Konzolista.cz

DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra

novinkastředa 6. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra
Před několika týdny vyšlo DLC Intercept pro akční hru Killzone: Shadow Fall, které přineslo kooperativní multiplayerové mise. V nich bylo nutné s dalšími hráči plnit jednoduché úkoly a navíc se bránit úrokům řadových nepřátel i bossů. Dnes Sony vydala Intercept jako samostatně hratelný titul, k němuž nepotřebujete vlastnit Killzone: Shadow Fall, koupit si ho můžete za 549,-Kč. Hrát pak pochopitelně budete moci i s hráči, kteří vlastní Intercept jako DLC pro Killzone: Shadow Fall, které stojí 269,-Kč. Vývojáři hodlají tento nový režim do budoucna podporovat formou nových map, které budou zdarma. Níže v novince naleznete oznamující trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra
DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra
DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra
DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra
DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra
DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

Už to pomalu chápete, akorát k tomu máte pořád něco, co tam nepatří.

eeeee
eeeee #můj názor

Kupony nejsou nastroj pro jednorázovy nakup. Kvuli tomu, ze chces jednou letet na dovolenou si take nekoupis letadlo a nebudes si stezovat, jak je ta cesta draha.

CZtwins
👍1

Tak si zaregistruj svoji platebni kartu a kup si to, potom kartu deaktivuj a pokracuj dal, jakoby se nic nestalo. To je taky vsechno, nic vic v tom taky neni. Je to taky easy. Je to taky jednoduchy...a zabere to zhruba minutu.

Rozhodne NEmusis kupovat kupon za 1000,- kdyz se ti to v tomhle pripade nevyplati, to bys byl prece hlupak.

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎1

Chci tohle DLC. Dobře, ale musím koupit kupón za 1000Kč. A to je všechno. Nic dál. Nechci další hru, žadný jiný DLC. Zajímá mě jenom tohle.

To je všechno. Nic víc v tom není. Je to easy. Je to jednoduchý.

Seth123

On to fakt nikdo nechápe asi bys nám to mohl vysvětlit. Dobíjel jsem pomocí karty i předplacených kuponu a nikdy jsem o nic nepřišel

CZtwins
👍1

bf333: Souhlas, taky jsem si polozil stejnou otazku. Totalni kravina...za tech zbylych 451,- uz si asi clovek nikdy nic nekoupi, protoze na storu prece neni nic za cenu pod 451,- :)

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎1

Nechápeš.

bf333
bf333 #Ravens
👍3

Jasne,nekdo si dobije za litr,koupi si dlc KZ a uz nikdy nic,chapu[s6]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎1

Nedělej, že to nechápeš.

bf333
bf333 #Ravens
👍1

NPNK_Prosim???Ten zbytek do litru propada?[s6]

iCEl0l

DLC dostaneš ke hře, tuhle standalone verzi ne.

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2

Kdyz si koupim season pass tak tohle vse co vychazi bude pak zdarma?

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI
👎1

Hrozná cena, pokud nepoužíváte kreditku. Ta hra vlastně stojí 1000 Kč.

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ
👍1

549,- LOL[s6]