Vývojáři z Creative Assembly preferují PS4 verzi hry Alien: Isolation

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (25)
na Xbox už se za chvilku nebudou vydávat raději multiplatformní hry :D
Takže, jestli jsem to správně pochopil, na PS4 a xone to bude jen v lepší grafice, jinak bude všechno stejný, jak na staré konzole. To je usměvné [s6]
neskutečnej trhák.miluju vetřelce!!!prosím prosím ať je to opět starej dobrej vetřelec a jednou provždy udělá díru s vetřelcama do světa tak jak to bylo na ps1
Je vychvalována AI vetřelce a proto tam je jen jeden bo více by jich to nezvládlo ne? :-D
Trailer,Gameplay,Cover bomba
Svetlo je fajn, ale hlavne aby ten gamepad pipal jak ve vetřelci. A to, ze to ma oldgen hratelnost, to se nemaji cim chlubit.
bf333: to já taky, nebo steak, ale jsou takový, co mají rádi brokolici, brrrr, fuj[s6]
čau pánové, měl jsem to štěstí zahrát si demo na Gamesconu, můžu jen dodat, MÁTE SE NA CO TĚŠIT A HLAVNĚ - TĚŠIT NA VŠECH PLATFORMÁCH!!! Nebojujte tady kdo má většího pinďoura a fakt se těšte!!! Budem všichni pařit parádní lahůdku!
Fuck_jj,ja treba svickovou s5[s6]
Hmm Creative Assembly...to mi něco říká..nejsou to ti frajeři co udělali Total War?
argokib: tak tvrdit to můžou, ale fakta hovoří jasně[s6] Na druhé straně je nech, ona je to už jejich jediná radost, tvrdit že mají všechno lepší i když každý, v četně nich ví, že je to blbost[s6]
uz tyden mam predobjednano ale vahal jsem zda steam (je levnejsi) nebo PS4.dal jsem PS4 a koukam ze jsem udelal dobre kdyz ted ctu o funkci na dualshocku coz me prijde jako paradni napad o kterym jsem nevedel.proc tohle ale nereknou driv,mel bych hned jasno
A pořád mi budou xboxáci tvrdit že jejich gamepad nemá konkurenci [s6]
Tak ke hře [s13][s13]
Moc tomu nevěřím. Creative Assembly nejsou zas tak super studio, pokud nepočítám Total War.
Ondrej120_Ty nejsi vyvojar
Vypadá to bombastně. K tomu blikání by se mohlo ještě přidat to pípání z reproduktorku u ovladače.
Já preferuji Xbox One.... a co?
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Bomba!
Sony vladne
Na hru se neskutečně těším, jsem megafanoušek Vetřelce a kvůli téhle vychytávce půjdu rozhodně do verze na PS4. Dojmy hráčů i novinářů jsou plné nadšení, zvlášť je vychvalována AI Vetřelce, což považuji za pravý next-gen prvek! [s7]
Na tuhle hru se velmi tesim-a je jedno na jaky konzole-bude to PECKA
S tím dualshockem je to fajn, to se může hodit.
Please, uz dost s touhle Sony nadvladou [s7] Nekdo je musi zastavit [s6][s6][s6][s9][s9][s16][s7]
Tak tady bude solidně nablito[s15][s15][s15]