Konzolista.cz

xbox one češtiny (3)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
bobosek

Díky.Doufám že češtiny budou - třeba Fable by mě zajímalo.

miky20
miky20 #One& only

Je tam. Ale řídí se podle regionu ;-) Až bude Xbox One ofiko v ČR, bude i čeština.

bobosek

Někde jsem četl že Forza má v sobě češtinu,mám německou verzi a tam není.