Další Call of Duty od Treyarchu má být Black Ops a odehrávat se během války v Perském zálivu

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Tomb Raider: Catalyst se bude odehrávat několik let po událostech z Tomb Raider: Underworld
recenze
Terminator 2D: NO FATE
novinka
Porovnání hry Tomb Raider: Legacy of Atlantis s originálem z roku 1996
novinka
Star Wars: Fate of the Old Republic není přímé pokračování Knights of the Old Republic
novinka
Hra Clair Obscur: Expedition 33 si odnesla rekordní počet ocenění, včetně toho pro nejlepší hru letošního roku
novinka
Oznámena dobrodružná hra The Free Shepherd, v hlavní roli je pastevecký pes
novinka
Bruce Straley oznámil svoji novou hru, logickou dobrodružnou hru Coven of the Chicken Foot
novinka
Kooperativní akce John Carpenter’s Toxic Commando se připomněla novým trailerem, víme datum vydání
novinka
Oznámena akční hra Gang of Dragon od tvůrce série Yakuza
novinka
V lednu proběhne prezentace Xbox Dev Direct, Gears of War: E-Day potvrzen na příští rok
Komentáře (22)
@czDante92: Ty uz vubec nemas co picovat, kdyz si diky AB konecne zasunul😁
@czDante92: 2 veci...
1) cod je na urovni konzumentu fify apod uz x let.
2) a uz sis vrznul?😂
@argokib: já si taky s chutí zapičuju, ale ne proto že mě to nezajímá, ale naopak. CoD bylo jednou z mých nejmilovanějších herních sérií, CoD 4 jsem dohrál snad 20x všemi možnými způsoby a WaW mi pomohlo ubránit mé panictví a ochránit mě před veškerým společenským životem :D Takže když po celkem výraznému skoku s MW 2019 a slušným oldskůlovým BOCW vidím jak je AB ještě lenivější a hamižnější než kdy dřív, tak si zapičuju a pěkně po důchodcovsku zavzpomínám jak všechno bylo tenkrát super a dnes zas nahovno. A ne, nebylo to tím že jsem byl tenkrát puberťák, v Modern Warfare Remastered jsem nechal snad 20 dní čistého času :D
A co se týče těch prodejů, jestli je to opravdu nejprodávanější díl, čemuž se mi teda nechce moc věřit, tak u mě CoD hráči spadli na úrovní každoročních nákupčích FIFY a jiných sportů a upřímě jim přeju ať je Bobby, nebo teďka už Phil, ještě více ožebračí a za hodně peněz dodá setsakramentsky málo muziky.
@QaiGonJinn12: bo Lorda of thé Falllen není reciklat 🤣
V CoD prostě táhne ten mulťák, kterej je rok co rok stejnej (nebo dost podobnej) a jen se mění kulisy. Nicméně se i přelejvá komunita a když tě ten mulťák baví, tak jdeš taky. To samé se děje ve Fife, která se prodává jak rohliky a přitom tam je pár pohybů navíc, hezčí diváci a další kosmetické kravinky za plnou pálku.
Nechť si každý o útratě svých peněz rozhodne sám 🙃
@menzes2.0: V zasade s tebou souhlasim. Ale ruku na srdce. Codko je proste jeden z tahounu herniho prumyslu. Lepsi rocnik se strida s horsim, a i to je subjektivni, protoze kazdej hrac ma jinej vkus, a tak je to v poradku. Ta zakladna je tak obrovska, ze i kdyby polovina hracu hru bojkotovala, stejne to bude jedna z nejvic hranych her. U jiny hry, ktera nema takovou zakladnu by to tak hladce neproslo, takze se nebojim o kvalitu her. Mozna je COD MW3 riznutej koks, ale i tak je to porad jeden z nejlepsich multaku.
@menzes2.0: Tak kdyby to byl tak špatný matros to COD, tak lidí chodí jinam ne ? 🤔 Spíš je to zase nafouklá bublinka, která stejně splaskne pod tíhou prodaných titulů ;). Pokud dělá někdo lepší arkadovou mp fps, tak sem s tím... Oh wait, nikde nic 🤷🏻♂️
to je jak s koksem.Nekdo bude prodavat kvalitni matros,ale pak to jednou zkusí riznout omytkou a zjisti,ze i tak to lidi kupujou…tak co ten dealer udela ? bude to řezat furt a furt uz.Protoze vi,ze i pres to ze to je nekvalitní a riznuty,tak na tom vydělá 😁 ale najdou se tací jedinci,ktery si snupnou a zjisti ze to uz neni tak kvalitni jak by to melo bejt,a tak k nemu přestanou chodit a půjdou jinam.
