Sony oficiálně oznámila PS4 update 2.50 Yukimura
novinka•čtvrtek 12. března 2015•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama











novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (29)
nice one!
Skvělý update, spokojenost :-)
Pridat zalozky na hry,dema,ptakoviny atd...,moznost promazat library, externi hdd na ulozeni vseho a spousteni , aby se friends zobrazovali kdyz zapnou konzoli a naskoci online , ze screenu ze hry si udelat theme, smazat trophy u her kde je 0 /no to snad jediny z toho bude mozny/ - to jsou veci co by mi udelali radost.
Mohli by už udělat něco s library,kdyby šli mazat/skrýt dema,bety a nepotřebné hry(typu: warframe),tak by to bylo skvěle.
Taky nepozoruju problém s poštou na ps4 [s1]
Jaky problem se zpravama.mě to fiči 100%.kahemi,tobě to dělá protože jsi spartan[s6]
426 : Ja ten problem se zpravama znal taky... Nez sem zmenil DNS a od ty doby bez jedinyho problemu
Maranelo...tak to si mě dostal,to jsem netušil že Sony měla TV s konzolí uvnitř. Jsem si chtěl zahrát na Jobse a normálně si mě setnul :-D
Hulvo mě holt ty analogy dělaji občas problém. S ovládáním přes kříž jsem se vždycky u GT4 trefil přesně do zatáčky. S analogem mi to dělá problémi v každý závodní hře. Holt je to moje letitá bolest. To že postupem času vymizelo přepnutí ovládání na kříž jsem ještě prostě nezkous...njn
Benjamín....no tak nic,takže stále pro mě na prd :-(
stepobela1: Jestli nemáš problém se zprávami, tak to potom svou PS4 miluj do skonání světa a každý večer jí pohlaď a povyprávěj pohádku před Rest Modem, protože máš nějaký kus z Jupiteru asi... Já mám ve friend listu 90 lidí, některé znám osobně a do toho používám dvě PS4 (doma a v práci), a VŠICHNI se kterými jsem se o tomto bavil tak problém moc dobře znají.. :)
Pro telesne postizene? Tak to je fajn, ze na ne Sony mysli. :-) Ted jeste nejaky update, ktery bude urcen tem psychicky postizenym, prece jen na PS4 preslo spoustu Xkaru. :-D
Tak tohle bych nazval nadupdate :)
Robot: to mapování tlačítek je stejně jako text to speech, zvýraznění a zvětšení písma atd. určeno spíše pro tělesně postižené osoby
Robote, to seš ale docela v kelu, jestli chceš ovládat řízení přesně a ne to vyťukávat jak trotl na klávesnici, páč analogový jsou už jen páčky a trigery R2 a L2.
Robot: Sony už tohle mela před lety s PS2 ;-)
Sony Bravia KDL-22PX300
Vypadá to že DLNA zase nebude. To bych považoval za velké plus.
Ten slot na vagínu asi spousta lidí bude kvitovat. Proč lést někomu do prdele,když mu můžu vlézt rovnou do kun** :-D....Stinky ty seš fakt pták :-D
Jediná zmínka pro mě podstatná je mapování tlačítek DS4. Osobně mám radši u ovládání závodních aut klasický kříž. Kdyby to bylo možné teď přehodit z analogu na kříž,tak bych to kvitoval asi úplně ze všeho nejvíc....Zbytek jde tak nějak mimo mě. Konzole je konzole a další funkce nevyžaduji. Od toho mám chytrou TV a nepotřebuju mít dalších 100 zařízení okolo........
Dle mýho majstrštik od Sony bude až ten, když TV budou mít slot,do kterýho by se strkala konzole(nebo jen její část-MB s CPU+GPU)...to by pak bylo něco.tzv. volitelné příslušenství....oni k tomu stejně jednou dospějou. Pak bude zařízení jedno co umí vše....to je budoucnost,to nás čeká
Dost slusnej update, moc pekne dekuju Sony [s7] sice nemame kazdej mesic update a ja si rikam, k cemu taky, ze jo, ale jednou za cas staci [s14]
No tak hlavně ať už makají ty zprávy, vždyť to je ostuda! PS3 s tímhle problém nikdy neměla a tady je to věčně rozesrané...
A kdy to bude dělat sendviče, přibude tam slot na umělou vagínu a funkčnost ovladačů PS1, PS2 a PS3.
já se furt těším na hry, softwarový updaty jsou mi u kytičky, pokud něco nerozeserou :D
driv sme se tesili na oznamovani her a ted je to teseni na novy updaty :D a hry na PS4 nekde v nedohlednu
Kdyby rozjeli rači Logitech volanty!!!!
[s13]
fááájn...
chybí tady typický Ponnypost: Sony [s7]
[s1]
Nové funkce super. Teď ještě doufat, aby po updatu zůstaly funkční i ty dosavadní. [s6]
A čo tak preskočiť 2.50 na 4.0 ako Mrkvosoft [s16]
A co to prehravani videa to uz je trochu doba ne
asi se česky mluvícího PSka nedočkáme (né že bych neuměl anglicky, u menu to ani není třeba, jde spíš o princip, zapnu TV od SONY (v češtině) telefon (v češtině) pustim si k tomu notebook ( v češtině) a pak PSko, no a to je samosebou jako jediné v AJ...
Ještě vše neoznámili
Podpora externího disku tam být neměla?