Assetto Corsa znovu odložena, na konec léta

Tvoje reakce na článek
Galerie

































recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Jonathan Blow oznámil novou logickou hru Order of the Sinking Star
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
fórum
Think before you sleep
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
Komentáře (15)
No Italové co na to říct. Každopádně se téším.
Noob 2.0 - já to špatně napsal já myslel ,že to odkládání je dost časté u her a stává se s toho nějaká moda. Nemají psát termín a mají si nechat nějakou rezervu .Jinak já taky raději vyladěnou hru než pak tahat updat .
hrc.jena promiň chtěl jsem lajk. Vážně už by s tím měli něco udělat, ale zase je fakt že to je pohodlné, když se teda trefiš :D
Stepobela1: naprosto douhlasim, potrebuji li cas na vytvoreni prvotridniho produktu maj ho mit. Jen at to stoji za to. A vlete ja osobne davam prednost jinejm zalibam nez hrani..
Raduza CZ : To nymyslis vazne ze ne?
Hraju forzu a sem maximálne spokojenej
Pokud člověk nemá celou tu sedačku, tak to s tím volantem není ono, tedy alepsoň pro mě. Gamepad mi vyhovuje a odklad přes léto bych neřešil, v tomoto období se např. moje PS4 stejně připravuje na podzim a vůbec, časy kdy na hraní je chuť a čas :-)
Jaroslav: Nerikam, ze by nemělo vychazet nic jineho, ale volant u her jako je NFS a Driveclub například je zbytečný, teda aspoň pro mě. DC se me na volantu akorat zhnusil :). No jrste Dirty budou asi dobre na volantu. Toť vše zatím.
FP a neni to trosku sobecke?Jako prilezitostny hrac budu radeji kdyz bude na vyber ... a to zda ma nekdo volat treba k NFS je pouze a jen jeho volba.
Hmmm...tak to neni dobra zprava...presne takhle to slo s Project cars a dodneska ta hra neni opravena a je plna chyb a bugu...
Snad to bude hratelné na gamepadu
snoopy- ja jsi myslim ze je lepsi jsi pockat a dostat vyladenou hru jak po tech strance tak pripraveny mulipayer nez se zlobit co sem to koupil :)
To odkládání her, není moc dobrá zpráva pro hráče.
Konec leta opravdu není 15.srpna :)
Neeee :/.
Ještě, že tu máme Project CARS, jedinou simulaci kvůli které má smysl mít doma momentálně volant. Nech klidně nikdy nevyjde Gran Turismo, ale Corsa a CARS musí být stálice na poli opravdových závodních simulací!