Sony oznámila PlayStation 4 20th Anniversary Edition
novinka•středa 3. prosince 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Reklama











novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
Komentáře (32)
Nádhernej kousek to chci.
Dobře kecám [s6][s6][s6][s6][s6] NUTNĚ TO POTŘEBUJU [s6][s6][s6][s6][s6]
Je to nádhera docela bych jí bral
Sakra to je luxusní!!!
pro sběratele, srdcaře a kšeftaře jasná koupě, zvlášť, když je to číslovaná edice.. ale mně se moc nelíbí.. vypadá prostě moc staře :D
Sony jede - kdyz ty vsechny konzole clovek vidi po hromade - je to krasny pohled plny spominek a velkych emoci - preju Sony at se ji dari dale rozvijet znacku PlayStation - jsem s vami uz skoro 20let a nikdy menit nebudu ...[s7]
Kráska jedna :)
no to víš že jo ... a Tobě speciálně přijde mail, jestli to náhodou nechceš - to aby Ti to neuteklo ... ;-)
Raziel: V Evropě to taky bude k prodeji neboj se. A své majitele to nemá protože ještě není známo jak se to bude distribuovat.
Já snad hezčí konzoli ani neviděl, no prostě ji musím mít!!!!
Ryzí nostalgie, až by se člověku chtělo brečet.
Tuhle edici chci. Mam o ni veliký zájem, tak snad mi na ní zbydou peníze.
A snad bude dostatek kousků :) Když ale má žena touží po WiiU a přijít s touto edicí domů, tak mi zas řekne "zase kupuješ píčoviny" :D Jako mi to řekla na sluchátka Sennheiser HD8 DJ za 9 350Kč před třemi měsíci. Ani nepomohlo, že to prostě potřebuju pro svou hudební produkci a s tímhle nevím no, to už asi neokecám vůbec :D
To je moc povedene, trochu me to vhani slzu do oka a dava vzpomenout na jisty darek k Vanocum 1996. :-)
Hoooooly Playstation <3 Tohle je dokonalost. Ten by s psone krásně ladil [s7]
Krásná mašinka[s7]
vzhledem k tomu, že mám doma ve skříni pořád starou PS1, tak by mi ji mohli jako věrnému zákazníkovi vyměnit za tu ediční PS4.[s6]
Nádhera.. kdo neměl v této barvě plejáčka je buď mladej, nebo hloupej .)
PS4 20th Anniversary Edition [s7][s7][s7][s7][s7] a to jsem si rikal, že počkam do vanoc 2014 a tak si koupim, no nevydržel jsem [s6] ach jo, kdybych už nemel PS4, okamžite beru!
Must Have!
Seda barva je pro elektroniku je spis humus, ale fanboyum to urcite vadit nebude :-).
Cena bude 499 EUR - cc 13500 Kc a pravdepodobne nebude dostupna cez normalne obchody ani v zahranici. link
Líbí se mi ten detail kdy je na tom vzoru co je na konzoli a touchpadu před kolečko vražená ta dvojka aby to vypadalo jako dvacítka. Dokonalý smysl pro detail.[s14]
jelikoz jeste ps4 nemam tak tuhle edici poridim, pokud bude i u nas :)
tomu opravdu říkám nostalgie..
To se mi moc libi, edice udelana s vkusem.
Jaj, číslovaná limitka, to bude masakr.
Cenu vidím tak na 30k a hrát na tom by byl hřích, tohle je na výstavku jako sběratelský předmět.
Edit: tak cena 500€, ale nepůjde do obchodů...
Krasavec
To je mrda toto!! Super limitka! Těch 20 let hrozně uteklo...
Cena bude zajisté taky moc pěkná. Jsem zvědavej jestli se vejde do 20000 a kolik kusů přiřaděj do ČR, jestli vůbec nějaký.
Tak tohle musim mit :) Odkladam bilou verzi
Kdo chce tak na storu je pozadi na plochu 20 anniversary edition i s originalnim zvukem prvniho PlayStationu zadarmo