Unikly key arty na akci Call of Duty: Modern Warfare III
novinka•středa 2. srpna 2023•Martin Šmíd•

Zdroj: Activision Blizzard


REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama


























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (11)
Me vic nez kostlivci vytacej zakempeny sniperi😆
Ty jejich řeči ohledně toho, že tento díl měl být jen DLC mi na tom všem vadí asi nejvíc. Proč se k tomu prostě AC aspoň nějak nevyjádří...? 😤
Skiny vem čert, ale že aktuální CODko tu mělo být dva roky s plnou podporou mě sere víc. Snad to bude poslední dil ze série MW ať se už na to můžu vy**at.
@czDante92: Bohužel máš pravdu. Proto už tohle kupovat nebudu. Hrozně mě tím zklamali, jak z toho udělali takovou kravinu pro děcka. 🤦🏻♂️
@RedTummyBirdie: já se vždycky nechám nalákat betou, ta je tak krásně čístá, bez duhovejch tracer rounds, Homelanderů nebo Nicki Minaj, no a pak takhle plná hra vypadá první měsíc nebo dva než z toho udělají tu klauniádu.
Pod tím vším bordelem je to úžasná hra, a za tím si stojím, ale bohužel Activision je Activision.
@RedTummyBirdie: Však to už je takovej Standard.Přidávat tam Šašky.Šašci si ty Šašky pak kupujou a Tolárky se kutálej na Ùčet. 😂
Já už se třepu. MW3 jedu to jak cvok od prvního Codka. Tohle je povinnost.🫡
Já tu trojku koupím. Na PSku stejně nehraju nic jiného než CODKO
Túto sračku ešte niekto hrá 😳
@RedTummyBirdie: Jo, přidali tam postavy z The Boys. Tragédie.
Včera jsem po hodně dlouhé době zapl multiplayer v aktuálním díle, a během tří minut kolem mě proběhl typek v kostýmu Supermana a hořící kostlivec…. Šílený co se s tou hrou stalo