Troy Baker: The Last of Us 2 v brzké době nebude

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (35)
O "3000" Km dál by nevěřili svým očím, jak se tady mohou lidi pěkně "pohádat" o pouhé hře. Inteligence lidí z lesa daleko přesahuje inteligenci místních, vzdělaných a civilizovaných lidí.
Já stále doufám že ona neoznámená hra bude Tlou2.Tahle hra je totiž pro sony stejný trhák jako hopsající instalatér pro nintendo.Jinak co se studia Quantic dream týká.Je to jak píše Johnny,Heavy a Beyond nejsou hry pro retardovanou část lidské populace.[s9][s9]
MARTASLJ: nehraj hry které jsou nad tvé mentální možnosti a nebudeš mít tyhle problémy.
ps: ta druhá věta, nedalo by se to přeložit?
Eeeee.. Až Steven Seagal natočí něco, co alespoň vzdáleně připomene to, co předvedla videohra THE LAST OF US, tak dej vědět. Poběžím do kina i o půlnoci [s14]
PS: Nejbližší kino je od nás 30 kilometrů..
gorated: ano, QD chce hry nekam posunout, jsou inovativni. ND rikal, ze pripravuji hru s dospelym pribehem a pak poskytnou neco na urovni toho, co toci steven seagal.
Ale jinak jsi mi krasne nahral. Nekdy si toho Indiana Jonese pust a pak to porovnej s Uncharted. Vazne mas pocit, ze Indiana jde primocare za svym cilem a proste odkrouhne kazdeho, kdo mu stoji v ceste jako Nathan. Ne za by Indiana nikoho nezabil, ale neni to rambo, ktery za sebou nechava kupu mrtvol.
chris redfield: to take nikdo netvrdi.
Quantic Dream je firma, ktorá si pomýlila pojem film a hra. Ale tak pohnojili Beyond tak niečo podobné už od nich hádam nehrozí.
To ze v gameplayi strilis neznamena, ze hra ma beckovy pribeh. [s1]
gorerated: jakto, ze to nikomu nevadi. Vadi. Zrovna TR se prave tohle a tim zpusobenou neverohodnost vytykalo. A jestli se nejaka hra chce chlubit tim, ze prinasi dospely a vazny pribeh, tak se holt bude muset bez takoveho beckoveho pojeti obejit. Dokazal to QD s Heavy Rain, muze to zvladnout i ND, pokud chce delat i neco jineho, nez hry s beckovym pribehem.
bosshunter: presne, treba konecne prijdou s nejakym poradnym a inovativnim nextgen titulem a ne s touhle tisickrat ohranou pisnickou :-). Nebo je tu snad nekdo, kdo si mysli, ze ND na to nema? Ale to budou muset prijit s novou IP, protoze u TLoU to uz zabili.
je to veliká škoda na pokračování jsem se tešil hlavne ve vilepšene hratelnosti grafiky a námetu
Jj je to skoda ale je to jasny ted se hlavne soustredi na Uncharted4 ktery bude zase bez konkurence jedine dalsi dil ho prekona :)to mam do dnes od dni vydani limitovany Uncharted 2 a3 a cekam az my pribide Uncharted4 doufam zase poradna limitka nobo zberatelka ale jinak jsem 100% rad ze ted vyjde TLOU uz se tesim.
Naughty Dog si potrpí na kvalitu. Takže, pokud ještě nejsou připraveni dělat další díl, dal bych jim čas. Je lepší když nevznikne žádný TLOU2, než nějaké odfláknuté pokračování. Tenhle přístup NG schvaluji.
pjenka je zelenej mongol, který s tou plnou cen masturbuje furt, TLoU 2 nebude dřív jak za dva roky, protože by ho museli dělat i na PS 3, ale až bude za dva roky PS 4 v každé rodině, tak přijdou s klenotem 2 a ukaží, že jsou nejlepší.
pjenkava1995: fsechny? A nikdo te nenuti to kupovat.
Souhlasím s názorem, že bude lepší dvojku udělat až budou umět vymáčknout z PS4 maximum...
a i když jsem veliký fanda této značky (a tohoto studia - kdo ne, že?), je to lepší než kdyby chrlili 2 pokračování do roka, jako je např. Assasin´s creed.
pjenkava1995: remastered edice se ale za plnou neprodava [s6]
V ND se pry rozhodovali, zda vedle Uncharted 4 jeste rozjedou prace na TLOU 2 a nebo nove IP.Je dost mozne, ze se rozhodli pro nove IP, ale TLOU 2 se v teto generaci pravdepodobne take dockame.
