Gran Turismo 5 screenshoty
novinka•pondělí 28. září 2009•Petr Strecker•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Pro Marathon se Bungie nechalo inspirovat více než dvacet let starou MMO hrou
novinka
Šťastné a veselé Vánoce přeje redakce Konzolista.cz
fórum
Nintendo Switch 2
novinka
FRONT MISSION 3: Remake vyjde koncem ledna pro konzole PlayStation a Xbox, vydána demoverze
special
Historie Maria: od arkádové postavičky k největší ikoně videoher
novinka
Na konzoli Nintendo Switch 2 možná zamíří další hry ze série Tomb Raider
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
V brzké době se má Call of Duty dostat na konzole Nintenda
novinka
Při autonehodě zemřel Vince Zampella, tvůrce Call of Duty
novinka
Bondovka 007 First Light byla odložena na konec května
Komentáře (17)
řekne mi někde prosím jakej je rozdíl mezi GT5 Prologue a GT5? Předem díky...
Maggo ma pravdu, ja se tesim az osedlam Ferrarri Enzo. Brum brum
Každej si ve screenech najde svoje. Někdo bude až otravně dloubat do sebemenších pixelů, někdo zkoumá stromy, někomu naopak stačí pohled na nový stroje. Tyhle screeny třeba neřeknou nic, krom toho, že na nich jsou auta jako je Lambo, nebo Ferrari Enzo. A to je pro mnohý důvod k radosti. Jistota, že tam ty auta fakt budou.
To PS3Fanboy:
Ten gameplay jsem viděl, i jiné a byl skoro stejný jako GT4 ve vyšším rozlišení. Navíc byl plný absurdností, takže bych s tím videem moc neargumentoval.
alexej27:
prosim tě a ten gameplay z gamecomu ti neztačil jak tam jezdili s tím subaru není to tak dlouho co tady byl v novinkách a graficky to byla spička tady maš gameplay z TGS 09: link
a tady gamecomu:
link
Proč nedají sreeny z gameplay, GT4 při replay resp. oficiální sreeny vypadaly taky fantasticky, ale v samotné hře už to bylo horší. To samozřejmě neplatí jen v případě GT, ale všech her, proto sreeny nemají pro mě žádnou vypovídací hodnotu a to že nejsou přímo ze hry to znásobuje. Hold marketing, a jestli tomu někdo věří, marketingová masáž je úspěšná a o to jde. Neříkám, že hra kvalitní nebude, ale v praxi bude minimálně o třídu horší než její "teoretická" (= naslibovaná) verze. Ono se toho obecně vždycky hodně namluví a výsledek je pak poněkud jiný.
ja si čekaní na GT5 spříjemním z GT PSP než získam všechna auta tak tady bude GT5
To Falifax: Vysekal ses v prvni zatacce, vid? Tak rychle zpatky k neonum, gigakridlum a tuzing devkam v tvem oblibenem NFS Underground...Jinak ke hře. Vypadá to nádherně, letos se závodníkům fakticky blýská na lepší časy - Forza teď, GT5 jako luxusní zákusek potom a prokládat NFS Shift pro odlehčení :)
Perfekní. Je vidět že PD je mistrem svého oboru.
Panebože proč mi to děláte každým obrázkem tpím jako zvíře. Každý obrázek mi ještě zpomaluje čas do vdání já už se snad nedočkám
OMG tahle pecka v pohodě spláchne to fiasko jménem Forza 3, které jsem hrál jen 5 minut a hned raději vypnul
je to nadhera [s7] [s7]
je zo pěkné ale já stejně nemám ps3 tak asi forza ale chci spíš nfs shift [s14] [s14]
KRASNA HRA!!!:-)
woooow bomby, moc se těším!
to gallardo vypada stejne uzasne jako v realu [s7]
pekne, pekne, jen tag dal:D