Konzolista.cz

Video představující update 2.00 pro PlayStation 4

novinkapondělí 27. října 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Video představující update 2.00 pro PlayStation 4
Už během zítřejšího dne vypustí Sony očekávaný update 2.00 pro konzoli PlayStation 4, který přinese řadu novinek. Dnes proto bylo vydáno speciální video, které některé novinky představuje. Ve videu je ukázán třeba USB Music Player, po němž hráči hodně volali, ale také je ukázána změna pozadí, nové hlasové příkazy, možnost dát pauzu u stahované hry nebo updatu, nedesignované párty nebo streamování přes Youtube a nahrávání videí na tuto službu. Na video se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (33)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
lukasholak
lukasholak #CHELSEA

Tak ubdate 2.00 je venku

Spilif

vzhled párty no tak to je fantazie (ironie) mě by stačilo aby fungovala na 100% ne jako teď. Pro mě update o ničem jo pozadí změním,ale to je asi tak vše. Ale ostatní to určitě potěší tak vám to přeju. Já chci aby to co PS4 má aby to fungovalo... Beztak na ní jen hraju. ;)[s7]

pitrsone
pitrsone #Trololo

Plejstik3: bež si ještě na chvilku schrupnout, 28.10.2015 je ještě daleko.[s16]

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

Tak jsem se ted' probral, ješte se "zalepenýma" ocima peláším nastartovat PS4 a kde nic, tu nic, po FW 2.00 ani stopy. Neeeeee [s6] No, co se dá delat, vypínám PS4 a jdu pokracovat v zaslouženým spánku, nazdar [s6]

One
One #☯☯☯
👎1

Nojo, nadstroj.

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.

Coco nerikam ze je to na skodu myslel sem spis ze to moc nevyuziju spatny to rozhodne neni

kaktusak_cz

jj bosssaku ,to mohu potvrdit......jsi stara vykopavka[s6][s6][s6],nicmene potom co jsi se me priznal,ze cekas na update 2,05 kde budou horke parky a studena dvanacka chapu ze jsi sklamanej[s6][s6][s6][s6]

play3man
play3man #Yes, it is

U PS4 by som ocenil, ak by vedela prehrať všetky štandardné kódeky a nadštandard, presne ako to vedela PS3. PS4 má ešte kvalitnejšiu zvukovú kartu a vďaka softvéru je schopná prehrávať aj viackanálové (napr. flac alebo aj SACD), na receiveroch bez HDMI - pri konverzii na DTS. Samozrejme sa tu stráca pure kvalita, ale zároveň takto dokáže využiť maximum starších receiverov. Ak má niekto skutočne kvalitnú zostavu a potrpí si na kvalitné audio, taká podpora pure DSD cez HDMI do receiveru by spravila PS4 pri svojej cene veľkým must-buy HW (nie že by sa zle predávala). Zopár dnešných receiverov síce vie prehrávať DSD rovno z USB, ale väčšina to zvláda iba cez HDMI...

Spratekk_CZ
👍1

kvalita zvuku.. lol ... nebavíme se o magnetofonu z 90tejch let, ale o moderní technice... :D Kvalita zvuku prej :D

426kahemi

jaccomo: Úplně stejně jako když budeš přehrávat přes flashku v USB na PS4...

426kahemi
👍1

jaccomo: však já nikde nepíšu že poslouchám hudbu přes sluchátka... Knihovna iTunes je synchronizovaná s Apple TV a z ní je potom samotný zvuk streamovaný do BOSE Lifestyle.

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)

HonZyczech ..

Díky za informaci [s14]

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍12

asi sem moc starej ale mě zajímá u konzole jediná funkce, a to hraní her k ničemu jinému ji nemám , na hry mám konzole v kutlochu, na filmy BIG tv v obýváku, na brouzdání po netu notebook a mobil a hudbu poslouchám také většinou z mobilu, takže asi tak, dnes je moderní mít vše v jednom ale já tyto funkce stejně nevyužiju.

426kahemi

jaccomo: Jelikož veškerou hudbu mám uloženou v iTunes knihovně, tak mi je nějaká PS4 v hudbě k ničemu :)

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍1

HonZyczech..

Tak jasne, u tehle MMO her je vlastní hudba vítaná, jelikož se tech originálních, x krát opakovaných "melodií", clovek docela rychle prejí. Safra, to FINAL FANTASY XIV me porád láká, ale ty mesícní platby, to není pro me. Nebo se už v FF XIV neplatí 300 Kc mesícne? [s14]

Pokud jde o "nicení atmosféry" vlastní hudbou, tak jsem mel na mysli príbehový/filmový videohry, tam je používání jiný hudby naprostý barbarství [s14]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI..

Pokud se nepletu, tak se videa z videoher v PS4 nahrávají v základním HD (720p), ale treba se to casem zvedne na FHD (1080p), uvidíme. Možná je to i proto, že YouTube beží v PS4 browseru práve v tech 720p..

