Konzolista.cz

The Last of Us Remastered vyjde na PS4 29. července + trailer

novinkaúterý 10. června 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Last of Us Remastered vyjde na PS4 29. července + trailer
Už v dubnu si Sony omylem leakla PlayStation 4 verzi svého akčního megahitu The Last of Us. Následně byla hra oficiálně oznámena, přičemž termín vydání byl stanoven na léto. Dnes během tiskové konference Sony byl vydán první trailer, takže se můžete podívat, jak to hře v upravené grafice slušní. Rovněž jsme se dočkali potvrzení, že The Last of Us Remastered vyjde na PlayStation 4 už 29. července.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (17)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
cermi85cz

Prave ze uz sem to hral tolikrat ze uz snad asi nechci.A opravdu na traileru nevidim nic vyhlazenyho a lepsiho...

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ

Rád si to dám znova :)

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍2

Tuto hru jsem nehrál, takže pro mě obrovská radost[s6]

sweat55
sweat55 #Gojira
👍2

Pro někoho kdo to nehrál to může být dost šokuspoilerující trailer. Jinak super :) zahrál bych si znova.

One
One #☯☯☯
👍3

Opakovaně: Taky jsem to ještě nehrál, takže jsem rád.

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍3

Jako u GTAV - taky jsem to jeste nehral kdo si pocka ten to ma v plne kvalite [s6]

senator
👍2

Hrál jsem na PS3, na PS4 mám předobědnáno, super hra + čeština + nehrál jsem DLC, nemám nad čím přemýšlet!![s6][s6]

Pavlicek09
Pavlicek09 #B.O.R.E.C.
👍2

Hra to je suprová-o tom žádná,ale hrát to pořád a pořád dokola..nejsem blázen..

Gmok4
Gmok4 #PS+indiáni

Grafice to sice slušní ale znovu platit plnou cenu.Mám koupenou digitální verzi tak by snad mohla být sleva.[s16]

stillalive
👍3

Užít si to zas maximálně. Nic víc, nic míň!

426kahemi
👍2

Something in The Way!! Perfektní, moc se těším! :)

Maca91
Maca91 #Maca91 C Z

Na PS3 jsem nehrál určitě pořídím ale bazar novou kupovat nebudu...

bosshunter78
bosshunter78 #Sony.Ms.N.
👍5

Už se na ten simulátor masového vraha s nevyváženou hratelností docela těšim[s6]

pjenkava1995
👎1

Nějak nevidím rozdíl oproti Ps3. Hra každopádně 9/10 kdo nehrál, koupě litovat nebude.

Robitus
Robitus #$Jednu Rybu!!$
👍1

Já jsem tak rád že jsem tuto pecku hrál jenom asi dvě hodiny:-D

cermi85cz

Tak nevim...z tech filmecku mi to nejak "novy" neprijde

Je fakt ze Tlou uz znam jako svy boty,tudiz asi nepobezim hned do kramu a nebudu kupovat PS4 s Tlou...ale pozdeji?Tak urcite:)

Spoock
Spoock #geek

Čekal jsem, že u TLOU oznámí něco pro levnější transfer, holt si nejspíš budu muset počkat na slevněnou edici.

Související články

Nejčtenější články