Killzone Shadow Fall dnes dostane rozšíření Intercept
novinka•středa 25. června 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama











novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (8)
Podle mě se ti stáhl jen ten coop ale nemáš v něm mapy ty se ti stáhnout dodatečně a mají 5 gb.
Tak KZ MP mám rád a hraju ho od 3, takže jakýkoliv DLC vítám.
Hra je to dobrá ale chápu že lidi dají raději přednost BF4 kde tanky mají pohon na zadní auta co mají v realu 4x4 tak sou taky jen na zadní a stíhačky létají ve výšce max 40m nad zemí
"i dnes patří k nejhranějším hrám na konzoli PlayStation 4" . No já nevím, když večer zapnu KZ, tak dohromady vidím ve všech módech cca 500 lidí. A hraje se mnohdy 3 na 4, atd. To mě jako jedna z nejhranějších her nepřipadá..
musim rict ze jsem cerstvy majitel ps4 a killzone ted hraju a neni to vubec spatna hra nutno dodat ze po tech recenzich jsem od ni nic neocekaval a to je asi duvod proc jsem mile prekvapen.
Spilif: Jsem na tom podobně. Kupoval jsem bundle PS4 a Killzone....-prodával jsem potom hru, protože.....no nevím-mě osobně to nenadchlo a ani jsem to nedohrál....
Všichni plivou po Ghosts, ale u multiplayeru se bavím dlouhé hodiny a nevidím v tom problém.
Já nevím pro mne je KZ SF zklamání a to jsem značky KZ opravdu veliký fanda! A nějaký DLC to opravdu asi nezachrání:(
Vypadá to hodně dobře už aby to dali na store ke stažení