The Last Of Us: Remastered – TV spot

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (22)
xpastic: on fandí Spartě, takže holčičky?
Vega,ty uchyláku.Na ty tvoje dětinský hry lákaš do pokojíčku dvanactileté vietnamky,co ty prasaku[s6][s6]
one: Ani neváhaj, ani sekundu a kupuj...
Prej je to strela, tak to teda koupim no.
OCH !![s6], ked to nehrali ich chyba, ale poznajú... a s JACKSONOM sa tiež nehrali a poznajú ho :D
mmmacko: Sam Yoshida rikal ze TLOU nehralo 87% majitelu Ps3 takze i Ps fans natoz celymu svetu je to u zadele :D
Sú iba tri veci, ktoré pozná celý svet COCA COLA, MICHAEL JACKSON a THE LAST OF US [s6]
Must have k PS4 [s12]
Gorerated- čoveče, co ty máš furt stim zelenym údolim? Už včera tě zamkli a ty znova?[s6]
Jinak tajně sem doufal, že by to mohlo vyjít o nějakej ten den dřív ale asi dodržej ten konec července...
Acura: na jedince jako je Mjollnir nebo pjenkava, nemá cenu reagovat.
Až mě z toho zamrazilo [s7]
soky: tak kdyby zapnuli cloud, tak třeba by to vydrželo, 5 minut[s6]
MjollniR: Netahej sem pořád ty hry pro děti, tohle je dospělácká záležitost.
Jestli to buyde mit uspech tak nas cekaj vsech Pse3 exklusivyty s trochu lepsima texturama ZA PLNOU CENUa! Takze bojkot :b)
Jedina hra kterou jsem hral dvakrat.Ta grafika na PS3 byla moc pěkná,jestli to ještě vylepšily,tak to bude naprostý skvost.Ten přiběh je naprosta pecka.
Stinky: To tam nemuseli ani psát, všude jinde by to zhroutilo systém [s7][s7][s7]
Já se snad nedočkám [s16]
soky: ale nejkrásnější na té hře je, ten nápis na přebalu vpravo nahoře, [s7]Only On PlayStation[s7]
Mistrovské dílo, které bude třeba předělat i na PS5.. [s7][s7]
Tak nakonec hra staré generace bude muset ukázat,jak majím vypadat hry nové generace.[s1][s1]
Je na čase si koupit Ps4. [s1]
Nádhera [s7][s7][s7]