Gran Turismo 5 se dočká velkého updatu a DLCčka
novinka•středa 28. září 2011•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hra Gran Turismo 7 je pro Sony obrovský úspěch, má více než dva miliony aktivních hráčů
novinka
Final Fantasy VII Remake Intergrade vypadá i běží dobře na konzoli Nintendo Switch 2
recenze
Sleep Awake
novinka
Gears of War: E-Day je nejambicióznější hra studia The Coalition
novinka
Hra Avatar: Frontiers of Pandora dostala rozšíření From the Ashes, podívejte se na launch trailer
fórum
Think before you sleep
novinka
Intergalactic: The Heretic Prophet je plánován na polovinu roku 2027, vývojáři měli v posledních týdnech pracovat přesčasy
fórum
Gran Turismo 7
novinka
Aces of Thunder má konečně datum vydání, pro PlayStation VR2 vyjde začátkem února
novinka
Hráči vyhráli, hra R-Type Dimensions III vyjde pro Nintendo Switch 2 na klasické kartě
Komentáře (57)
Modlim se za stiny a za kosticky v prachu a kouri [s6]
update : za kompletně přepracované zvuky a zavedení kvalifikací bych byl vážně vděčnej.., konečně...
Placená DLCéčka ignoruju u všech her už z principu
Kucí, nerozesmívejte mě :D :D :D :D :D :D :D .......Burnout...... :D :D :D :D :D ....Shift...... :D :D :D :D lol
Shift taky dobrý hlavně 2.Výhodou je i to že na pořádný auto se nemusí čekat půl roku narozdíl od nejmenované hry.
Když závody tak jedině Burnot:Paradise.Pocit z rychlosti nesrovnatelnej s ničím a když to někam napasuju auto na hadry.
Nj, velký udpate... Pro ty, co si hru koupí po velkém update, se přidá milion dalších udpatů, plus instalace, a než si hru zahrají, tak by i Blizzard vydal Diablo III. :D
Překopat ty tratě. Pomocí updatu nahradit novými modely tratí ty staré (GT4 HD verze). Včetně těch (GT4 HD verzí) automobilů.
tohle je docela zábava číst, jak si tady vyčítají gt5 vs froza, ku.va se uklidněte, kdo chce ať si DLC do GT5 koupí, já teda rozhodně koupím a ti kdo remcají si budou jezdit třeba dirt, nebo frozu.... je to jejich názor, netvrdím že jsou špatné, horší nebo lepší, pro mne je DLC do GT5 povinost za "jakoukoliv" cenu !!! a tohle je pro mě nejlepší zpráva na tenhle rok ...(uncharted3 nezminuji)
jaccomo : nevím to s jistotou ,mrknu na ten nejmenovaný web,ale měl jsem za to že se tam právě o tom počasí zmińovali. možná jsem to přehlídnul. pokuď se pletu,tak jenom dobře !
jacc. .chvíli jsem si myslel, že ses už konečně naučil psát.. ale ona je to citace :o))
Maverick_cz: 5*
Lykantrop: tebe bych si fakt pral napalit mezi oci [s8]
tohle je těžký.. buď uděláte hru, která má minimum obsahu a neni tam toliko co zkonit a na co si stěžovat krom toho, že ta hra má málo obsahu, ale to je přeci jenom jedna výtka, zatímco na hru, která má toho obsahu mraky a v několika položkách pokulhává, tak je pořád na co nadávat. Docela paradox, ale ten kdo chce psa být, tak si těch holí najde v tomhle právě mraky. Stejně nefér je to v některých recenzích, kde se dávaj mínusy za nedotažený dílčí věci, ale že v jinejch žánrově podobnejch hrách ta celá stránka chybí.. to už se jako mínus nebere :o)..
nu třičtvrtě mýho friendlistu na stationu hraje do dneška to nedodělaný GT a všichni u toho určitě zkřípaj zubama a koušou si nehty nudou ;o) .. Rozhodně nesouhlasim s každym obhájcem, co tu velebí GT, ale proč mi pořád dokola stejný lidi říkaj, jak je to GT na hovno? Nemusí to každýho bavit, ale ten, kdo má rád auta, tak má rád GT... žádná z jeho chyb ani zdaleka nevyváží jeho kvality..
jsem zvědav a těším se [s14]
Treba pak z GT5 Prologue 2 bude mozna i plna hra. Do tretice vseho spatne...totiz ..dobreho. [s6]
ja sa trosku pridam svojim nazorom na GT5. Som rada ze hrajem tohto krala medzi racingami. Preco je to u mna kral? Nebudem sa vyjadrovat ku grafike tu kazdy pozna, premna jedna z najlepsich co mame na PS3. Ale skvor chcem ukazat na samotne meno GT co znamena v hernom svete. Uz len fakt ze co znacka GT vo svete znamena ma prekvapuje. Ked si pozriete TV GT tak zistite ze ake akcie su usporiadane pod touto znackou. Fakt ze Sebastian Vetel spolupracoval na super sportovom aute ktore existuje len v GT hovori dost vela. Tak isto ako le pre obycajne demo GT prologue bol vytvoreny virtualny Citroen GT ktori je jednym slovom v tejto hre fenomenalny a nikde inde na svete neexistuje. Dalsi ako Loeb ktori radi ako jazdit rally uz ani nespominam. Este spomeniem Coultharda ktori pod hlavickou GT zajazdil na okruhu Top Gear na Mercedese SLS najlepsi cas. Spomeniem este medzinarodnu sutaz GT academy ktora umozni najlepsim hracom si zjazdit na uzasnych sportovych autach na najlepsich okruhoch sveta. Proste tato znacka ma OBROVSKU vahu...
