Z Call of Duty: Advanced Warfare by mohla být nová série

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
Komentáře (18)
Kachlo... oprav si ten nadpis prosim tě, máš tam chybku, takhle to má vypadat: " Z Call Of Duty: Advenced Warfare Bude Nová Série !" :D
Bohuzel je to presne naopak,pretechnizovany CoD znacku prave posralo...
Neni nic lepsiho nez si vystrelit z FG42,Stg44,Mosin nagant atd
Kdyby udělali cod z první světový a pořádnejma zombíkama......
JEDImfp a Redfield: pro PS4 Verdun se pracuje na tom :)
JEDI: to vypada zajimave, ale je to bohuzel na PC a to me neba ... Stejne jako Red Orchestra. Bohuzel :(((
chris redfield:vyzkousej hru Verdun
link
Naopak 2. světová je pořád super téma. Kor s dnešníma enginama trochu někde jinde. Lidi to mají pořád rádi, ale prostě ty dobrý tituly už jim nikdo v týhle době nevydává. Jako fakt jedny z bestovek jsou prostě 2WW. Hidden & Dangerous 2,CoD + vynikající DLC UO, MoHAA (a moh z PS taky tak), Battlefield 1942, Company of Heroes, Vietcong (no trošku už bokem)...a to jsou jen ty opravdu první veliký profláknutý tituly co mě napadly. Jako ne PCčkář moc neznám, ale určitě by mi zasvěcenější řekli i desítky dalších. Tohle prostě lidi baví. Bohužel je doba hi-tech hovadin a to děti prostě láká
Strasne rad bych si zahral nejakou akcni hru z prvni svetove valky. Ta snad jeste v zadne akcni hre nebyla. (Valiant hearts nepocitam)
Hlavně ne už nudu 2.světovou apod , CoD se nastartovala díky MW a postup do budoucnosti jenom vítám ..
Já chci návrat do WWII popřípadě do období „Studené války“! Moderní bojiště nechte Battlefieldu a na sci-fi tu jsou jiní borci vývojáři..
Na tuhle "sérii" jsem opravdu natěšenej ..
No to jsem na ten singlplayer zase zvědavej. Poslední dobou je to všechno na jedno brdo. Jeden super hero, co má super hero gun, co komunikuje jen ve znakovce asi(páč nikdy nemluví), ač velící nechá si říkat od zbylých super heros co má vlastně dělat.....a má kůži z plechu, kdy i dávka ze sapíku ho nepošle do věčnejch lovišť(to ani nemluvím o tom, jakej je to Gandalf anebo asi Wolverin, když se sám dokáže za bukem oživit a na 100% uzdravit)...jo jo krutá to realita
nejsem fanda serie,hral jsem 1,2,3 a ctyrku,pokud je to s tim chernobylem.pak me chytl multak a presel jsem na battlefield ktery ma zas kampan na prd.kdyz jsem ted videl ukazku e3 na novy cod,docela me to zaujalo.nevypada to az tak prehnane scifi,asi tomu dam sanci.battlefield to neni ale moc se me libi ty dlc ze zombikama a vetrelcema,kampan by taky mohla stat za neco
Nova serie ? Aha, jinymi slovy nebude recyklovane CoD (nepocitam dojici DLC) vychazet jednou rocne, ale dvakrat rocne ve dvou liniích (modern a scifi) [s15] Navrhuju, aby jeli po 4 liniích. K zminovanym by mohli jeste kazdy rok vyprdnout verzi 2.svetova a verzi 1.svetova. Tim by vydojili jeste vic.
Posledni z dilu serie CoD, do kteryho jsem se dobre bavil, bylo CoD4:Modern Warfare. A to uz je nakej patek (vydani 2007) ...
Kdyby radši udělali pokračování grandiózního World at War, který bylo nejlepším CoD série . Ty mapy v multi a hlavně v DLC byly doposud v CoD nepřekonaný. Treyarch prostě dělal super CoD. I Zombies ve WaW BO1 a BO2 a jejich Origins byl totálně nejšíleněsjší a nejlepší zábava pro 4 lidi na celý noci. Stalo se nám stokrát možná tisíckrát, že jsem je hráli celou noc třeba až do 9 do rána... Nějaký Modern, Advanced, Ghost, Future Warfare se tomu od Treyarchu ani zdaleka nemá šanci přiblížit. Vytěžená značka pro Zoufaluse...
v black ops 2 me ty mise z budoucnosti vubec nebavili,tak tohle ani nebudu zkouset.
A dáme si tu našu, juch link
Ještě není dodělaný první díl a už plánují celou sérii. Co jim asi hraje v hlavě? money money money [s6]