Konzolista.cz

Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition

novinkaúterý 3. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Nedávno jsme tu měli spekulaci o možné konzolové verzi klasické adventury Another World. Spekulace se dnes potvrdila, vývojáři oznámili na léto vydání edice Another World - 20th Anniversary Edition, která bude dostupná skrze digitální distribuci na konzolích PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita, Nintendo Wii U, Nintendo 3DS a Xbox One. Vývojáři na této velké klasice pochopitelně nebudou nic měnit, ale dočkáme se alespoň vylepšeného grafického kabátku. Níže v novince se podívejte na oznamující trailer.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition
Oznámen Another World - 20th Anniversary Edition

Komentáře (12)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Mirasov

Na PC je tahle předělávka už roky, teste se [s1]

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

tesim se jak malej to je srdcovka vezmu na 3ds pokud to nezmrvej...

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

:D:D

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍3

Mobilům děkuju možná tak za to,že se můžu někam dovolat. Nic víc.[s4]

Smileface
👍3

A Android může poděkovat iPhonu and iPadu kde to vyšlo dřív a iPhone and iPad může poděkovat PCčku kde vyšla 15th Anniversary [s6][s6][s6] Ale hlavně bychom měli všichni poděkovat Delphine Software kteří tu hru vytvořili!!!

Macek_7
Macek_7 #🍕🎮💪😴♻️

A komu muzete podekovat?? ANO mobilum a tabletum kde hra uz je nejaky patek a prodavala se dostatecne dobre na to, aby ss ji rozhodli vydat i na konzole.[s1]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍2

Nejdriv Flashback a ted tohle?[s7][s7][s7]Boha ještě by mohli udelat novou konzoli od amigy a uplne bych si vrnel

Arrozo
Arrozo #PS5
👍3

Moje srdcova zalezitost[s7]

pjenkava1995

Pecka, to znam od brachy.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍4

Mé srdce starého Amigisty zaplesalo! Neváhejte a zahrajte tento klenot na všech konzolích co máte .)

Smileface
👍5

Tak pánové tady končí sranda, tohle je absolutní skvost a pro mě klasika všech klasik, protože právě tady začaly "filmové hry".

Pan T
Pan T #Drifter
👍4

[s7]