Druhá beta na World of Tanks pro PS4 už tento týdennovinkaWargaming
ps5xsxps4x360xone

Druhá beta na World of Tanks pro PS4 už tento týden

Martin Šmíd
Vývojáři ze studia Wargaming Europe dnes oznámili druhou betu hry World of Tanks pro konzoli PlayStation 4, která bude probíhat od 8. do 10. ledna. Budete tak mít znovu možnost si hru vyzkoušet, než se na PlayStation 4 dostane ve finální verzi, což už by zase tak moc dlouho trvat nemělo. Níže v novince se můžete podívat na nový deníček vývojářů, který o PlayStation 4 verzi pojednává.
YouTube video: YouTube video player

ZdrojTisková zpráva

REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Galerie

29 obrázků

Hra v článku

World of Tanks
ps5xsxps4x360xoneWorld of Tanks

Střílečka, Simulátor, Strategie, Arkáda

Redakce
Vývojář
Wargaming
Vydavatel
Wargaming
Vydání
12. dubna 2011

Komentáře (20)

  • johnyitalKONDAR
    johnyitalAu Rat
    1

    Já bych taky souhlasil s MikeCZ, každá z těch her je pro jiné publikum, akorát, že War Thunder poskytuje záběr od arkády až po, jakž takž ,simulaci. Jinak ,koukám, že tu máte někteří hodně staré informace. I War Thunder , v arcade a realistic ,míchá všechna vozidla dohromady, v air simulator battles jsou na cca 24 hodin vypsány strany,třeba rusko versus japonsko , v tank simulator jsou na 24 hodin přímo vypsaná vozidla, která se můžou zúčastnit na jednotlivých stranách, pak se to změní , a přibyla novinka, dlouhá letecká konfrontace na šest hodin(pouze simulátor), kde jsou buď vypsány strany nebo přímo letadla, která se můžou zúčastnit( teď aktuelně beží tři).Ale žádnej strach, dá se kdykoliv připojit a odpojit a hra to, co máte nahráno , normálně zacvaká, nemusíte nutně vydržet celých šest hodin.Ale jinak, nic proti WoT, čím víc toho bude, tím víc se budou muset snažit.

  • MILAN71
    MILAN71BOSE71

    Mam to same, v PS4 volno cca 380GB a na store pouze Only Disc????

  • MikeCZ
    MikeCZPS5

    Plejstik3 pokud to máš stejnou chybu jako já (nevím co tam psalo) tak máš málo místa na disku. Chce to fakt hodně.

  • ja
    ja

    Jde vám to stáhnout? V PS Storu se mi ukazuje jen Disc Only.

  • Plejstik3
    Plejstik3NEŘEŠ :-)

    Jelikož se mi "první Betu" nepodařilo po 4-5 pokusech zprovoznit (nějaký chybový hlášení), tak jsem to smazal a možná zkusím štěstí ještě teď. A když to zase neklapne, tak si holt někdy v budoucnu zkusím až tu oficiální "plnou" verzi

    Rozhodně nehodlám odhodit výborný a napínavý WAR THUNDER, ale rád bych ze zvědavosti WORLD OF TANKS vyzkoušel, abych měl přehled

  • Tex Calder
    Tex CalderMonštrum

    Moneta Nehledej realitu a bav se!

  • Tex Calder
    Tex CalderMonštrum

    ondra konkretizuj v cem je WOT p2w? Hraju uz pres 2 roky na Xboxu bez jakehokoliv placeni realnymi penezi, takze bych chtel slyset presne namitky, ne jen WOT je shit proti WT protoze je p2w...

  • the_edge
    the_edgedave3345
    2

    moneta-kdyz si ve warthundru zapnes realisticke bitvy tak to bude rozdelene na narody.

  • Witnwawes
    WitnwawesMCJoel835=WC
    1

    Souhlasim s mikeCZ..war thunder je pro jine publikum a kazdeho bavi neco jineho. Ja zkousel war thunder na PC i PS4 a rikal jsem si ze je to hruza, dal jsem tomu nekolik hodin a porad si rikam ze je to hruza :D WoT je proste neco lepšího, navic pro me velke +,pokud se nepletu na konzole to dělají jini vývojáři (stejna firma jako na PC jen jini lidi :D ) a podle me je to znat..

  • MikeCZ
    MikeCZPS5
    1

    ondro můžem mi říct co je na wotku p2w? Asi si odpovím sám abych nečekal. Ve hře je vše dostupné za kredity a tím pádem zadarmo,jediné co tě to bude stát je čas abys na to vydělal takže žádne p2w. Jinak hraju wotko na pc už asi tři roky a pořád mě to baví. War thunder jsem zkoušel, ale nechytlo mě to, je to pro jiné publikum. Každej si v těch hrách najde to svoje a já zvolil wotko. Škoda že nejde použít účet z pc protože začínat znova se mi moc nechce, ale určitě ještě zkusím abych porovnal.

  • DonPapasgonKONDAR
    DonPapasgonKCD2
    3

    Kdo si bude chtít zahrát opravdové tankové bitvy...WAR THUNDER

  • AlbertA-CZKONDAR
    AlbertA-CZJihlava

    Na PC je to pry zadarmo. A na konzole?

  • Slim Jim
    Slim Jim
    2

    Nechápu proč jsou nepřátelské tanky červeně zvýrazněné, kazí to hlavní část boje- hledání nepřítele :-D

  • ondra
    ondra
    2

    WoT je proti WT bohapusta arkada, ale nic proti tomu, kdyby to nebyla p2w. Priznivce to tedy ma, tak uvidime, ktera hra bude uspesnejsi. Znam to tedy jen z pc, jak se to lisi na xboxu?

  • Robitus
    Robitus$Jednu Rybu!!$
    5

    ondra Originál je jenom jeden a ten nese název World of Takns, to co je ve War Thunder je spíše pokus s hodně nízkým snímkováním:-D

  • Witnwawes
    WitnwawesMCJoel835=WC

    Rozhodne ano :) ja se na to mega těším..na PC je to celkem shit,ale da se to, na Xbox one je to parada,ale na te zbytecne krabici to hrat nechci protoze pujde z domu az to nekdo koupi..tak jedina moznost je PS4 minula beta byla super,uz aby vysla plna hra

  • ondra
    ondra
    2

    Muze to s placenou p2w munici obstat v konkurenci jiz zavedeneho Thunder War?

  • Adrian4422
    Adrian4422Miska 21

    Uz se tesim.Ale ad nam to spusti na plno.Ne Betu

  • Patrik160
    Patrik160Heisenberg
    1

    To zítra bude nárůst polských děti o 200% na psn :-D

  • MikeCZ
    MikeCZPS5
    1

    Od zítra? 8. až 10. ledna? Někde se stala chyba ne?

Napsat komentář

Chceš se zapojit do diskuze?

S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.