Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
Komentáře (12)
Ja ty hre moc neverim . Muj nazor.Ground zeroes jsem hral .
este by to chcelo kombinacky a moznost prestrihnut pletivo :D s tym, ze dieru by si hliadka mohla vsimnut :D
ale aj tak tato hra bude atomovka medzi poplasnikmi :)
Zatim me ZADNY Metal Gear nezklamal. Tesim se moc na tu hru. Vypada to vic nez dobre. Tohle bude hit!
Jsem celkem rád že to vyjde až za dlouho, protože možu šetřit na PS4 :)
Hideo Kojima mistr nápadu, detailu a šílený perfekcionista. To čekání bude mučení! Moje nejočekávanější hra vůbec. Tady není co řešit.
A chtěl bych vidět tu 30 minutovou prezentaci.
PS. Hideo Kojima zas všem natřel prdel, když ukázal, že lze vytvořit Open-World hru při max. standardu 1080p při 60fps a navíc vypadá lépe, než ostatní.
Jj at uz je to tady - bylo by i na case ukazat neco s MGO ...
Na TGS snáď dajú release date.
Ja verim, ze to vyjde presne rok po GZ.
Tomu moc neverím. PW aj MGS4 vyšlo niekedy v máji/júni. Budeme radi za ten dátum :D
Snad to vyjde hned na zacatku roku 2015 a jsem budeme muset cekat jeste pres rok.
Bože len vydržať to čakanie
"Proč by se měla základna vylepšovat v obraně? Hideo Kojima vysvětlil, že nikdy si nemůžeme být jisti, že je v bezpečí, protože ji může poničit vítr s velkými vlnami, ale také nepřátelé, kteří ji mohou objevit a zaútočit na ní. Čím lepší obrana a více kulometů a dalších zbraní, tím samozřejmě lépe. Bojů by se měl možnost zúčastnit i přímo Snake, takže nepůjde jen o plnění hlavních úkolů v Afghánistánu." tvle [s7] MGS5 bude perfektní hra s tunou detailů[s7]