Už žádné singleplayerové DLC pro The Last of Us

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (14)
MP hraju často a pořád dost baví, lvl 301 a nějakých 8.300 zneškodněných nepřátel, za každé rozšíření MP budu rád, jinak MP jsem nikdy moc nehrál, ale u TLOU je to opravdu velká paráda !! a člověk u toho, pokud chce mít výsledky, musí myslet, jak píše pan T naběhnout někam bezmyšlenkovitě je proti zkušeným hráčům jistojistá smrt, za týden budu pokračovat na PS 4 a začnu výzvou v podobě nejtěžší obtížnosti (na PS 3 to bylo velmi náročné, kdybych ze začátku nešetřil totál municí, nevím jak bych to dohrál)
muze mi tu nekdo rict proc mi vzali vsechny trofeje z Left Behind? v ps3 je nemam ale kdyz dam compare trophies tak tam jsou, mela jsem to stahly od jednoho typka, DLC jsem uz smazala a jeho ucet je deaktivovany a smazany, muze to na to mit naky vliv? dekuji za odpovedi, tohohle tema se to sice netyka ale o tyhle hre ano
Horde mod,paradni coop a pojedem...to by me zas bavilo
chtělo by to jak to je v singlu .. rozmlátit hlavu bez cenzury .... atd... v US to je v poho pro evropu to je jako pro děcka málo krve v MP tak snad to přidali do PS4 verze snad....
Mulťák je naprosto jedinečná záležitosť,tak ako aj singl.Hrám ho už skoro rok a stále ma baví takmer ako po prví krát :D Iba že ho velmi ničia hackeri a cheateri ktorých je tam už naozaj pochuj.Ale naštastie na PS4 to bude iné kafe :D
Tak příběh ať už si raději nechají do TLOU 2.
Jinak v TLOU MP platí úplně jiné zákony než ve většině jiných MP, a jsou to zákony hodně tvrdé. Styl naběhnout do místnosti a postřílet tam pět lidí tam vůbec nefunguje. když jste sám, a narazíte na dva nepřátele, znamená to opravdu 2x větší pravděpodobnost že vás umlátí tyčí, nebo z vás udělají hořící pochodeň.
Já si tam připadal jak otloukánek.[s6]
Na to kaslem. Chce to dalsi pribeh. [s10]
MP je sakra skvelej. Ja to chci[s16]
Mp je prostě parádní a hodně návykový. Bude řežba [s7]
MP u The Last of Us nehraju,nevím proč ale nějak mi nejde pod nos zabíjet skutečný lidi i když je to jen hra.
Tak to nasere, mp ma totiz absolutne nezaujima. [s3]
No pokud budou zdarma tak jo ale pokud ne nevadi bude my stacit samotny Mp bez dalsich DLC kery je hustej uz se tesim, az ho zas rozjedu :)
ZRUŠIT CENZŮRU HNEED!!!!!!!!
Tak že by konečně nějaký ten coop survival mod? Nechal bych si líbit no.