Ve čtvrtek uvidíme první záběry z multiplayeru Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - UPDATE

UPDATE: Pravděpodobně půjde o infiltraci jiného hráče Mateřké základny, což už je vidět na uniklém videu z GamesComu. Naleznete ho níže.
Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (8)
Hmmm tak prvni MB ....na predstaveni MGO si jeste pockame ....[s13]
Taky bych si přál vidět MGO
No ja doufam ze ukazou MGO .... Ctvrtek je velky den [s7]
Podle všeho neukážou MGO ale infiltraci na MB jiného hráče
jiridvorak515
Svatá pravda. Když jsem si po dlouhém čekání pořidil PS3 spolu s MGS4, týden jsem zůstal doma a celou hru v klidu prošel.[s14]
Ten brezen 2015 me zabije.
Tohle by uz mely vydat.Kurna !!!
Jako vzdy, onemocnim a to aspon na 14 dni
MGO - Hell yeah!!!
[s11]