Konzolista.cz

Vyhlášení soutěže o soundtrack The Last of Us

novinkaneděle 17. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Vyhlášení soutěže o soundtrack The Last of Us
Ve spolupráci se Sony jsme nedávno uspořádali soutěž o pět kousků soundtracku akční hry The Last of Us. Zájem o tento limitovaný soundtrack byl hodně velký, všem děkujeme za účast, ale vyhrát mohlo jen pět z vás. Nakonec soundtrack poputuje k těmto čtenářům - Geobbu, SeeD Johny, touchmud, jiricek9 a dieselcz, které tak prosíme o napsání adresy do PM - http://konzolista.tiscali.cz/konbook/?id_person=2 , kam výhru zaslat. Brzy se můžete těšit na další soutěže, takže nezoufejte, pokud se nyní nezadařilo.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
SeeD Johny
SeeD Johny #JDzacovsky

Hohoho, díky!

charvisan

congrats!

Ezccol

Taky teda gratuluji výhercům[s4]

milhaus
milhaus #PSN: mhsCZ

sakra kachlo, to ti ta tucna obalka nestacila???

cermi85cz
👍1

Gratulace...

Je nekde uvedeno co soundtrack obsahuje?

Jestli je to ten samej co jsem uz slysel tak hudba pustena sama o sobe moc nefunguje.Pri hrani samozrejme nadhera...

KoLi-xVx
KoLi-xVx #[cZ]

Proda/vymeni nekdo? :(

dieselcz
dieselcz #dieselcz

jupii [s1]

426kahemi
👍1

Tve Jůra! :D Co s tím bude dělat když němá doma nic kam by strčil USB? On chudák fakt myslel že je to audiopáska... :D [s1]

Samozřejmě gratulace všem výhercům a poděkování konzolistovi za super soutěž :)

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍1
👎1

Fůůj, hanba, podvod, když jsem nevyhrál, jinak pánové gratulace, užijte si výhru a samozřejmě vás patřičně nesnáším, když vy jo a já nic[s6] Gratulace všem výhercům

markinho

Tak nic no[s6]

Harrykoks
👍2

Gratulace vyhercum.

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

gratulace pani

Lordkarl
Lordkarl #Lineage2

Divný já měl vyhrát :-) jinak cg kluci

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍9
👎1

...si děláš prdel :D Tak sebe bych tam teda nečekal :) Díky moc!

edit: z toho šoku jsem zapoměl pogratulovat ostatním :D tak gratuluju, tahle hra má úžasnej OST.

Související články

Nejčtenější články