TV reklama na závodní hru Driveclub
novinka•čtvrtek 2. října 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nový trailer na akční hru Onimusha: Way of the Sword
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
Komentáře (9)
Nejvíc mě jebe že sem si pořídil před 4 měsíci logitech g27 spolu s gt6 a teď mě bude na h.... život spackanej [s8][s6]
Kuci, už máte demo? Nemám ps+ tak nevim jestli už tam neni
Tož dobře to čistí[s6]
Soudruh plejka řekl svůj názor a ostatní soudruzi plejky ho hnedka hlásej...Pošlete ho do gulagu a jeho rodinu nechte zmizet beze stopy fanatici
... Ty se bavis nad tim, ze je nekdo znechucen z Driveclubu? Pani, hlavne, ze si tu hrajes na praveho konzolistu, co hraje doma na vsech konzolich a nepreferuje tu ci onu ze? "Pan nezaujaty", ktery tu dekuje "normalnim" lidem za to, ze se neboji neco zkritizovat. V cem si lepsi nez ten nejvetsi PS póvl? Ja si sam odpovim - v nicem! To, co jsi ted predvedl, je ten nejvetsi fanboy hyenismus v akci, takze priste uz se tu do nikoho nenavazej, protoze patris na uplne dno jako ti, nad kterymi se tu den co den povysujes.
Je mi na bliti z takovych lidi...kde je ta doba, kdy jsme proste vsichni meli radi hry, at uz vychazeli na cokoliv??? Ach jo...
... Tak nás pobav .
Geny: nešňupej ten koks, víš že ti to nedělá dobře[s6]
Geny ? [s6] Co to meleš za kraviny[s6]
Geny: tak ono se divat jak nekdo jiny ridi vetsinou nuda byva. Co tam ocekavas? Vesmirne bitvy?