DLC Intercept pro Killzone: Shadow Fall jako samostatně spustitelná hra
novinka•středa 6. srpna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie






Reklama











novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (14)
Už to pomalu chápete, akorát k tomu máte pořád něco, co tam nepatří.
Kupony nejsou nastroj pro jednorázovy nakup. Kvuli tomu, ze chces jednou letet na dovolenou si take nekoupis letadlo a nebudes si stezovat, jak je ta cesta draha.
Tak si zaregistruj svoji platebni kartu a kup si to, potom kartu deaktivuj a pokracuj dal, jakoby se nic nestalo. To je taky vsechno, nic vic v tom taky neni. Je to taky easy. Je to taky jednoduchy...a zabere to zhruba minutu.
Rozhodne NEmusis kupovat kupon za 1000,- kdyz se ti to v tomhle pripade nevyplati, to bys byl prece hlupak.
Chci tohle DLC. Dobře, ale musím koupit kupón za 1000Kč. A to je všechno. Nic dál. Nechci další hru, žadný jiný DLC. Zajímá mě jenom tohle.
To je všechno. Nic víc v tom není. Je to easy. Je to jednoduchý.
On to fakt nikdo nechápe asi bys nám to mohl vysvětlit. Dobíjel jsem pomocí karty i předplacených kuponu a nikdy jsem o nic nepřišel
bf333: Souhlas, taky jsem si polozil stejnou otazku. Totalni kravina...za tech zbylych 451,- uz si asi clovek nikdy nic nekoupi, protoze na storu prece neni nic za cenu pod 451,- :)
Nechápeš.
Jasne,nekdo si dobije za litr,koupi si dlc KZ a uz nikdy nic,chapu[s6]
Nedělej, že to nechápeš.
NPNK_Prosim???Ten zbytek do litru propada?[s6]
DLC dostaneš ke hře, tuhle standalone verzi ne.
Kdyz si koupim season pass tak tohle vse co vychazi bude pak zdarma?
Hrozná cena, pokud nepoužíváte kreditku. Ta hra vlastně stojí 1000 Kč.
549,- LOL[s6]