Díky.Doufám že češtiny budou - třeba Fable by mě zajímalo.
Je tam. Ale řídí se podle regionu ;-) Až bude Xbox One ofiko v ČR, bude i čeština.
Někde jsem četl že Forza má v sobě češtinu,mám německou verzi a tam není.
xbox one češtiny (3)
Díky.Doufám že češtiny budou - třeba Fable by mě zajímalo.
Je tam. Ale řídí se podle regionu ;-) Až bude Xbox One ofiko v ČR, bude i čeština.
Někde jsem četl že Forza má v sobě češtinu,mám německou verzi a tam není.