Konzolista.cz

Z Call of Duty: Advanced Warfare by mohla být nová série

novinkaúterý 5. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Z Call of Duty: Advanced Warfare by mohla být nová série
Vývojáři ze studia Sledgehammer Games v současnosti dokončují akční hru Call of Duty: Advanced Warfare, na níž pracovali v posledních několika letech, což je nyní vidět hlavně na novém enginu, ale po vydání by mělo být patrné i na hratelnosti. Už začátkem příštího týdne bychom navíc měli vidět první záběry z multiplayerové části, která letos slibuje spoustu novinek a velkých oživení. Vývojáři se v těchto týdnech plně soustředí na dokončení nového Call of Duty, aby hráči dostali co nejvíce kvalitní zážitek, ale přiznávají, že by se z Advanced Warfare mohla stát v budoucnu nová série, jako Black Ops nebo Modern Warfare. Jde ale pochopitelně o něco, o čem musí rozhodnout hlavně Activision. Vývojáři by ale byli rádi, pokud by mohli v Advanced Warfare pokračovat, a pokud bude hra kvalitní, určitě by proti nebyli ani hráči.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
eversman57
eversman57 ## Popravčí

Kachlo... oprav si ten nadpis prosim tě, máš tam chybku, takhle to má vypadat: " Z Call Of Duty: Advenced Warfare Bude Nová Série !" :D

cermi85cz
👍2

Bohuzel je to presne naopak,pretechnizovany CoD znacku prave posralo...

Neni nic lepsiho nez si vystrelit z FG42,Stg44,Mosin nagant atd

díkej96
👍1

Kdyby udělali cod z první světový a pořádnejma zombíkama......

nMarioCZ
nMarioCZ #NSW+XSX=❤️

JEDImfp a Redfield: pro PS4 Verdun se pracuje na tom :)

Vojta_cz

JEDI: to vypada zajimave, ale je to bohuzel na PC a to me neba ... Stejne jako Red Orchestra. Bohuzel :(((

JEDImfp
👍1

chris redfield:vyzkousej hru Verdun

link

Spratekk_CZ
👍4

Naopak 2. světová je pořád super téma. Kor s dnešníma enginama trochu někde jinde. Lidi to mají pořád rádi, ale prostě ty dobrý tituly už jim nikdo v týhle době nevydává. Jako fakt jedny z bestovek jsou prostě 2WW. Hidden & Dangerous 2,CoD + vynikající DLC UO, MoHAA (a moh z PS taky tak), Battlefield 1942, Company of Heroes, Vietcong (no trošku už bokem)...a to jsou jen ty opravdu první veliký profláknutý tituly co mě napadly. Jako ne PCčkář moc neznám, ale určitě by mi zasvěcenější řekli i desítky dalších. Tohle prostě lidi baví. Bohužel je doba hi-tech hovadin a to děti prostě láká

Chris Redfield

Strasne rad bych si zahral nejakou akcni hru z prvni svetove valky. Ta snad jeste v zadne akcni hre nebyla. (Valiant hearts nepocitam)

risix
👍1
👎1

Hlavně ne už nudu 2.světovou apod , CoD se nastartovala díky MW a postup do budoucnosti jenom vítám ..

426kahemi
👍3

Já chci návrat do WWII popřípadě do období „Studené války“! Moderní bojiště nechte Battlefieldu a na sci-fi tu jsou jiní borci vývojáři..

risix

Na tuhle "sérii" jsem opravdu natěšenej ..

RobotCZ
👍1

No to jsem na ten singlplayer zase zvědavej. Poslední dobou je to všechno na jedno brdo. Jeden super hero, co má super hero gun, co komunikuje jen ve znakovce asi(páč nikdy nemluví), ač velící nechá si říkat od zbylých super heros co má vlastně dělat.....a má kůži z plechu, kdy i dávka ze sapíku ho nepošle do věčnejch lovišť(to ani nemluvím o tom, jakej je to Gandalf anebo asi Wolverin, když se sám dokáže za bukem oživit a na 100% uzdravit)...jo jo krutá to realita

JEDImfp

nejsem fanda serie,hral jsem 1,2,3 a ctyrku,pokud je to s tim chernobylem.pak me chytl multak a presel jsem na battlefield ktery ma zas kampan na prd.kdyz jsem ted videl ukazku e3 na novy cod,docela me to zaujalo.nevypada to az tak prehnane scifi,asi tomu dam sanci.battlefield to neni ale moc se me libi ty dlc ze zombikama a vetrelcema,kampan by taky mohla stat za neco

Vojta_cz

Nova serie ? Aha, jinymi slovy nebude recyklovane CoD (nepocitam dojici DLC) vychazet jednou rocne, ale dvakrat rocne ve dvou liniích (modern a scifi) [s15] Navrhuju, aby jeli po 4 liniích. K zminovanym by mohli jeste kazdy rok vyprdnout verzi 2.svetova a verzi 1.svetova. Tim by vydojili jeste vic.

Posledni z dilu serie CoD, do kteryho jsem se dobre bavil, bylo CoD4:Modern Warfare. A to uz je nakej patek (vydani 2007) ...

Spratekk_CZ
👍7
👎5

Kdyby radši udělali pokračování grandiózního World at War, který bylo nejlepším CoD série . Ty mapy v multi a hlavně v DLC byly doposud v CoD nepřekonaný. Treyarch prostě dělal super CoD. I Zombies ve WaW BO1 a BO2 a jejich Origins byl totálně nejšíleněsjší a nejlepší zábava pro 4 lidi na celý noci. Stalo se nám stokrát možná tisíckrát, že jsem je hráli celou noc třeba až do 9 do rána... Nějaký Modern, Advanced, Ghost, Future Warfare se tomu od Treyarchu ani zdaleka nemá šanci přiblížit. Vytěžená značka pro Zoufaluse...

the_edge
the_edge #dave3345
👍1

v black ops 2 me ty mise z budoucnosti vubec nebavili,tak tohle ani nebudu zkouset.

miky20
miky20 #One& only
👍6
👎2

A dáme si tu našu, juch link

patrcz
patrcz #🎮📱🏃🏻⛰
👍5

Ještě není dodělaný první díl a už plánují celou sérii. Co jim asi hraje v hlavě? money money money [s6]

Související články

Nejčtenější články