá..

the_edge
the_edge #dave3345

musim rict ze jsem cerstvy majitel ps4 a killzone ted hraju a neni to vubec spatna hra nutno dodat ze po tech recenzich jsem od ni nic neocekaval a to je asi duvod proc jsem mile prekvapen.

zubica
zubica #pamik56
👍2
👎1

Spilif: Jsem na tom podobně. Kupoval jsem bundle PS4 a Killzone....-prodával jsem potom hru, protože.....no nevím-mě osobně to nenadchlo a ani jsem to nedohrál....

Všichni plivou po Ghosts, ale u multiplayeru se bavím dlouhé hodiny a nevidím v tom problém.

Spilif
👍1

Já nevím pro mne je KZ SF zklamání a to jsem značky KZ opravdu veliký fanda! A nějaký DLC to opravdu asi nezachrání:(

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰

Vypadá to hodně dobře už aby to dali na store ke stažení