Uncharted 4: A Thief's End se ukáže na The Game Awards
novinka•čtvrtek 27. listopadu 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: SCEE
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (32)
i když mě to vydrží na déle protože bude opět platinová trofej :D jako s předchozích dílu :)
a to nepočítám mp :)
já osobně si raději zahraji tunel jak tomu vy říkáte kde se budu 9 hodin parádně bavit a dám si to 2x3 než se 30 hodin unudit k smrti :)
Připravit kapesníky.... To bude nářez. Jedna z nejlepších sérií [s14]
Kdo nehraje tuhle sérii, jako by nežil! Hlavně ať už je U4 na světě, protože pak toho plejáka utavím úplně :-D
Hlavně si držte ty fusekle, ať neulitnou až budete čumět na tu ukázku... Mjoula samozřejmě svoje japonský podkolínka s motivem vzrušené školačky..
moulo-:D dávam ti like za to že ty nikdy nezklameš :D
mě osobně hlavně těší že to bude dělat stejný team co dělal druhý díl protože ten mi přišel jako nejlepší navíc mají i spoustu nových zkušeností s last of us takže si myslím že to bude celkem našlapané nemám o tom pochyb už jen čekat až ukážou U4 v plné palbě :)
Už se na tu prezentaci U4 nedočkavostí celý třesu :) Nakonec všichni až uvidí ukázku z U4, tak zapomenou na letošní nominované hry velmi rychle! :)
Todle video je starý, ale i tak ND dělá věci, který dostavaj rejr 10/10,takze to bude hra roku 2015. Už se těším [s16]
Další pravej hák do držky Microsoftu...
Kazi ale Kostěj myslel ty normální, vyhazovat něco oknem ve tvém případě, když máte v Jedličkárně v oknech mříže je blbost[s6] Jinak to bude bomba.
Kazi-tak zrovna v případě gamepade je to trochu sporné bych řek že sedne lépe tobě neznamená že je hned lepší :) ale tohle už je téma tak trochu mimo :)
Az to NG ukazou v plne palbe budou se vyhazovat z oken X boxi a kazdy pobezi pro PS4 [s14][s7]
Tak tohle je bez debat nejocekavanejsi a mozna hra roku 2015 tohle kurva chci uz mit doma uz se nemuzu dockat na prvni gameplay ze hry a casem i nesmrtelny u mne neprekonatelny multak na kterym jsem nahral snad 500h :)chci taky zase poradnou limitku nebo zberatelku za tuhle hru dam i 4000 vim ze nikdy nezklame a clovek si ji uziva od zacatku do konce pristi rok bude drahy hlavne moje penezenka bude breret :)
Prý to bude vypadat, až hrozivě realisticky. Sem teda zvědavej.
moc se tesim
chciiiii vidět gameplaaaaaaay
Očekávání jsou vysoká a takové hry často na to doplácí, ale jsou i vyjímky, viz GTA5, tak doufejme, že Účko 4 bude nejen dobře vypadající hra, ale také přinese menší inovaci, svěží vítr, který tato serie už potřebuje.
Z tohodle mi praskne vred na prdeli :-D Chci poradnej gameplay trailer.
taky si myslím že ba naopak to bude zase aspoň trochu změna a vůbec se tomu nebudu bránit jak jsem psal výše ND věřím a myslím že U4 je ve velmi dobrých rukou :) jinak cocoflowa vůbec tě nechápu první příspěvek napíšeš že je to tvá
oblíbená značka a pak že 2 a 3 byly strašný trochu si kamaráde protiřečíš :D ani se ti nelíbí že to bude temnejsi a vaznejsi tak pak nevím co by jsi teda od Uncharted 4 chtěl ?
těšim se jak malej[s16]
Jestli bude další Uncharted vážnější a temnější, tak to bude ku prospěchu série. Čekám nej díl :).
Už jen tyden [s7]
to cekani je nekonecny [s12]
coco-myslím že bych se toho nebál na Naughty Dog je 100% spolehnutí :)
tohle bude ten pravý next-gen ND nám ukáže jak se dělají hry na ps4 bez řečí a stížností o nedostatku výkonu konzole myslím že nám s toho spadne brada pánové :) pamatuji ten neskutečný skok v grafice u uncharted 1 a pak druhý díl to bylo něco neskutečného :) čekám něco podobného u Uncharted 4 :)
Toto bude prostě něco!!!! a hlavně se těším na MP od kterého čekám že bude proste to nej co kdy kdo viděl, už TLOU má k tomu velký náběh:-)
A hlavně se těším na 1080p a 60fps kluci ještě ukážou jak má vypadat nextgen!!
my všichni skuteční hráči se nesmírně těšíme !!!
A ti ostatní budou stejně jen hledat nesmyslné chyby ze závisti, začnou jim praskat uhříci a ve finále je z toho šlehne schizofrenie !!
[s7]