Jenom aby si pochopil,COD MW3 je ten riznutej koks 😁
@argokib: vidim to trochu jinak.Protoze kdyz nejaky studio udela to,ze ohlásí DLC k nejaky hre,z ktery pak najednou udela plnou hru za 70€+,a jeste k tomu to odflakne a jasne tam bude videt to,ze to vazne melo bejt jenom DLC a ne plna hra,a lidi to budou takhle kupovat a chvalit to, tak co tomu studiu nebo jinejm bráni v tom udelat stejnej model ? Vsak dneska vychazej jenom remastery a remejky,a nekdy ani ty nedostanou péči a jediny co se změní v ty hre je to,ze se za název přidá slovo Remaster…pak se studia musej zavírat a brecej ze uz hry tolik netahnou,pri tom to je naopak.Kdyby se radsi soustredilo na kvalitu a ne jenom ze 100% na tom JENOM vydělat,tak tu mame si myslim kvalitni hry ktery by hraci ocenili…diky bohu tu furt par takovejch studii je,ale dost se to zužuje bohuzel.
A na rovinu,nebejt tu Sony tak hrajem fakt jenom remastery nebo nejaky remejky starejch her…protoze sony je jedna z mala co vydává novy hry.Az na par vyjimek v podobe TLOU, kdy z dvou dilu budeme mit 5 stejnejch her.Proste kdyz ty studia uvidej,ze lidi i tak kupujou blbou hru,tak si reknou “Hele,ty hovada to fakt kupujou :D tak proc se stim priste tolik srat,kdyz muzem udelat hovno a stejne na tom vyděláme ? “ chápeme se ?
Přesně hoši... Stop having fun ! 😁
@QaiGonJinn12: Baldurs Gate, Diablo, Dead Space, Hogwarts Legacy, Zelda, SW Jedi, Atomic Heart, Resi 4 rem, Assassim Mirage, Spiderman...atd.
Nemam pocit ze by si nikdo nenasel vybornou zabavu
@argokib: Ne je to bída jako nikdy. Kromě Lords of the Fallen, Lies of P a Alan Wake 2. Capiny, recyklačky atd.
Zas tu picujou lidi, co je to nezajima. Hrajte si treba s autickama, se svyma koulema nebo s cim chcete. Tvl. co to placate ze hry upadaj. Podivejte se kolik skvelejch her napric periferiema letos vyslo. Tak by to chtelo se trochu zklidnit ne. Delate tvl. jak kdybyste nevedeli, ze COD vychazi rok co rok. Je to proste tak uz spoustu let a bude dal. To ze vyjde dalsi COD, a v jakym stavu, opravdu nema vliv na kvalitu ostatnich her.
No nevím jestli to je dobrý nápad . Když hned zarohem to Israeli to bouchá . 🤔
Dokud to budou lidi kupovat bude se to prodávat.
CoD je pro mě již dávno mrtvé.
Pochybuji, že stihnou udělat nějaké větší změny. Tím nemyslím v gameplay, gunplay. Spíše co se týče, ty odporné grafiky v mp, wz. Destrukce prostředí by COD seděla, aspoň částečná, nemusí to být jak v BF. Mohli by si taky přestat ulehcovat práci, tím, že zasadí WZ mapy někam na střední východ. Nevím, jak přesně na tom má být Urzikistan, podle pár traileru, to sice vypadá lépe, ale na tu bídu, ještě aby ne.
Sotva jedna sračka dorazila odpadem už se řítí další hovno!! 🤦🤦🤦🤦
@menzes2.0: Dnešní hráči jsou tupci, podle toho taky ty hry vypadaj. 👌🏼
,🤤💵....kde je poptavka,tam je i call of duty 💵
Džízs už dost!!!
buh nam pomahej…prej je MW3 nejprodávanější dil nebo co sem to dneska cetl.Coz je extrém jak strasne upadá lidi,co maj radi kvalitu a s čistým svědomím vam ohodnotej posledni dil jako povedenej…ja bych ty hre dal max 3/10.Clovek co tomu da vic,musi doma slintat do polštáře a rodice ho kazdy dve hodky musej přebalovat ne ? Pokud se budou dal objevovat tihle jedinci co vam reknou ze je MW3 povedena hra,musime do budoucna počítat s tim,ze hry za chvilku budou horsi nez rusky vězeňský jidlo…smutná budoucnost her.
Tak doufejme ze se jim povede peknej restart jako v roce 2019,a nepůjde to cestou průjmu v podobe MW3.
No paráda😍 Prakticky jedno s nejlepších, možných zasazení😍