Konzolista.cz

DLC The House of Wolves pro Destiny oficiálně vyjde v Q2 2015

novinkapátek 6. února 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: DLC The House of Wolves pro Destiny oficiálně vyjde v Q2 2015
Před několika dny se objevila spekulace o odkladu vydání DLC The House of Wolves pro akční hru Destiny na květen. Původně se mělo za to, že vyjde už v březnu, takže spekulace fanoušky moc nepotěšila, zvláště když po dohrání raidu na hard z prvního DLC a získání všech zbraní, což není zrovna těžké, už tam prakticky není, do čeho píchnout. Vývojáři z Bungie se nejprve nechtěli ke spekulaci vyjadřovat, až nyní vydali na svém webu oficiální stanovisko, které fanouškům náladu rozhodně nezvedne. Destiny Expansion II: The House of Wolves totiž vyjde až v Q2 tohoto roku, což znamená, že nejdříve vyjde v dubnu, nejpozději během června. Vývojáři zatím nechtějí termín blíže specifikovat, protože na DLCčku stále pracují, navíc hodlají do něj zapracovat více novinek, po nichž hráči volají.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

Bude cas na Diablo3 a jiny hry nevadi aspon se to neomrzi

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON

I ja koncim je cas se venovat jinym hram ... Unor Order , brezen Bloodborne - a v lete uz tu bude beztak MGS5 - zapomel jsem na Zaklinace 3 . Bungie meli tet naservirovat dalsi planety at je co hrat - nahrabane maji dost ,ale jak se zda maji furt malo ...

dragy
dragy #Legenda

Počkají az si to hráči nakoupili s pak to slavnostně odloží pro naše dobro.

Zmrdi.

Spratekk_CZ

S tímhle Destiny zavrhuju definitivně. Ne hru jako takovou, ale přístup ke komunitě. Počkám si na expansion II, který mám zaplacený a pak to pošlu. Na 2 mise a strike čekáme půl roku? Ok :))) Radši čas dám do her, jako je Dragon Age, kde se platí jednou za obsah a toho obsahu tam je fakt kopa. Nevadí mi Destiny hra, ale systém, kterým se hra dodává hráči a reakce na požadavky komunity. Crotu do nedávna spousta lidí hrála díky chybě ve hře a loot si boostovala. Lootcave... Nic z toho nebylo opravený hned. A hráči s takhle podvodně získanym lootem neměli žádnej postih.. Motivace nula v týhle hře pokud máte lvl na 31-32. Čekat na pár desítek minut obsahu takhle dlouho je napřesdržku. Kor když dlc vyjde v době zaklínače, division, rs: siege, orderu, novýho bfka...

Potenciál velkej, ale chuť po zisku větší. Snad vás hra bude bavit a budete z ní vy ostatní mít víc radost než já. Je to škoda

Hezkej den všem

JEDImfp

ja jsem rad,konecne budu mit cas i na jiny hry.s tezi to ted prokladam s rezident evil,aliena jsem taky nedohral a daying light cekam na krabicovku(jeste ze to bylo posunuto).zavislost na destiny konecne prerusim,na cas [s1]

BoromirCZE
BoromirCZE #Xbox ONE

Pokaždém update, DLC najednou není už do čeho píchnout. Pořád stejný. Pamatujete si vůbec někdo, jak ta hra vypadala poprvé, tohle je už Destiny verze 4 a víc ???? Tohle byl můj největší omyl, stejně jako HALO TMCC.

Plno lidí pochopilo a všude je v bazarech Destiny [s6]

Jsem rád, že jsem se toho zbavil !!!

Devilbringer

To přeskinovani asi zabere hodně prace

Související články

Nejčtenější články