Premium auta mi sou u ... stejně jezdim z pohledu narazniku takže někdy ani nevim co mám za auto :D Ale chtělo by to další okruhy pokud mozno postupně doplnovat všechny světové okruhy co měsíc novej okruh byl bych ochotnej i zaplatit třeba 50kč za jeden okruh. Je to potřeba už nevim co mám jezdit - pořád dokola SUZUKA,FUJI,Laguna a zase dokola :D :x
Starky : to samý lze napsat i o GT. je to pořád na jedno brdo akorát si na tom microsoft stihl třikrát nahrabat :-).
jinak video fakt hustý,opravdu jsem se zasmál.Něco takovýho se mi po mnoha desítkách hodin hraní forzy nestalo,ale věřím že se bug může občas objevit - video je toho důkazem.
Číst tu některý komenty je vážně k popukání :) Na ten update bych tipoval ukládání závodů, nový premium auta (respektive předělání standard aut na premium) a ještě nějáký drobnější novinky co se počasí týče. v DLC pak počítám s úplně novejma premium autama a novejma tratěma
To je taky dobrej vtip. Forza je vlastne ve vyvoji dele nez GT5.
Oni totiz vydavaji tu stejnou hru porad dokola vzdy s par novinkama, je to vzdy jak DLC za cenu plne hry.
jaccomo : Počasí tám být údajně nemá,což je škoda.Oproti třetímu dílu je zlepšena celková grafika - hlavně nasvícení,dvojnásobný počet aut,model poškození,ale počasí prý ne. uvidíme,sám jsem to jen četl,až výjde demo,budeme chytřejší. Grafika má být údajně lepší nez GT5,proto asi ten update,aby si sony po šesti letech vývoje neutrhlo ostudu tím,že dostane na prdel od forzy,která se 6 let určitě nedělala a navíc běží na slabším hardwaru než GT5 :-)
Tak snad abych počkal s endurance závodama. Možná příjde tolik slibovanej save během závodu a třeba i ten YT upload videí.
Starky-Ani nevýš jak mně to video rozesmálo.Tá fizyka je fakt na vysoký úrovni.Taky ten borec v tom videu se tomu pousmál.To je fail jak prase.
jacco.. ano třetí forza za třetí cenu už by jej prý měla mít.. já jsem zase čekal, že tam budou nezpevněný povrchy, když jsem viděl před rokem ten teaser, kde se prohání EVO blátem a kde nic tu nic
Jo ja vim jakej to ma vliv link :-)
Ale hlavne si myslim, ze v tehle oblasti si nemaj ty hry co vycitat.
Starky, prostě ve Forze když naborám, tak cítím že to byla šlupka a zvukově to odpovídá a zrovna poškození si myslím že je ve Forze udělaný dobře, i když na takovej GRID to asi taky nemá.
Lol starku nekdy is pust forzu abys videl jak se nici prevodovka nebo ma utrzenej spoiler vliv na chovani auta ... zase koukam youtube znalci [s15][s15][s15][s15] pche lamy
Lovefist_88: Ktere poskozeni ve Forze myslis? Tu vymenu hladke textury za texturu pomackanou? :-)
Maverick_cz s tou grafikou jak se to vezme. grafika aut u GT5 nemá konkurenci, ale prostředí je hdoně průměrný, i když je tam dost efektů. třeba takový Shift 2 mají hezčí grafiku tratí než GT5 a to proto že tam strom, nebo barák vypadají jako hmatný kus něčeho, ale u GT5 je to jako fotka, nebo kulisa.
Lovefist_88... stejně tak mně může vadit, že Forza je graficky slabší, nemá ponětí o tom, co je to nezpevněnej povrch (šotolina, sníh).. počasí.. změna dení doby.. 16aut na trati, boxy (pity).. že auta v menu maj nějakej stupeň detailnosti a přímo ve hře o řád slabší.. ale nevadí.. jsem za ní rád. Hrál jsem jí dávno před tím, než jsem vůbec čuchnul ke gran turismu a kdyby tu nebyla, tak je GT poloviční, jenže i tak by bylo pořád dvakrát takový, co ostatní závodní hry.
Sice jsem ho měl jen půjčenýho před rokem, ale teď se chystám koupit vlastního, navíc za slušnou cenu už dneska a k tomu ještě obří update. mno co víc si přát... těšim se moc, lepší závody asi nejsou, i když Dirta bych si taky rád vyzkoušel