Nové gameplay obrázky z The Last of Us: Remastered, obsahovať bude foto režim

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (45)
Nějaká televize dostala pokutu že vysílali pořady v češtině, protože si vymysleli ze od nějakýho data natočení pořadu, filmu či seriálu to musí bejt povašem. A jinak u nás dávají na ČT Objektiv se slovenkou, jako moderátorkou.
Hulvat kokoti sa nájdu v každej krajine, faktom však je že 95% Slovákov a Čechov to berú normálne a nevnímajú sa ako cudzinci. Pre mňa je Slovák a Čech ako Bratislavčan a východniar (popr. Čech a Moravák). Taký istý chlap, len mierne iné nárečie. Problémy tam kde žiadne nie sú hľadajú len trolovia. Také vzťahy medzi obyvateľmi ako má Česko a Slovensko nemajú žiadne iné 2 krajiny na svete. Myslím, že drvivá väčšina obyvateľov berie tých druhých ako krajanov.
PS: o žiadnom zakázanom českom dabingu v TV neviem, práveže dosť veľa vecí je v češtine. Skôr by som povedal, že je to naopak - česká TV nemá žiadne programy v slovenčine (ak nerátame debilné superstar a pod.)
Soky..
Chceš videt jak vypadá skutecný kilometrový komentár? Klidne u toho datlování roztavím Dual [s6]
Jinak jsem se tady vcera (místo klidnýho spánku) nerozepisoval jenom kvuli nejakýmu "protislovenskýmu postoji", ale už dlouho jsem se chtel vyjádrit k tý prapodivný nevraživý atmosfére, která panuje na herních webech, kde se vetšinu dne jenom nadává, trolluje, uráží, stežuje, nenávidí a když to trvá už nekolik let v kuse, tak to už opravdu není normální..
Cr_u_zovo príspevek byl jen tou poslední kapkou, která me dohnala k tomu, vzít do ruky gamepad a trochu se rozepsat. Ale bud' v klidu, napsal jsem zhruba to, co už mi dlouho leželo v hlave, páru jsem dostatecne upustil a ted' se tu mužou konkrétní lidi do sebe zase v klidu "pustit", já jim ve štestí bránit nehodlám [s14]
El_Scorpio: jistě, že si s Japoncem dělám prdel, ale jako vtip by to nebylo špatný, představ si že ráno rozespalí, hodíš oko na konzolistu a ono to v japonštině[s6]
A nepřemýšlel někdo o tom, že averze k slovensky psaným článkům nemusí pramenit z řeči, ale z toho, že naši bratři nejsou nevinná stvoření, ale taky se k nám dokážou chovat svinsky? Namátkou česká vlajka na podlaze, ještě daná tak, aby se jí nedalo vyhnout a museli po ní lidi šlapat, nebo ten zakázanej českej dabing ve slovenskejch televizích? Já nevim, ale osobně si myslím, že něco v pozadí takovýho může být.
Je nejaka informacia o tom, ze TLoU bude na PS3 ako GOTY aj so single player DLC??
Stinky Johnny: To s tym Japoncom si robis prdel?
pjenkava1995: když se přestaneš dívat do těch zrcadel, tak je neuvidíš.
soky: klidně, ale bylo by dobré si uvědomit, že jsem jediný, kdo s tebou v životě byť jen na oko kamarádil, ale dělej jak myslíš[s6]
Stinky: Mazu si te z pratel: D
soky: ty si taky dobrý podkuřovač[s6]
Photo režim - dobrý, nové obrázky - dobrý, možnost nastavit si FPS dle sebe - super, možnost koupit/nekoupit hru - ano, existuje. Tak nechápu, co se tady řeší. Kdo nehrál, koupí vylepšenou verzi na PS4, kdo hrál a líbila se mu, koupí ji asi znova, kdo spokojenej nebyl, asi těžko si ji znova koupí...
