Guillermo del Toro: Silent Hills je zrušen












novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (16)
Silent Hill je od čtvrtýho dílu prostě jednoduše tragickej. Homecoming i Downpour byla obravská chyba jenž sérii neskutečně uškodila. Downpour se navíc ani nedal hrát jak špatně to bylo zpracovaný a to nejen ovládáním. Homecoming byl otřesnej příběhem a to že ze hry která inspirovala průměrnej film udělali hru podle filmu jenž vznikl na motivy hry. Takže protě špatný, celá atmosféra SH byla pryč.
Jendiná šance na záchranu značky byl právě Kojima...
Nesmírné zklamání, poněvadž z toho mohla být patrně výborná hra, neboť na tom pracovali dva mistři, ačkoliv každý byl odborník na to své, ovšem o to více to mohlo být zajímavější.
Toto je obrovská škoda.... [s13][s13][s13]
K***a do p*** vyj**** s****i d****i vy***** za****** ho**** zm**** cu*** vyl***i
Tet je dulezite co udela Kojima ... Pevne verim ze nas nezklame a bude dal delat hry ... Konami at si skoci do zdi [s6] a s rozbehem ...[s6]
tak to je konec konami metal gear konci s odchodem kojimy,posledni kvalitni silent hill byl jeste na ps2,PES totalne valcuje fifa a castlevania posledni uspesny dil vysel nekdy v roce 2008
u Downpouru jsem nechápal proč schytal takový hate... Mě i Gaze to bavilo, vypadalo to dobře a ještě navíc to bylo od českýho studia. A Konami se jim odvděčilo fakt majestátně :(
downpour byl luxusní,po 2 nejlepší díl.
Konami is dead... Škoda, že na silent hillu nepokračovala ta parta čechů, co dělala poslední díl. Kdyby zužitkovali ty zkušenosti a k tomu využili nextgen, mohla to být šupa.
Konami si očividně myslí,jak to vychytaji i s celou tou šarádou . Celá ta jejich šaškárna co se teď děje (Kojima apod.),může celé Konami poslat do hnoje . Pak už jim zářivé obleky a opice v cilindru vůbec nepomůžou ...
Na druhou stranu,jsem si skoro jist,že Kojima,se ve světě neztratí ;)
Jdu se oběsit.[s13]
Mike: díky. Reedus je dobrej. Snad ještě ve Walking Dead chvíli vydrží 😄
Spratekk_CZ: Měla to být hlavní postava za kterou bys hrál.
Chudák Guillermo, další parádní hra co mu zrušili před nosem :). Nevím co tam provádí, ale celou firmu to změní a bojím se že k horšímu.
Nejlepší hra na ps4 bude zrušena. Moc se směju [s6]
V Silent Hillech se nevyznám, ale co má společnýho Reedus s hrou SH? Myslim, že to je Reedus teda co je na obrázku.
Fucking perfect! Tak at' se Konami samo poraví...
-------------------------------
↓ :DDDDDDDDDDDDDDDDDD