BOJKOT! TLOU je 10/10 hra, ale prodavat to samy za plnou cenu je ZLODEJINA! Nekupujte to nebo Sony vyda takhle uplne fsechny hry :( :( :(
Jestli bude Uncharted posledním dílem série, tak možná plánují rozjet i nějakou další novou IP, bez které si třeba za pár let nebudeme umět Playstation představit.[s14]
Tak TLoU 2 nebude jen tak, tohle nebude hotovka za 80kč s polevkou, hlavnim jidlem, pivem a kafe [s8] Rekl bych, že nejakej pruzkum, prvni atworky, napady, rešeni už možna vyvojari reši, ale nejdriv nejake oznameni tak 2015 - 2016 [s6] Na prišti rok bude her hodne [s6]
Oplan napsal jsi to presne :D
Jen si dejte na cas damy a panove z ND at to stoji za to
Jojo, povídali, že mu hráli. V NAUGHTY DOG je to jeden lakýrník vedle druhýho, jsou to mistri v lakování [s14]
Ale na tom nevidím nic špatnýho, naopak, proc taky hned všechno vyslepicit do sveta a do vydání hry tak o ní vedet úplne všechno, ne? Jen at' lakujou a napínají herní svet jako gumu od trenclí, do kterých si poté vetšina herne pozitivních lidí ucvrnkne. Mimochodem, ten na tý fotografii je predstavitel Joela a ta holcina vedle je Ellie? To docela koukám, herce, kterí ve videohrách vystupují jsem vlastne nikdy nevidel. Nikdy jsem se potom nepídil, tak me potom prípadná podoba/nepodoba vcelku prekvapuje [s14]
Stinky Johnny..
Tak ted' si me fakt rozesmál, ty lumíku [s6]
Stepobela1..
Gratuluju ke koupi PLAYSTATION 3 a preju príjemný (nejen) videoherní zážitky [s14]
Kdo se spokojí s hezkou grafikou a nepotrebuje to "nejlepší", tak pro takový lidi je práve PS3 s XB360 tím nejvhodnejším zpusobem, jak vkrocit do videoherního konzolovýho sveta. Konzole samotná je za úsmevnou cenu, stovky hezkých videoher (který majitelum zajistí x let bezvadný zábavy) za hubicku a navrch rada neherních funkcí. No, nekupte to [s14]
I když by na PLAYSTATION 3 a XBOX 360 už ted' prestaly vycházet nový hry, tak s jejich našlapanou "herní knihovnou" se budou tyhle povedený videoherní mašinky, i pres svuj vek, zvesela prodávat ješte za 4-5 let a miliony lidí se u nich budou královsky bavit. Já jsem samozrejme velice rád za novou, pohlednou a technicky povedenou PS4, ale na PS3 rozhodne nezapomenu, tech 7 let naplnených príjemnou zábavou, na to nelze zapomenout. No nic, zamácknu nostalgickou slzu a jdu si pripravit kolo na odpolední projíždku [s14]
Jinak pokud jsi nový majitel a ješte si na PS3 nevyzkoušel všechny funkce, tak tady je neco málo pro novácky nebo pro ty kdo neví, co presne od PS3 ocekávat.. link
Stinky :D :D :D ...pry naskakaji do macochy jak lumici :D hehehe No ja mam svaly napnute az k prasknuti uz dlouho,zahraju si TLoU vubec poprve :) Vidim to tak,ze na 2ce uz se pracuje a 3ka taky vyjde jeste na Ps4...tradice je tradice,uspech je uspech a chut urcite bude
stinky: rano jsi docela pobavil :) ale i pravda. Patrim mezi ty co TLOU nehrala (nebo si to chce zahrat znova) a uz se tesim na nejakej ten proparenej vecer
uz jen paaar dnii :)
Já bych třeba dvojku vůbec nechtěl. Jedničku považuju za uzavřenou záležitost, která už další pitvání nepotřebuje.
Ja tomu neverim. Neverim, ze nejlepsi hra poslednich let, ktera prodala 7 mil kusu a dalsi prida na PS4, nebude mit pokracovani. Verim, ze se v tichosti na dvojce pracuje.
Ja Troyovi neverim od tej doby, co kecal, ze nahraval extra dabing do lokalizacie ps3 verzie Vesperie pre zapad, ktora mala onedlho vyjst. Tipujem ze tu sa stane zase presny opak... :D
Ja si myslim, ze dvojku udelaji na konci generace, az budou umet z PS4 vymacknout maximum, jako to udelali u jednicky na PS3...
Třeba to v ND konečnEEEEE pochopili a už nechtějí dělat další díl hry na masové vrahy s nevyváženou hratelností a primitivním béčkovým příběhem a investovat čas a peníze do ultra hype [s6][s6][s6][s6][s6]
Třeba neví že se na ní pracuje prostě proto, že už v dalším díle Joel nebude. [s6]