Jinak z počátku jsem si ani neuvědomil, že tahle novinka je slovensky, až když mě na to upozornil jeden komentář. Ono to je asi tím, že Slovenština je pro Čechy hodně dobře srozumitelná a problém bych v tom neviděl. Jako kdyby tady někdo novinky psal v angličtině nebo němčině, tak neřeknu, ale slovenština? To jí jako vážně někdo nerozumí?...
Když už tady probíhá ta diskuse, tak si přečtěte tohle link Já mám bratry rád, ale co se tu strhlo po příspěvku pro překlad je neskutečné.
:)... akoze Plejstik3 tu hodil komentar, ktory by som tu uz naozaj necakal. Velka vdaka zan :). Je naozaj radost vidiet, ze stale tu su ludia, ktori maju aj nieco v hlave, su tolerantni a nearogantni. Naozaj, radost citat takyto komentar - ten moj taky dobry ale nebude...
Popravde, musim povedat, ze poslednu dobu mam pocit, ze v diskusiach sa objavuje obrovsky velky pocet ludi, ktori su ukazkou toho, co sa stane ked sa snubi arogancia s hlupostou. Neni proste nad to, ked hlupy clovek zacne poucat ostatnych o "svojej" pravde. Nehovorim, ja sam tiez nie som dokonaly, niekedy som bol priliz agresivny a to uplne zbytocne, nechal som sa zatahovat do roznych uplne vymyslenych konfliktov, aj ked vacsinu z toho som si na internete odbil pred cca 4-5timi rokmi, stale som 100% neostal pouceny ani dnes :D...
Kazdopadne samozrejme, toto nie je problem len na Konzolistovi (BTW pre mna uplne najsympatickejsej stranke siroko daleko), ale vo vseobecnosti, ked si clovek pozrie nejake to let's play video kde zacne hulakat nejaky pubertalny nedonosenec strasne super cool veci, popripade akekolvek ine komentovane video ci navod, do toho ked clovek zbehne na diskusie v hernych weboch a vychutna si tam tu "uroven" atd atd... tak naozaj nie je mmozne mysliet si nieco ine, ako to, ze hry su skutocne (a teraz to trochu prezeniem) vacsinou zalubou pre hlupych/postihnutych ludi... (tym nemyslim kazdy hrac=blb, ani nahodou). Myslim to skorej tak, ze cielovou vrstvou pre mainstreamove hry su bud deti (tie za to este nemozu), alebo proste menej inteligentni ludia (v podstate ani ti za to nemozu, a ja sa tu ani nechcem povysovat, len pisem svoj nazor a postrehy z poslednej doby). Je to dobre vidiet (nielen na tych diskusiach a youtube videach) na hrach typu CoD a na celkovom zjednodusovaniu vsetkeho mozneho co sa hier tyka. Ked som napr. raz videl co za ludi chodi na Blizzcon, nic v zlom, ale to bolo az smutne...
Samozrejme neplati to globalne pre vsetkych, najdu sa aj svetle vynimky, a najdu sa vsade, ako u videi (theRedBrad),komentarov(tych by bolo viacej :) ), ale aj u samotnych firiem ktore nemaju za ciel priniest jednoduchu predskriptovanu ultra super cool strielacku(Bohemia interactive, Warhorse, Namco, Mojang, CD Projekt atd...) (tym ale zase nechcem povedat, ze jedine to co ja povazujem za dobre, je ta "skutocna zabava pre dospelych", a vsetko ostatne je odpad > ani nahodou aj to CoD ma svoju neodskriepitelnu kvalitu).
