Warren Kole si zahraje postavu v akční hře Uncharted 4: A Thief’s End

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
Komentáře (10)
Už se nemůžu dočkat[s16]
Siillalive: Tá hra už mala vyjsť tento rok. Na PS 4 stále žiadny extra výber hier. PS 3 vyšla v 2006 a prvý Uncharted už hneď o rok a tá hra začala predávať konzolu. Teraz vyjde arkádový racing Driveclub, ktorý mal vyjsť už pred rokom a do konca hotovo s exkluzivitami. Fakt úbohé, nie nadarmo čakám až na Slim verzie konzol. Naj hrou na PS 4 u mňa je jedine ten Infamous Second Sun.
Už by to chtělo nějaký ten gameplay, ať mám důvod slintat.
mjoll tak si jistě taky vzpomínáš jak si se bavil u všech dílu uncharted a last of us, že? :D
Ja se na ni tesim bude to tunel plnej skriptu ale urcite si stim vyhraly mely na to vic jak tri roky. Hlas vlkodlaku je peckovej.A sem zvedavej s cim pride Rakusak to bude prdel!
O The Order by som radšej pomlčal lebo okrem tej grafiky, ktorá nie je ničím extra(asi fakt len pre konzolistov) tá hra ponúka hroznú náplň.
Jak jste si jistí, že to bude U4? V tweetu to nikde napsané není.
nevim k cemu potrebuji tyto hry znamou tvar ktera jen zdrazi vyvoj hry jak uncharted tak silent hills jsou velke znacky a nepotrebuji zname herce.
No to bude na inv. vozik haha ne na u4 se tesim predtim si dam este The order 1886 pak dlouha pauza na nake sracky a pk U.
zrovna parim killzone a osma kapitola je masaker grafika,to zniceny mesto je jako z uncharted a slintal jsem tam na kazdym rohu.naughty dog jsou kouzelnici a neumim si predstavit co nam naserviruji kdyz me killzone poslalo do kolen,to uz asi nebudu chodit vubec