DLC The House of Wolves pro Destiny oficiálně vyjde v Q2 2015
novinka•pátek 6. února 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Rockstar Games v současnosti neplánuje diskovou edici hry Grand Theft Auto VI
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Studio Airship Syndicate oznámilo sci-fi akční hru DUST: Origins
fórum
Think before you sleep
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (7)
Bude cas na Diablo3 a jiny hry nevadi aspon se to neomrzi
I ja koncim je cas se venovat jinym hram ... Unor Order , brezen Bloodborne - a v lete uz tu bude beztak MGS5 - zapomel jsem na Zaklinace 3 . Bungie meli tet naservirovat dalsi planety at je co hrat - nahrabane maji dost ,ale jak se zda maji furt malo ...
Počkají az si to hráči nakoupili s pak to slavnostně odloží pro naše dobro.
Zmrdi.
S tímhle Destiny zavrhuju definitivně. Ne hru jako takovou, ale přístup ke komunitě. Počkám si na expansion II, který mám zaplacený a pak to pošlu. Na 2 mise a strike čekáme půl roku? Ok :))) Radši čas dám do her, jako je Dragon Age, kde se platí jednou za obsah a toho obsahu tam je fakt kopa. Nevadí mi Destiny hra, ale systém, kterým se hra dodává hráči a reakce na požadavky komunity. Crotu do nedávna spousta lidí hrála díky chybě ve hře a loot si boostovala. Lootcave... Nic z toho nebylo opravený hned. A hráči s takhle podvodně získanym lootem neměli žádnej postih.. Motivace nula v týhle hře pokud máte lvl na 31-32. Čekat na pár desítek minut obsahu takhle dlouho je napřesdržku. Kor když dlc vyjde v době zaklínače, division, rs: siege, orderu, novýho bfka...
Potenciál velkej, ale chuť po zisku větší. Snad vás hra bude bavit a budete z ní vy ostatní mít víc radost než já. Je to škoda
Hezkej den všem
ja jsem rad,konecne budu mit cas i na jiny hry.s tezi to ted prokladam s rezident evil,aliena jsem taky nedohral a daying light cekam na krabicovku(jeste ze to bylo posunuto).zavislost na destiny konecne prerusim,na cas [s1]
Pokaždém update, DLC najednou není už do čeho píchnout. Pořád stejný. Pamatujete si vůbec někdo, jak ta hra vypadala poprvé, tohle je už Destiny verze 4 a víc ???? Tohle byl můj největší omyl, stejně jako HALO TMCC.
Plno lidí pochopilo a všude je v bazarech Destiny [s6]
Jsem rád, že jsem se toho zbavil !!!
To přeskinovani asi zabere hodně prace