Suma sumarum ale co chcem povedat :) > osobne zacinam byt sklamany z faktu, ze som proste vyrastol z hier.... Nech to znie akokolvek povysenecky, nemyslim to tak. Je kopa inteligentnejsich ludi odomna, popripade starsich, a hry ich stale bavia. No ja zacinam nadobudat skalopevne presvedcenie, ze hry su, boli, a asi budu, domenou skorej mladych, skolopovinnych ludi, (popripade nevyliecitelnych trollov) a s tym sa spajaju do velkej miery aj hore uvedene problemy s urovnou diskusii a podobne. Je to jednoducho aj tym, ze hry sa v mainstreame dostali na uroven Ruzovej zahrady/Esmeraldy... a do toho ked clovek spoji nenasytnu DLC/free-to-play pazravost niektorych firiem, tak zacne byt z hrania znechuteny. A to presne teraz som, a to tak, ako uz dlho nie.
Ako som povedal su vynimky a nie je ich malo, a ja nikomu hranie neberiem ani si o ziadnom hracovi nemyslim dopredu nic zle, ale v mojom pripade nastal cas, kedy sa budem skorej venovat viacej inym veciam ako hram. Uz som zazil raz par rocnu odmlku od hier, teraz proste citim, ze je cas na dalsiu :).
eeeee: když už to srovnáváš s diplomacií ve Falloutu, tak tam to taky funguje jinak: když chceš být s někým zadobře, musíš udělat zase jinde něco špatného. A rozhodně nejde fallout projít, aniž bys za sebou nenechal potoky krve. Takže špatné srovnání. A plést sem Ondřeje Neffa, člověče, nežijeme snad v postapo době, kde tě chce každý zabít. Ta hra je taková jaká je. Hlavně je to hra. Já k ní mám také pár výhrad, že bych něco udělal jinak, to má asi každý. Atmosféra té hry je ale úžasná.
Plejstik3: opět napsáno tak jak to myslím i já, ale nedokážu to vyjádřit tak dokonale v psaným textu, opět poklona Tobě!!!
Soky: kdyby jsi znal Plejstika3, tak by jsi nikdy nenapsal to ,,kilometrový koment, a že to je už fakt moc,,! Ten člověk má evidentně všech pět po hromadě a tomu já fandím.
Kachlo: samozřejmě že nám normálním slovenština nevadí a děkuju moc Play3menovi že sem píše taky, jen tupcům to vadí!!
Play3men: Tobě dík že píšeš i ty, jinak by tady ty co jim vadí slovenština zas nadávali že tady není co číst než by se Kachlo vrátil![s6][s6][s6]
Howg, domluvil jsem.
Kdyby si kachlo jen trošku chtěl být na dvou místech zaraz, tak by to určitě šlo, ale si se Sony tak ti to odpustíme. Jinak to chce opravdu toho japonskýho stážistu a pak si budete vážit článků ve slovenštině, ještě rádi budete nosit play3manovi svačinky, aby to psal on a ne ten stážista, holoto líná[s6]
Omg, dobre tak typek tu napsal co chtel, je to spatne samozrejme, ale psat tu kilometrovy koment kvuli tomu to uz je fakt moc taky. Pokud neumi nekdo slovensky, tak mu to Chrome umi prelozit, at si to zkusi otevrit v nem.
Verim. Ze to pochopite. Nemuzu byt na 2 mistech.
Jsem bohuzel mimo republiku se sony abych vam mohl nabidnou exkluzivni clanky. Vracim se ve ctvrtek vecer. Pla3manovi moc dekuju. Bez nej byste tu nic nemeli. Slovensky navic umite tak v tom nevidim problem
Cr_u_ze napsal.. "Na českých stránkách bych laskavě prosil češtinu !!!"
No, nedá se svítit, tohle je asi ta pověstná poslední kapka, kdy přeteče trpělivost i dostatečně trpělivým lidem a musí to ven. Nevím jak to cítí ostatní NORMÁLNÍ návštěvníci tohohle herního webu, ale tady je to čím dál větší mišuge. Ovšem webem to rozhodně není, web je v naprostým pořádku, což se bohužel o některých návštěvnících říct nedá..
