Vývoj hry Final Fantasy VII Rebirth jde podle plánu, pracuje se na termínu vydání
novinka•pátek 2. června 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Square Enix
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (14)
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
@Merdis: zkusím, dík.
@OuRejly: myslím si, že FF VII je pro jiné publikum než FF XVI. Konkurovat si nebude.
@Nimra: jestli máš PS Plus, nainstaluj PS4 i PS5 verzi, stáhni save z cloudu a v tý PS4 by měla být možnost přenést na PS5. Teda jestli si to pamatuju správně. :-)
Odhadujem release až na koniec roka 2024. Čoskoro je vonku FF16 a vyzerá celkom dobre. Konkurovať si s FF7 Rebirth určite v tomto roku nebude.
Inak FF7 z PS1 je moja top hra. Remake bol super. Dostal som od toho všetko, čo som chcel ako fanda a nostalgik pôvodnej hry... Rebirth by mal už ísť do open worldu (po udalostiach v hre) a tu sa bojím ako to dopadne..Vidím to tak, že to asi bude ako u FF10, mapa a po tej su bude presúvať po jednotlivých lokáciách.
Za mě nejočekávanější hra..tečka.
@Tom K: jo tak to já nevím 😀 na jedničce to hrával strýc, když jsem byl malej, docela mě to bavilo ale hrát jsem to neuměl. Lore FF neznám, na remaku mě právě zaujal soubojak a vzpomínka na dětství, přemýšlím, že bych to dal znovu jen nevím, jestli neztratim savy, když jsem to hrál na ps4.
@Nimra: tak zrovna ten dům je ikona soubojů v sektoru 7,kdo ví,tak ví
První část mě docela bavila než jsem narazil na arénu a ten pitomý dům 😀
@mnaca: no pro mě co se týče FFXVI,tak jsem hodně opatrný a nepředobjednával jsem, počkám až jak to dopadne, takže bych rebirth bral hned
Letos to už nebude,škoda ale kdo si počká,ten se dočká a doufám,že to bude stát za to