Konzolista.cz

The Last Of Us: Remastered – TV spot

novinkastředa 16. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Last Of Us: Remastered – TV spot
Včera jsme vás informovali, že akční hra The Last Of Us: Remastered od studia Naughty Dog je dokončena, takže bude moci vyjít 29. července pro konzoli PlayStation 4. Sony na hru bude hodně vsázet, připravuje velkou reklamní kampaň, a první vlašťovkou je televizní reklama, na kterou se můžete podívat níže. Ta láká nejen na vylepšenou vizuální stránku, ale také na přes 200 ocenění za nejlepší hru minulého roku. Jestli si hra povede skvěle i na konzoli PlayStation 4, je otázkou, ale podle všeho jsou zatím předobjednávky vysoké.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (22)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP

xpastic: on fandí Spartě, takže holčičky?

pastic
👍4

Vega,ty uchyláku.Na ty tvoje dětinský hry lákaš do pokojíčku dvanactileté vietnamky,co ty prasaku[s6][s6]

mmmacko37
👍1

one: Ani neváhaj, ani sekundu a kupuj...

One
One #☯☯☯
👍1

Prej je to strela, tak to teda koupim no.

mmmacko37
👍1

OCH !![s6], ked to nehrali ich chyba, ale poznajú... a s JACKSONOM sa tiež nehrali a poznajú ho :D

pjenkava1995
👎2
👍1

mmmacko: Sam Yoshida rikal ze TLOU nehralo 87% majitelu Ps3 takze i Ps fans natoz celymu svetu je to u zadele :D

mmmacko37
👍5
👎1

Sú iba tri veci, ktoré pozná celý svet COCA COLA, MICHAEL JACKSON a THE LAST OF US [s6]

ChiLLi_Master
👍5

Must have k PS4 [s12]

mik5cz
mik5cz #11.1 sound
👍1

Gorerated- čoveče, co ty máš furt stim zelenym údolim? Už včera tě zamkli a ty znova?[s6]

Jinak tajně sem doufal, že by to mohlo vyjít o nějakej ten den dřív ale asi dodržej ten konec července...

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍5

Acura: na jedince jako je Mjollnir nebo pjenkava, nemá cenu reagovat.

MrsDenn
MrsDenn #Jodie H.
👍6

Až mě z toho zamrazilo [s7]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍6

soky: tak kdyby zapnuli cloud, tak třeba by to vydrželo, 5 minut[s6]

Acura
👍19

MjollniR: Netahej sem pořád ty hry pro děti, tohle je dospělácká záležitost.

pjenkava1995
👎4

Jestli to buyde mit uspech tak nas cekaj vsech Pse3 exklusivyty s trochu lepsima texturama ZA PLNOU CENUa! Takze bojkot :b)

pastic
👍6

Jedina hra kterou jsem hral dvakrat.Ta grafika na PS3 byla moc pěkná,jestli to ještě vylepšily,tak to bude naprostý skvost.Ten přiběh je naprosta pecka.

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍7

Stinky: To tam nemuseli ani psát, všude jinde by to zhroutilo systém [s7][s7][s7]

Tunings
Tunings #PS5+Switch+SD
👍3

Já se snad nedočkám [s16]

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍14

soky: ale nejkrásnější na té hře je, ten nápis na přebalu vpravo nahoře, [s7]Only On PlayStation[s7]

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍9

Mistrovské dílo, které bude třeba předělat i na PS5.. [s7][s7]

davik76
davik76 #PS5
👍11

Tak nakonec hra staré generace bude muset ukázat,jak majím vypadat hry nové generace.[s1][s1]

gambit
gambit #gambit
👍9

Je na čase si koupit Ps4. [s1]

gambit
gambit #gambit
👍11

Nádhera [s7][s7][s7]

Související články

Nejčtenější články