Konzolista.cz

Horor Daylight se snaží vylekat v launch traileru

novinkastředa 30. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Horor Daylight se snaží vylekat v launch traileru
Na hororovou hru Daylight se určitě těšili všichni fanoušci žánru. První recenze ale naznačily, že to zase tak velká sláva není, hra si odnáší většinou jen průměrné známky, větší dostane výjimečně. To je jistě zklamání, vývojáři ze Zombie Studios se ale i tak snaží hráče nalákat pomocí nového launch traileru, který obsahuje celkem atmosférické záběry z hraní. Na trailer se můžete podívat níže v novince. Hra Daylight bude od zítřka dostupná na konzoli PlayStation 4 za 11.99 euro (členové PlayStation Plus mohou kupovat za 9.59 euro).
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Radeksuchy

No uvidíme,nějak po tom netoužim..Mě se asi nejvíc líbil Outlast.Jinak tedka jsem dlouho nepařil asi 2 mesíce :-D Takže s oživim KZ:Shadow fall a pak se těšim na Wolfeinsteina :P

Slim Jim

Akorát mě nešlo do hlavy proč v druhém patře prorůstá podlahou tráva

Spilif
👍2

NO na to že je to na PS4 tak to nejlépe nevypadá, ale nevím když se to ke mně dostane tak to určitě zkusím. Nechci hru odsuzovat pokud to nevyzkouším osobně ;)