Vyjde na konzole Another World: 20th Anniversary Edition?
novinka•čtvrtek 24. dubna 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: DotEmu
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie










Reklama











novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
fórum
Nintendo Switch 2
Komentáře (6)
Ze uz bych mohl konecne odlozit Amigu?Po tech letech?Ani nahodou,ale remaky ja rad ,sem s nima[s7][s7]
na Amidze to byla supr hra[s7]
Beru PS VITA verzi.
To mozna nekteri z vas ani nebyly na svete.Jestly to je verze z r.1992 z Mega-Drivu beru 100 %.Cartrige me totiz neni k nicemu zdroj v Mega-Drivu je kaput a obchody mi nedokazi poradit,abych i Mega-Drivu nezavaril.
Jinak Mega-Drive uz mam ve vitrince MUZEUM doma.To byly casy hlavne NHL 95'96 od EA,kdy jsme mastily temer furt.Tohle jsem jeste zazil se Sega Saturn a Psone u NHL 97 a 99',pak uz to s parbama doma u jedne obrazovky slo z kopce.X Box byl prvni se kterym jsem hral pres net a tenkrat to pro me byla mensi revoluce.Jo rad vzpominam na SEGA konzole Mega-Drive,Saturn a Dreamcast (ten predevsim) SEGA s Nintendem byly prvni kdo me ke konzolim dovedly,ale tenkrat to bylo spise do poctu a s PC se nemohly merit.Definitivne jsem se PC vzdal v roce 1997 (Tomb Raider),kdy me na PSX a Saturnovi ukazal kamos Tomb Raidera, NIGHT a Panzer Dragon Zwei a ja nemohl uverit tomu,ze to muze takhle bezet.PC prodal a krom zminenych jsem koupil i Nintendo 64 a tak trochu jsem mu i ja vytrl zrak s Mario 64
na 3ds idealni snad to klapne.
Srdcova zalezitost[s7]
Kéž by![s7][s7][s7][s7][s7][s7][s7]