V US během července klasika, PS4 nejprodávanější konzolí, hry táhnul The Last of Us

2. Minecraft (360, PS3)
3. FIFA 14 (360,PS4, Xbox One, PS3, Vita)
4. Watch Dogs (PS4, 360, PS3, Xbox One, PC)
5. Mario Kart 8 (Wii U)
6. Call of Duty: Ghosts (Xbox One, 360, PS4, PS3, Wii U, PC)
7. Grand Theft Auto V (360, PS3)
8. Sniper Elite III (PS4, Xbox One, 360, PS3)
9. NBA 2K14 (360, PS3, PS4, Xbox One, PC)
10. Lego Marvel Super Heroes (360, PS3, 3DS, DS, PS4, Wii U, Xbox One, Vita, PC)
Tvoje reakce na článek
Galerie

























Komentáře (66)
el scorpio: jeden z nejrozumějších komentů, těch hlášek typu sony power už je na mě moc :D, nic proti tomu psko mám stejně asi raději než xko ale tohle rádoby fanboyství mě dostává. Neuznávat jiný názor než svůj vlastní je kok.tství. Děkujte všichni za konkurenci, je zdravá a ať už S či M nebo N nikdo to nedělá pro vaše modré oči ale pro vaše peněženky :)
S3R Dík,já myslel že na PS4 to uz jde.Vím že na PS3 to nešlo když sem se o to pokoušel:-(
Chápu, že Kachlo potřebuje, aby se tady plácaly stovky příspěvků, ale fakt je nutný sem každej den dávat články s titulkama Blesku jen za účelem konzolových válek? Jsem zvědavej, jestli sem teda dáš třeba i prodeje například z Japonska, což je z pohledu elektroniky taky důležitý trh...
Stinky tenkrat flash pamet neexistovala...jinak diskuze samozrejme o nicem,jako vzdy :).
scorpio: u her asi zapominas na inflaci a u konzoli ze jejich hw byl na svou dobu vic top nez dnes. Nejde porovnat jen cisla, je potreba vzit v uvahu i okolnosti. Konkurence je así prinosna, i kdyz s tm placenym multiplayerem nevim nevim, t m moc pr}osne neprijde a vdecime za nej prave microsoftu. Kazdopadne sony se dnes strefuje do cerneho, ma naskok a tak sklizi zaslouzene vice pozitivnich reakci.
El_Scorpio: jenže tenkrát stála 256 megová fleška, to co dnes stojí 2TB hadr.[s6]
El scorpio... vzdyt ty konzole byly zezacatku jeste dotovane,pokud vim. A v roce 1997 byla 1MB karta jeste logicky draha,v te dobe staly pentium3 pccka kolem 50k i vic.
Mario Kart 8 skvěle... A to rok staré CoD Ghost tam dělá co? [s6]
El Scorpio.....meles hovinka jen vpravo,na jinou stranu uz ne,ani se me nechce odpovidat.The last of us,zaslouzeny tahoun Playstation,konkurence se trese :)
El_Scorpio: No já pamatuju dobu kdy paměťové karty vylítly jako takové a platilo se cca 1 000kč za 1MB kapacity. Sony rozhodně není svatá a vždy jde jen o byznys. Konkurence je v tomto ohledu skutečně to nejlepší co může být. Na druhou stranu nemůžeš všechny zásluhy připisovat Microsoftu, je to jen díky starýmu dobrýmu konkurenčnímu boji, který nutí společnosti prodávat levněji to či ono. Kdyby byl Microsoft monopol konzolovýho hraní, to by jsi viděl jiný ždímání než paměťové karty v době, kdy byly jako nová technologie strašně drahé.
