The Last of Us Remastered vyjde na PS4 29. července + trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Několik nových informací o hororové hře OD
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
novinka
Vývojářka Warframe: Neslavíme ukončení podpory Destiny 2
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
Komentáře (17)
Prave ze uz sem to hral tolikrat ze uz snad asi nechci.A opravdu na traileru nevidim nic vyhlazenyho a lepsiho...
Rád si to dám znova :)
Tuto hru jsem nehrál, takže pro mě obrovská radost[s6]
Pro někoho kdo to nehrál to může být dost šokuspoilerující trailer. Jinak super :) zahrál bych si znova.
Opakovaně: Taky jsem to ještě nehrál, takže jsem rád.
Jako u GTAV - taky jsem to jeste nehral kdo si pocka ten to ma v plne kvalite [s6]
Hrál jsem na PS3, na PS4 mám předobědnáno, super hra + čeština + nehrál jsem DLC, nemám nad čím přemýšlet!![s6][s6]
Hra to je suprová-o tom žádná,ale hrát to pořád a pořád dokola..nejsem blázen..
Grafice to sice slušní ale znovu platit plnou cenu.Mám koupenou digitální verzi tak by snad mohla být sleva.[s16]
Užít si to zas maximálně. Nic víc, nic míň!
Something in The Way!! Perfektní, moc se těším! :)
Na PS3 jsem nehrál určitě pořídím ale bazar novou kupovat nebudu...
Už se na ten simulátor masového vraha s nevyváženou hratelností docela těšim[s6]
Nějak nevidím rozdíl oproti Ps3. Hra každopádně 9/10 kdo nehrál, koupě litovat nebude.
Já jsem tak rád že jsem tuto pecku hrál jenom asi dvě hodiny:-D
Tak nevim...z tech filmecku mi to nejak "novy" neprijde
Je fakt ze Tlou uz znam jako svy boty,tudiz asi nepobezim hned do kramu a nebudu kupovat PS4 s Tlou...ale pozdeji?Tak urcite:)
Čekal jsem, že u TLOU oznámí něco pro levnější transfer, holt si nejspíš budu muset počkat na slevněnou edici.