Za vším zlem hledej člověka, řekl by asi pan Albert Einstein, kdyby žil v dnešní pošahaný době a vidět chování/jednání/vystupování lidí na internetu, tak dobrovolně skočí do první černý díry s vírou, že tam někde na druhým konci najde civilizaci, kde se hloupost nevystavuje na obdiv. Tady to prostě "žije" a bude hůř. Jeden tady dokolečka dokola plácá hlouposti o nájemným zabijákovy, kdykoliv se ukáže byť sebemenší info o konkrétní videohře - být tady tisíc témat o TLOU, tak tady budou dva tisíce komentářů o nájemným vrahovy, béčkovosti, hype a hloupý Al. Proč to nestačí napsat jednou, dvakrát do roka a jít se věnovat něčemu smysluplnějšímu?
Jiný individum tady dnes a denně cpe čtenářům do hlavy klíny o neopakovatelných a nedostižně originálních videohrách s kníratým instalatérem. Proč to však píše zásadně v tématech, který s tou známou sérií nemají pranic společnýho, to selský rozum nebere. Tohle přece nemůže bavit normálního člověka se zdravým a plne vyvynutým mozkem v hlavě. Další individua tady neustále plácají o Zeleným údolí, o xbotech, o plejkách, o plej ovcích (za takhle trapnou urážku by se stydělo i dítko školkou povinný) a o dalších nesmyslech, který jsou nepostradatelnou výbavou "skutečných" hráčů. Jako jednou za čas, proč ne, občas je to mládeži i vtipný, ale vidět tenhle slovní průjem v každým druhým tématu, 365 dní v roce, to je až nepopsatelne ubohý a nehodný rozumných lidí, kteří holdujících stejný zálibě - videohrám. Safra, když bych sepsal nějaký "Slovník nadávek pro herní weby" a nabídnul to herním extrémistům z celýho světa, tak bych možná ještě na starý kolena zbohatnul i bez důchodových tunelů...pardon, pilířů [s16]
A ve finále, jako by tý internetový debility nebylo už dost, se tady někdo cítí duševně poškozován slovenským jazykem, kterým si Play3man dovolí napsat několik novinek v roce. Tady se snad za vstup platí nebo jsme všichni sponzoři webu, že si kdokoliv z nás chce nárokovat herní stránky Konzolista.cz zásadně s českou "lokalizací"? Není náhodou web Konzolista útočištěm pro všechny skutečné hráče, jak stojí v jeho sloganu? Už se (nejen) tady řada hráčů rozlišuje na konzolisty a PCčkáre, na Plejky, Xboty nebo Nintendoboys. Začneme se ještě rozlišovat podle vyznání, řeci, barvy pleti, hustotě vlasů, délce penisů nebo snad podle pozic v zaměstnání?
Play3man píše novinky spisovnou slovenštinou, píše je čtivě a bez urážek, tak nevím, nevím, kde je problém. Tuším, že problém by mohl být jedině v pošahaných myšlenkových pochodech některých lidí. Samozřejme je možný, že tady i určitý procento uživatelů - náctiletých - nerozumí slovenštině, čemuž bych se ani nedivil, když v dnešní době mladší ročníky umí anglicky jako, když bičem mrská, ale svůj rodný jazyk (ke kterým patří jak čestina, tak v určitým úhlu pohledu i slovenština) dokáží zkur*it tak, že se všichni čeští velikáni světovýho formátu, s Janem Ámosem Komenským v čele, musí obracet v hrobech...
