The Last of Us: Remastered trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (18)
Ty voe já na ten mulťak uplně zapoměl
Ale moc to tady nevykrikuj..nekteri to tady nemaji radi..znas to..je to tunel hra a tak ..jinak jak rikas..to se musi zahrat..za me taky jasna 10 a jeste k tomu ten skvely MP
Takže přátelé, ja to teda shrnu ta hra je nejlepší co jsem v životě hrál, odsunulo to Mafii 2 a Zaklinače 3 na druhé a třetí místo. Není k tomu moc co napsat, protože tohle je potřeba zahrát. Jsem z toho dost PAF.
Na PS3 jsem neporidil ,tak na PS4 urcite jo
link
:))) prostě opět Game of the Year :))
Pro ty kdo nahraly PS3 verzi nutnost na PS4 a ja pockam na U4.Uncharted byla prvni hra na PS3,tak by me mohly na Vanoce vydat U4,abych tu tradici nemenil.S PS VITA to udelam stejne Uncharted a taky tyhle Vanoce.
PS
Prvni hra na Psone byl Ringe Racer a na PS2 Ringe Racer V,po zazitku z X360 s Ringe Racer VI jsem tuto tadici vlozil do rokou Nathala Drake a nemohl jsem udelat lip.
Bude Uncharted 4 na Vanoce ?
Prosim,prosim,smute koukam.
To stillalive: Musím s tebou naprosto souhlasit. Jen pro mme to je nejsilnější herní zážitek vůbec. Hru mám stále uloženou v poličce i když ps3 už šlo do světa.. Proste nejkvalitnější hra všech dob alespoň z mého pohledu. A s koupí ps4 verze nebudu otálet ani vteřinu. To jsou prachy kterých nikdy litovat nebudu.
to inmax: kdybys chtěl tu hru koupit na PS3 se vsema tema DLCčkama tak to o moc levneji nevyjde takže tech par korun co si priplatis navic mas akorat za to FULL HD ve kterem hra bude :)
Pokud to bude mít celou dobu grafiku jako v těch předrenderovaných animacích, tak ok, jinak si myslím, že to nemá cenu kupovat znovu za plnou pálku.
Desitkova hra na PlayStation 4 v dohledne dobe ... konkurence muze pouze zavidet
Za rok 2013 si pamatuji jako nejsilnější zážitek odehrání The Last of Us. Tento rok to bude stejné. Grafické rozdíly nehodlám hledat, protože ty jsou nepodstatné. Důležité je si prostě koupit PS4, usadit se, vzít DS4 do rukou a užívat si to znova. Jsem rád, že jsem nakonec s koupí PS3 počkal, protože jsem ji chtěl příští měsíc ZNOVA kupovat jen kvůli The Last of Us. Ani jsem ještě nehrál Left Behind ačkoliv to DLC mám předplacené od prvního dne a MP jsem tehdy jen zkoušel pro nedostatek času na hraní. Teď si projedu hezky celý ten příběh se sluchátkama na uších, vypnutým mobilním telefonem nerušeně v naprostém klídku znovu. Potom na mě čeká překvapení Left Behind a nakonec budu hrát i ten MP, který mě tehdy velmi oslovil.
počítám že na vánoce tu máme GT6 remaster, teď jde o to na jaké
Ešte Uncharted trilógiu........
Chacháááá, tak tohle byl trochu opožděný aprílový žert, ale asi nejzábavnější, co jsem letos viděl :))))
Video 720p na kterém ta megadlouhá scéna vypadala ještě hůře, než na PS3 :)))))))))
Tu hru musím mít.Jelikoz jsem ji na PS3 nehral bude to asi zazitek .
Kdy vyjde Jak & Daxter Trilogy? [s6]
Vůbec bych se nezlobil kdyby to byla první AAA hra na plusku...
No těšim se, ještě by to chtělo Final Fantasy X/X-2 HD Re-Remastered (slabá dávka ironie)