Konzolista.cz

Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?

novinkačtvrtek 24. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Adventura Another World je velkou legendou z Amigy, kterou někteří z vás určitě znají. Nyní se objevila spekulace, podle níž by se měla objevit v 20th Anniversary Edition verzi i na konzolích PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, Nintendo 3DS a Xbox One. Alespoň pro tyto konzole hru ohodnotila německá ratingová organizace USK. Vývojáři ze studia Digital Lounge se k vydání na konzolích zatím nevyjádřili, takže musíme počkat.
Zdroj: nintendoeverything.com
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?

Komentáře (6)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Ze uz bych mohl konecne odlozit Amigu?Po tech letech?Ani nahodou,ale remaky ja rad ,sem s nima[s7][s7]

Shadow
Shadow #Uko Yesita
👍2

na Amidze to byla supr hra[s7]

jiridvorak515
👍1

Beru PS VITA verzi.

To mozna nekteri z vas ani nebyly na svete.Jestly to je verze z r.1992 z Mega-Drivu beru 100 %.Cartrige me totiz neni k nicemu zdroj v Mega-Drivu je kaput a obchody mi nedokazi poradit,abych i Mega-Drivu nezavaril.

Jinak Mega-Drive uz mam ve vitrince MUZEUM doma.To byly casy hlavne NHL 95'96 od EA,kdy jsme mastily temer furt.Tohle jsem jeste zazil se Sega Saturn a Psone u NHL 97 a 99',pak uz to s parbama doma u jedne obrazovky slo z kopce.X Box byl prvni se kterym jsem hral pres net a tenkrat to pro me byla mensi revoluce.Jo rad vzpominam na SEGA konzole Mega-Drive,Saturn a Dreamcast (ten predevsim) SEGA s Nintendem byly prvni kdo me ke konzolim dovedly,ale tenkrat to bylo spise do poctu a s PC se nemohly merit.Definitivne jsem se PC vzdal v roce 1997 (Tomb Raider),kdy me na PSX a Saturnovi ukazal kamos Tomb Raidera, NIGHT a Panzer Dragon Zwei a ja nemohl uverit tomu,ze to muze takhle bezet.PC prodal a krom zminenych jsem koupil i Nintendo 64 a tak trochu jsem mu i ja vytrl zrak s Mario 64

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1
👎1

na 3ds idealni snad to klapne.

Arrozo
Arrozo #PS5
👍3

Srdcova zalezitost[s7]

Pan T
Pan T #Drifter
👍3

Kéž by![s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]