Hideo Kojima a Guillermo del Toro připravují nový Silent Hill













novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (28)
Tak tohle je nejvíc oznámení GamesComu. Poslední Silent Hill co byl peckovní je Shattered Memories na Wii to mě bavilo dost.
Nadhera je treba vyuzit Fox na plno .... Kojima MGS , Silent Hill proste Konami jedou [s6][s7]
El_Scorpio-ale kojima dela exkluzivni hry napriklad metal gear solid 3,4,a ten psp dil byl exkluzivni,sice dve ze tri her vysli v hd kolekci ale myslim ze to se nepocita kdyz hra vysla temer pred 10 lety,navic silent hill byl vzdy spjaty se znackou playstation silent hill 1 plna exkluzivita a asi az do pateho dilu meli vzdy ps konzole casovou exkluzivitu,takze exkluzivita pro ps4 je dost mozna.
je dobře že se Silent hill vrátí do japonska, ale tim kojimou si nejsem jistej, je uchylnej na roboty a divny hovadiny a to jestli zvladne kvalitně udělat horor aby to nesmrdělo po kojimovi ale bylo to naslednikem serie ktera pro mě skončila s PS2, tak to opravdu nevím
Nemám horory rád ale tohle zní sakra dobře :)
Bude to exkluzivní [s6]
Parta do nepohody: link [s6]
Jsem zvedavy jakou postavu bude hrat Ryan Gosling - coz je jeden z mych nejoblibenejsich hercu.
Ani milion srdicek by nevyjadrila tu radost jakou mam :D [s7]
Tak tohle je z fleku pro mě největší a nejlepší překvapení letošního roku!!! Pod taktovkou Hideo Kojima, Guillermo del Toro!!! V hlavní roli Norman Reedus!!! Dávno umírající moje nejoblíbenější hororová herní série ožívá pod nejlepším možným dozorem!!! To je splněný sen! Kvůli tomuhle koupím jakoukoliv konzoli!
Heymi9615: taky jsem byl slyšet [s3][s3][s6]
Pro mě je to paráda [s12]
Playstation má prostě nej exkluzivní hry a narozdíl od někoho se je snaží si je udržet.
Pokud se hra povede, tak to teda bude fakt bomba!
Hideo Kojima, známka kvality, Guillermo del Toro, to je sakra dobrý filmový režisér : link , takže nemám pochyb o tom, že se hra hooooodně povede!
Norman Reedus? To je borec!: link The Walking Dead je můj nejoblíbenější seriál, takže tohodle herce velice dobře znám a je můj nejoblíbenější!
Hideo Kojima, Guillermo del Toro a Norman Reedus Tak tomu říkám exkluzivní trojka od které můžeme čekat jen to nejlepší[s14]
První náznaky byli už před dvěmi lety : link
Hustý. Na tohle jsem opravdu zvědav. [s6]
Pro mě osobně největší oznámení tohoto videoherního roku!! [s1]
Pokiaľ na tom robí Kojima, exkluzívne to určite nebude...
Ty voe,při hraní dema jsem poprvé v životě zařval leknutím nahlas (při hře nebo filmu),a to jsem hrál ve dne.[s5] [s7][s7][s7]Atmosféra a strach z toho čiší...DAY1
Tohle je ta exkluzivni horor hra? Jestli ano, tak je to obrovska bomba[s7][s7]
tak tohle bude masakr těším se
Hideo a silent hill tak to je ultimatni kombo...z toho nemuze vyjit nic jinyho nez krutoprisna hra..
SH Downpour byl, je a bude uzasnym dilem v serii, ktery je bohuzel podkopany radou technickych chyb.
silent hill comeback :) ... hodne mlhy, depresivni hudby a temne atmosfery :) je treba napravit po downpouru ...
Tak toto je paráda, pre tých čo ešte nevideli odporúčam hneď pozrieť Faunov labyrint, a Devil
Udajne je to reboot serie, coz je jiste skoda.
Mé nejtajnější tužby byly vyslyšeny. Hideo + Silent Hill = [s7]
del Toro je už jen třešnička na dortu. Jen toho Reeduse asi nepřekousnu.
Nicméně to demo je naprosto dokonalé a říkal jsem si že to vypadá na nejlepší atmosférický horor za několik posledních let a ono se z toho navíc vyklube má nejoblíbenější série.
Silent Hill se vrací do japonska. \(^▽^@)ノ
PARADA!!! Tak ale doufam, ze narozdil od teaseru bude hra z pohledu treti osoby. Nechci aby se ze Silent Hillu stal dalsi Outlast.
WTF oznamovaci demo na silent hill? ale kojima + del toro to zni hodne zajimave doufam ze se prida i akira yamaoke.stale tomu nemuzu uverit ze si nekdo da praci s hrou jen aby v ni mohl oznamit jinou hru to je neuveritelne a myslim ze tohle se zapise do hernich dejin.
kdyz tohle demo bylo jen na ps4 znamena to snad exkluzivitu?
Neuveritelné... Toto je obrovská vec.
No tak od Kojimi to bude luxus Sillent Hill beru 100%jeste na PS4 bomba.