Konzolista.cz

Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV

novinkaúterý 17. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Někteří z vás si možná pamatují na klasickou adventuru Another World. Ta byla nedávno oznámena ve vylepšené edici i pro konzole, přičemž dnes vývojáři oznámili, že už příští týden vyjde na PlayStation 4, PlayStation 3 a PlayStation Vita. Cena specifikována nebyla, ale tu se určitě dozvíme v následujících dnech, tak snad nebude moc velká. Rovněž nás bude zajímat, kdy hra vyjde na konzole Xbox One a Nintendo Wii U, ale ani na těchto platformách by hráči moc dlouho čekat neměli.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV
Another World vyjde už příští týden na PS4, PS3 a PSV

Komentáře (9)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Sol!d_Sn@k3
Sol!d_Sn@k3 #MGS fan

Bude to CrossBuy?

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7

Aha, tak tato hra mi nějak unikla, hraju docela dlouho a tohle mi nic neříká. Je ale pravda že jsem vždy k hraní používal jen konzole od dob 8bit Nintenda a Segy ...

nitratip
nitratip #ps power

Soky : Jj

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok

na 3ds vychazi 19.6 a cena je neco malo pres 7£

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

Nitratip: vadná disketa?

nitratip
nitratip #ps power

Já mám stále amigu 500...bohužel another world už nefunguje... [s13]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand

Amigu nikdy neprodávej, já to udělal a dodnes lituju. Aspoň si zase zahraju některé pecky na PS .)

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

skvele další klenot na ps3....za chvilku uz budu moct prodat amigu....ano opravdu ji porad mam a opravdu na ni porad ještě hraju[s14]

jeffoun
jeffoun #bad.boyz.c
👍5

super hra,pamatuju jak sem to drtil na amize.[s14]