Uvedení GT Academy 2013 v ČR kvůli povodním odloženo

novinka  3
Martin Šmíd, 4. 6. 2013 16:00
Na tento čtvrtek Sony oznámila speciální akci k uvedení Gran Turismo Academy 2013 pro Českou republiku. Jak ale jistě víte, v posledních dnech postihly Prahu velké povodně, což dnes vyústilo v odklad. Pokud se nic zásadního nestane, akce nově proběhne 12. června od 16:00 – 22:00, místo konání samozřejmě zůstává: Praha-Holešovice, před klubem Sasazu. Níže v novince naleznete všechny podrobnosti o Gran Turismo Academy 2013, takže se dejte do čtení.

Tisková zpráva

Společnosti Sony Computer Entertainment Europe a NISSAN Vás zvou na jedinečnou akci, pořádanou u příležitosti uvedení nového ročníku soutěže GT Aademy a uvedení sportovní divize NISSAN Nismo a modelu Juke Nismo na český trh. Tato akce je první možností jak se přihlásit do soutěže GT Academy 2013 a stát se tak opravdovým závodním jezdcem NISSAN. Dva soutěžící z této akce a z dalších podobných akcí, které proběhnou v průběhu června a července 2013 na našem území, tak získají jedinečnou možnost vydat se na regionální finále a změřit tak síly s dalšími čtyřmi závodníky, kteří se rekrutovali ze závodů probíhajících on-line.

Soutěž GT Academy spojuje unikátním způsobem virtuální a reálný svět. Od jejího prvního vyhlášení v roce 2008 se jí zúčastnilo už více než 2 miliony lidí, ať už milovníků počítačových her, nebo automobilových závodů, kteří se mezi sebou utkali ve hře Grand Turismo o možnost stát se členem týmu Nissan a usednout do skutečného závodního speciálu. V současné době probíhá soutěž v Evropě, USA, Německu, Rusku, na Středním východě a v Jihoafrické republice. Šest vítězů předchozích ročníků reprezentuje v barvách týmu Nismo společnost Nissan na vrcholných motoristických soutěžích.

Přijďte se zúčastnit této jedinečné akce a nasajte opravdovou závodní atmosféru nasycenou vůní benzínu:

Kdy: 12.6.2013 od 16:00 – 22:00
Kde: Praha-Holešovice, před klubem Sasazu

Na co se můžete těšit:
Oficiální zahájení soutěže GT Academy 2013
Jízdy na simulátorech GT5 (rekrutování jezdců do soutěže GT Academy 2013)
Testovací jízdy Juke Nismo
Koncert, DJ
Spoustu další zábavy

Zdroj: Tisková zpráva, Sony Czech

Gran Turismo 5

ps3
Sony Computer Entertainment, Polyphony Digital
Datum vydání hry:
24. 11. 2010
Žánr:
Závodní, Simulátor, Sport
KARTA HRY
9/10

Komentáře