Zavorka tak když nepoznáš srandu ;) ale dík za kompliment :D
Niekedy, keď čítam tie reakcie plejok aká je SONY úžasná spoločnosť, tak si prajem aby Microsoft opustil konzolový trh a Nintendo sa zameralo len na Japonsko. Potom by tu mala SONY monopol a ukázala by sa tá jej "ultimate passion 4 players". Niektorí ste asi príliš mladí, aby ste si pamätali na svinstvá v podobe predražených pamäťoviek do starých PlayStationov... absolútne potrebné vybavenie a SONY to predáva za tučný príplatok. Nehovoriac o tom, že ceny hier boli vyššie ako sú dnes a v tej dobe boli úplne iné platy. O cenách konzol ani nehovorím... Pozrite si aké ceny by mali PS2 a PS3 pri štarte po zarátaní inflácie. Nebyť Xboxu tak si myslíte, že PS4 stojí hentie šušne čo teraz? Žasnem koľko z vás sa nechá omotať okolo prsta úplne primitívnou antikampaňou...[s15]
We love ps4: taky jsem byl mladej...mladej a blbej
..blbej částečně do dnešního dne jsem ale ty seš zas advokát [s6]
6 miliard lidí mají Windows s toho 5 miliard nelegálně stažený :D
Myslím že Fanda "jede" evidentně v něčem silnějším :)..
A dado 20: keby si mal pravdu tak by som bol rád, ale bohžial
Fando tak timhle prispevkem jsi mne uplne odrovnal. 6000 000 000 lidi zavislych na windows: DD To jsi asi psal za jizdy, ne? Vezes lidi, tak opatrne!
Pokiaľ je reklamačné konanie neúspešné - napríklad poškodenie zákazníkom, alebo oprávnená reklamácia ktorá nebola uznaná predajcom tak máš možnosť a) podať žalobu na príslušnom súde, alebo sa skúsiť dohodnúť a so Sony sa dohodnúť dá - sú ochotní a reagujú a chlapovi čo mu spadla konzola dali novú - čo je pre nich čistá strata a na súde by bol neúspešný,,,, preto vravím že Sony vedie, ale mám dovolenku tak sa mi nechce vysvetľovať
We love PS4: prosím ta a ty už tiež prestaň trepať, v septembri valíš na druhy stupeň maximálne nastupuješ na strednú ( súdim podľa prejavu a kvality príspevkov ) a potom tu vyvalíš hentaký hlod...bože, je pekné byť nadčlovekom v diskusií po PS4 ale chce to trošku súdnosti
[s7][s7][s7][s7][s7]
risix: mimo, to by se ještě dalo, ale tohle co napsal je naprosto neuvěřitelný, se mu musí každej vysmát, za takovou lež [s6]
Advokát? Jak přijde advokát k reklamacím PS4? Teď seriozně vedeme debatu, nesnažim se nijak podkopávat či zesměšňovat. Přeci vezmu reklamaci a jdu do storu a tam to předám k reklamaci přece. Ten to pošle pobočce Sony a ta pošle kus, ne?
Jinak opravdu 6 miliard je asi přestřelený číslo, protože existuje Afrika, Indie, Asie jako taková... Řekněme 3 miliardy uživatelů v dnešní době z toho určitě ne všichni jedou MS. Ale pořád je to gigant bezpochyby
Spectre90CZ : súhlas
Fanda je s čísly "trochu" jako vždy mimo :))
A so sony[s7] som sa vždy dohodol na PS4 bola len reklamácie chlapovi spadla konzola a podobne
fanda: 6 miliard lidí? to nemůžeš myslet vážně, někde ve světě ani neví co je to počítač a upřímně ani polovina lidí na světě není závislá na Windowsu, to seš takovej ignorant?!! ty indiane z Amazonie [s6]
O to je to smutnější.
Som advokát [s16]
We Love PS4: Jojo :D
Já doufám v to, že ani jedna konzole se nebude muset reklamovat. Nejsem kurva a tyhle potíže nepřeju nikomu. Srdcař hráč pak trpí, jako zvíře, když nemá svoje železo. Celkově když opět odběhnu od tématu je v ČR doba reklamací nastavená příšerně... 30 dní je prostě pořád pro hráče smrtelná doba...
We love PS4: Jako hodně reklamací PS4, nebo jako reklamací, že děláš v elektru, či tak něco?