Takže pokud někdo opravdu nerozumí exotickým jazykům jakým je ten slovenský, tak je na internetu k dispozici překladač link případně nesrozumitelný text osobně přeložím [s14] Dobrou noc
vidim to zcela jasne ....nasilnik potka eeho , nasilnik rika...naval penezenku ty haj...le, eee odpovida ,ty masovej vrahu v tunelu ty ty co si ovce jako vsichni ty nic nechapes musel bych ti to totiz vysvetlit,nasilnikova odpoved ...di do pi... prask a je po eeem[s6]
eeeee asi by si v postapokaliptickém světě moc dlouho nepřežil ,pokud bys chtěl situace řešit diplomacií[s6] jestli sis mohl všimnout tak hra je posazena do světa ,kde násilí a primitivní zabíjení je na denním pořádku ,ono se to od reálného života moc neliší, vezmi si do ruky bibli nebo na krk křížek a jdi se projít před radikálními členy muslimského "státu" Isil, nebo se promenádovat před nigerijské povstalce ,tihle všichni by Tě vykuchali už jen pro to ,že můžou .To je povaha lidstva a do takového světa se v TLOU dostaneš. Někde zkrátka musíš vypnou racionální myšlení které aplikuješ v každodenním životě a trochu pustit k uzdě fantasii a do (i když možná klišovitého a béčkového) příběhu se pokusit trochu vžít. Je to hra a ne simulátor mezilidských vztahů ve vypjatých situacích s reálnou logikou ,je to HRA.
Na grafice TLOU mi trochu vadilo, že většina aut měla neprůhledná skla. Čekla bych víc rozbitých oken, částečně průhledných apod. u PS3 verze to bylo omluvitelné zbytečným spotřebováním výkonu, ale obávám se že v PS4 tenhle grafický prvek moc nezměnili. Škoda. naštěstí je to úplná prkotina a hru si užij i tak :-) Už aby dorazila :-)
Ja Tlou miluju,ale jeste sem video ani obrazek opravdu REMASTERED nevidel...
Proste uz si z toho na prdel nesednu jako kdyz vychazel na Ps3.
Dohrano asi 5x a uz to se mnou vubec nic nedela
Co by me zas dostalo by byla jakakoliv informace o Tlou2
Upřímně, hype na TLOU, mi přišel mnohem (ale opravdu mnohem menší) než hype, který si vybudovalo AC3. Krom toho hypu, který si vybudovali, tu je rozdíl ve kvalitě a stopě,jakou po sobě tyto hry ponechaly ve videoherním průmyslu.
Klidně nenáviď ten hype, která tato podle tebe mizerná hra má (Je to tvůj názor, neberu ti ho), ale nemluv o tom u každé novinky.
Nic osobního, ale tímhle mi připomínáš ty spamboty na YouTube, kteří rozhlašují, že můžeš vydělat X tisíc dolarů z domu.
K novince:
Fotit budu, co se dá! Na minulé generaci jsem to nehrál, tak si to pořádně zfotodokumentuju!
Seth123: ale musíš uznat, že kdyby sem kachlo, nebo play3man, hodili nějaké zásadní prohlášení Sony, nebo Nintenda s tím, že to prohlášení je tak zásadní, že ho sem raději dali v originálu, aby nedošlo ke zkreslení špatným překladem, že ta debata by byla výživná[s6]
Jinak se mnou se dá souhlasit vždy, já nemůžu za to, že stojíš na špatné straně:-)
stinky po dlouhé době se dá s tebou souhlasit :P
Cr_u_ze: no prosit můžeš, ale slovenština je ještě zlatá, loni tu byl na výměnné stáži Japonec, to byly novinky.
Jinak s takovýma řečima běž do prdele.
eeeee jen dotaz ?? Ano ta hra je mega silně hypovaná ,ale je to snad špatně ?? to že má něco reklamu snad není hřích nikde jsem se nedočetl že by vývojáři něco naslibovali a skončilo to fiaskem. Chápu že je to na dlouhou debatu polemizovat -co tak je nebo není ale zřejmě konzumenti herní zábavy mají co si koupili a je přirozený že vždycky bude někdo nespokojenej. žádná hra není dokonalá snad jen resident evil remake na GCB[s6][s6][s7].
eeeee: Hele bez urazky, ale ses v poradku? Mozna je tu hodne clanku o TLOU, ale ty zas u kazdeho clanku mas spoustu komentaru o tom jak je ta hra spatna, uprimne kazdej na webu uz vi, ze tu hru nemas ocividne rad. Chtelo by to klid, t becko.[s6]