Gameplay trailer na akci Armored Core VI: Fires of Rubicon

novinka  3
Martin Šmíd, 29. 6. 2023 16:24
Herní vydavatel Bandai Namco před malou chvilkou zveřejnil nový trailer na připravovanou akční hru Armored Core VI: Fires of Rubicon od studia From Software. Ten v necelých pěti minutách nabízí přísun docela dost záběrů z hraní, ať už jde o střety s řadovými protivníky nebo i souboj s bossem. Na trailer se můžete podívat níže v novince.

„Na vzdálené planetě Rubikon 3 byla objevena nová záhadná látka zvaná "coral". Očekávalo se, že tato látka jako zdroj energie výrazně posílí technologické a komunikační schopnosti lidstva. Místo toho způsobila katastrofu, která planetu a okolní hvězdy pohltila v plamenech a bouřích a vytvořila Hořící hvězdnou soustavu. Téměř o půl století později se coral znovu objevil na planetě Rubikon 3, která je nyní kontaminovaná a uzavřená v důsledku katastrofy. Mimozemské korporace a odbojové skupiny bojují o kontrolu nad touto látkou. Hráč infiltruje Rubicon jako nezávislý žoldák a ocitá se v boji o látku s korporacemi a dalšími frakcemi,“ stojí v popisku hry.

Hra Armored Core VI: Fires of Rubicon vyjde 25. srpna letošního roku, a to pro PC a konzole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: TZ

Armored Core VI: Fires of Rubicon

xsxps5ps4xone
Bandai Namco, From Software
Datum vydání hry:
25. 8. 2023
Žánr:
Adventura, Střílečka
KARTA HRY
8/10

Komentáře