Konzolista.cz

Studio Creative Assembly začalo pracovat na své doposud největší hře

novinkapátek 24. listopadu 2017Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Studio Creative Assembly začalo pracovat na své doposud největší hře
Studio Creative Assembly se nejvíce proslavilo strategickou sérií Total War, ale také stojí za dalšími povedenými hrami jako Alien: Isolation nebo Halo Wars 2. Dnes studio oznámilo, že začalo pracovat na své doposud největší multiplatformové hře, přičemž se jedná o zcela novou značku. Více informací zatím nevíme, ale podle popisů nabídek práce se nezdá, že by se jednalo o další strategii, spíše o nějakou akční adventuru s RPG prvky, ekonomikou a velkým světem, ale počítat se má i s online prvky. Snad se brzy dozvíme více.
Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (15)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
terrocz
👍1

za dalsi dil Alien Isolation bych se nezlobil.je to vyborna hra

SindyDog
👍1

V dobach uzasneho Tomb Raidra 1,2,3 byl open world jako zjeveni a uzo zpestreni hracskych orgii. Ted se to uz vse tak nejak prolina a nic v podstate nevycniva az na: GTA 5 a Zeldu Switch. U Zeldy mam totiz pocit, jako bych paril prvniho Maria. Takovy navrat do detstvi..

Cobra
👍1

Kdyby to byla jen adventure hra byl bych spokojený,adventur je malo

Roman Heri  VR MORFEUS

No dobra studio ASEMBLY nechceme kazdy rok dalsi a dalsi Alieny,jako CoD a Assassiny a to je dobre.Chapu prekvapeni druheho dilu Aliena si nechaj pro PS5+VR to je vybornej napad,tak ja si na ten BEST horor pockam ASSEMBLY.😉

Roman Heri  VR MORFEUS
👍4

Headshooter:Tak stim teda nesouhlasim,rikat ze Alien Isolation je blbost,to ze ti to nejde nebo te hra nebavi,neznamena ze je to blbost asi nejsi tak dobrej a litujes tech penez.😀Za me je to nejlepsi horor.👍No ja treba zacal hrat Souls hry a treba vybornej Dark Souls2 kterej me vubec nejde,na to proste nemam nerva.A nerikam ze je to blbost.No asi proto ze jsem zacal hrat prvni The SURGE u te hry mi vice sedlo ovladani nez u Dark Souls.No ale koho to zajima ze.😀Lepe vybirej NEMYSLIS!ZAPLATIS!

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍4

Pro mě jsou ty open worldy jeden jako druhý, hlavně to je strašná nuda, někam jít a pohovořit, nebo nudně se prostřílet, na to nemám level, tam nemohu, takže musim grindovat atp. Nuda, ale když si zapnu třeba takový Tomb Raider Legend, Ninja Gaiden Sigma/Razzor Edge 1-3, nebo jakýkoliv Uncharted, Resident Evil Revelation, Mass Effect 1-3, Alien Isolation, čeká na mě několik hodin nahrávání různých bonusů, prozkoumávání prostorů v dobře napsaném příběhu, který nepodléhá "debilitě" jménem z A do B, s tím že vše musíte dělat vy, doručit každý vzkaz, každý pokec. Ty dnešní hry jsou fakt tak moc nudné, chybí jim akčnost s logikou a gradováním. Vše je takové plíživé, couravé, roztahané, někdy až otravně nudné a hloupé. Navíc je vše dopředu dané, prostě hra celá v poušťi nebo ve městě atp. Chybí tu diametricky odlišné střídaní prostředí. Fakt bych bral nějaký pořádný wow koridor plný lokací, akce, bonusů. Teď hraji Mass Effect Andromeda, prostě těžká nuda. Pustil jsem si OST ke hře a přesně takový jaký je soundtrack je i hra. Když jsem tam dal pak OST k Mass Effect 3, okamžitě jsem měl husinu a mnoho vzpomínek na parádní přetřelky, na vyřešení genofágu, rozloučení se s kamarádem Thane Kriosem, strach z blížící se hrozby. Prostě to dnešní hraní, ty open world hry kterým chutná současná generace už nudí. Navíc se do nich dostávají mikrotransakce, protože každý kdo dělá hry se chce nabaštit zisku. Navíc tyto hry jsou k tomu jak dělané. Za mě, chtělo by to fakt pořádný koridor plný akce a nadupaných zážitků, nejlépe Alien Isolation 2.

headshooter

Isolation nedohral lebo to bola blbost. Halo wars 2 presiel. A open world uz ne prosim

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍2

Taky už mě pomalu open-world začíná vadit. Je toho zkrátka moc - člověk už není schopen si pomalu ty lokace vychutnat a jede jenom jako zombie od mise k misi.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍9

V dobach PS1 a jeste i PS2 jsem snil o hrach ve velkych otevrenych svetech a i dnes je mam rad, ale neveril bych, ze bude takovy nedostatek kvalitnich tunelu a ze si kazdeho budu tolik vazit.

Speedyredy
Speedyredy #SpeedyRedy
👍6

Vše bude open world a až to začne lézt lidem krkem, přestanou to kupovat, toť vše. Je ale škoda, že některé povedené third person koridory přeměňují v otevřené světy s rpg elementy. Já tomuto typu her moc neholduji a proto také tak nějak už i přestávám hrát, prostě mi ty hry už nemají co nabídnout, zážitek nulový, jen halda úkolů, jako by toho v práci nebylo dost. Jinak Alien byl parádní, prostě zážitek, prožitek, strach, efekty, vše jak má být.

lOGistic
lOGistic #Genius
👍12

Alien Isolation byla první hra kterou jsem letos dohrál. Jj až letos :-) Ke konci už mi trochu tekla krev ze zubů, protože když jsem si po šesté myslel, že už to musí nutně končit, tak to opět pokračovalo :-) Ale jakožto fanatický fanoušek filmového aliena jsem cítil dokonalé uspokojení ze hry. Fantastická atmosféra - jak vizuál, tak zejména zvuky. Prostě paráda.

ΛNĐ3RLΛ
ΛNĐ3RLΛ #無限で、恐ろしい自由。
👍4

Jakmile jsem přečetl "ekonomikou a online prvky", tak jsem se zhrozil...

Fenix
👍1

Takže další open word RPG jako by jich nebylo málo

Acemax67
Acemax67 #VYDIS
👍2

Jdu se zeptat kamose o co jde:)

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍19

Můj sen o pokračování Aliena se právě rozplynul.

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články