Spoock
Spoock #geek

2 empiK78: Flac nemá nic s "pure" hifistama společného, jen je blbost to nepodporovat, když dost lidí si tenhle formát stahuje. Osobně mám mini aparaturu na poslouchání kvalitnějšího formátu hudby, ale pokud bych chtěl tu hudbu hodit na flashku, tak už to budu muset konvertovat přes programy do MP3, aj., což je opruz, už to takhle bohužel dělám při nahrávání flashky s MP3 pro autorádio, což je nehorázný voser, takže písničky obměňuju jen minimálně.

Vesměs ten hudební přehrávač nevyužiju, protože na PC si taky málo kdy pouštím jinou hudbu u hry. Pro mě to má smysl v hrách typu Diablo III, Borderlands, ... po čase se mi hudba přejí.

2 Trámek: no, na Share Play jsem dost zvědavý, hlavně na ty lagy :D

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

BenjaminLinus: Dík za info. A jakou to má kvalitu ?? Youtube není zrovna super služba.

Trámek
Trámek #PS5
👍1

Paráda! Na Share Play se těším nejvíc. Tak už chybí jenom kvalitní závodní hra, třeba Gran Turismo 7 a bude pořádnej důvod, proč přestat pracovat a jenom do konce života hrát hry [s6][s6][s6]

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👍1

konečne pauza pri sťahovaní !!! alejuja!!!

Moments hunter
👍2

Pro mě je nejvíc Share Play. Tu funkci by měli propagovat více. Doufám, že bude fungovat bez problému.

Kachlo, plánuješ nějaký test a pak vydat dojmy?

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍1

NPNK: hodit video na flashku se dá už dávno

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog

jsem rád za každou novou funkci ale pro mě je priorita aby vše běželo tak jak má třeba se mi sem tam stane že se mi trochu déle odesílají správy a celkově jde vidět že by to chtělo ještě lépe optimalizovat ale chce to čas snad to bude dobrý a update 2.00 bude fungovat tak jak má :)

meidevil
meidevil #MrJelly77

Nevíte zhruba v kolik hodin bude dostupný? Jen doufám že update nexploduje ps4 a vše poběží tak jak do ted [s4]

sisaCZE
sisaCZE #Ups...

volalo se po music playeru ne USB!!! music playeru :D [s8]

NEMÁM PENÍZE NA KONZOLI

To je mě na nic.

Tak jenom abych neotravoval,,,dá se video hodit na flešku ??

Spratekk_CZ
👍4

Hlavně, že se tu nějakej kokot smál, že XBOX One neumí dělat obrázky ve hře, ale tady čtu, že nešlo do teď stopnout stahování hry....

Jak je vidět, tak ladit mají co obě konzole...

empiK78
empiK78 #hrajto.com

v momente, kdy od nekoho zazni FLAC ve spojitosti s hernima konzolema, tak se jiste jedna o pure hifisu[s16].

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍3

Jaccomo..

Asi "chytrý" mobil se sluchátkama, když radu lidi tolik trápí ta spotreba energie [s14]

426kahemi..

Jak píše Spoock, ta funkce USB MUSIC PLAYER tady je/bude primárne proto, aby si hráci mohli pouštet vlastní hudbu u her, ne proto, aby si poušteli hudbu jen tak. Ale at' tak nebo tak, tahle podoba poslechu hudby je pro me neprijatelná a stejne me (krome GTA 5 a opakovacek v závodních titulech) nenapadá moc videoher, kde bych si chtel pouštet svojí hudbu a kazil si tak požitek ze hry..

Ta predstava, jak nekdo hraje príbehovou videohru (SILENT HILL, UNCHARTED, ZAKLÍNAC, THE LAST OF US, THE ORDER 1886..) a k tomu má puštený hip hop, heavy metal nebo country, je proste strašná. Ale co naplat, každý hrajeme, tak jak nám to vyhovuje [s14]

citanek123
👎4

Hmmm a ze by zlepšili online o tom ani zmínka, opravdu přemýšlím ze to prodam a koupím Xko...

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

No jo, zítra už je to tady, aleluja [s14] Já si snad ráno privstanu, abych otestoval tu úpravu pozadí [s6]

Na HDD v PLAYSTATION 4 mám už uloženou radu krásných tapet / wallpaperu (jsem jako díte, ale nevadí mi to), tak jsem na to zvedavej. Na nejaký tapety a dynamický témata z PS STORE hážu bobek a pridám si na plochu svoje, výber témat je veliký link [s14]

Ovšem jestli si nebude clovek moct vybrat vlastní obrázky ze složky "CAPTURE GALLERY", tak budu zlej a to vám ríkám, ten dopis, který napíšu, ten si v SONY za rámecek nedají, prevíti. No, pockáme si v klidu na zítra, hlavne žádný uspechaný závery. Ale jak ríkávala naše paní ucitelka na matematiku - Chrañ vás ruka Allahova, jestli.. [s6]

Související články

Nejčtenější články