Konzolista.cz

The Last of Us: Remastered trailer

novinkačtvrtek 10. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Last of Us: Remastered trailer
Včera Sony oznámila, že akční hra The Last of Us studia Naughty Dog vyjde na konzoli PlayStation 4 s vylepšenou grafikou, upravenou hratelností a se všemi dodatečnými balíčky. Během oznámení jsme se nedočkali žádných záběrů, ačkoliv vývojáři tvrdili, že na next-gen verzi pracují už zhruba rok. Trailer byl vydán až dnes, takže se můžete podívat, jak bude The Last of Us: Remastered na PlayStationu 4 vypadat. Jen tedy je nutné dodat, že trailer obsahuje jen jednu scénu, ale i tak je na ní vidět nové osvětlení. Trailer naleznete níže.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (18)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
strejda 🙋‍♂️
👍2

Ty voe já na ten mulťak uplně zapoměl

romo
👍2

Ale moc to tady nevykrikuj..nekteri to tady nemaji radi..znas to..je to tunel hra a tak ..jinak jak rikas..to se musi zahrat..za me taky jasna 10 a jeste k tomu ten skvely MP

strejda 🙋‍♂️
👍3

Takže přátelé, ja to teda shrnu ta hra je nejlepší co jsem v životě hrál, odsunulo to Mafii 2 a Zaklinače 3 na druhé a třetí místo. Není k tomu moc co napsat, protože tohle je potřeba zahrát. Jsem z toho dost PAF.

rt-hreb

Na PS3 jsem neporidil ,tak na PS4 urcite jo

TheMachineXYZ
👍1

link

:))) prostě opět Game of the Year :))

jiridvorak515

Pro ty kdo nahraly PS3 verzi nutnost na PS4 a ja pockam na U4.Uncharted byla prvni hra na PS3,tak by me mohly na Vanoce vydat U4,abych tu tradici nemenil.S PS VITA to udelam stejne Uncharted a taky tyhle Vanoce.

PS

Prvni hra na Psone byl Ringe Racer a na PS2 Ringe Racer V,po zazitku z X360 s Ringe Racer VI jsem tuto tadici vlozil do rokou Nathala Drake a nemohl jsem udelat lip.

Bude Uncharted 4 na Vanoce ?

Prosim,prosim,smute koukam.

JudasPriest53
👍1

To stillalive: Musím s tebou naprosto souhlasit. Jen pro mme to je nejsilnější herní zážitek vůbec. Hru mám stále uloženou v poličce i když ps3 už šlo do světa.. Proste nejkvalitnější hra všech dob alespoň z mého pohledu. A s koupí ps4 verze nebudu otálet ani vteřinu. To jsou prachy kterých nikdy litovat nebudu.

Krox
Krox #noping out

to inmax: kdybys chtěl tu hru koupit na PS3 se vsema tema DLCčkama tak to o moc levneji nevyjde takže tech par korun co si priplatis navic mas akorat za to FULL HD ve kterem hra bude :)

inmax
👎2

Pokud to bude mít celou dobu grafiku jako v těch předrenderovaných animacích, tak ok, jinak si myslím, že to nemá cenu kupovat znovu za plnou pálku.

Banan
👍6

Desitkova hra na PlayStation 4 v dohledne dobe ... konkurence muze pouze zavidet

stillalive
👍7

Za rok 2013 si pamatuji jako nejsilnější zážitek odehrání The Last of Us. Tento rok to bude stejné. Grafické rozdíly nehodlám hledat, protože ty jsou nepodstatné. Důležité je si prostě koupit PS4, usadit se, vzít DS4 do rukou a užívat si to znova. Jsem rád, že jsem nakonec s koupí PS3 počkal, protože jsem ji chtěl příští měsíc ZNOVA kupovat jen kvůli The Last of Us. Ani jsem ještě nehrál Left Behind ačkoliv to DLC mám předplacené od prvního dne a MP jsem tehdy jen zkoušel pro nedostatek času na hraní. Teď si projedu hezky celý ten příběh se sluchátkama na uších, vypnutým mobilním telefonem nerušeně v naprostém klídku znovu. Potom na mě čeká překvapení Left Behind a nakonec budu hrát i ten MP, který mě tehdy velmi oslovil.

valis1
valis1 #klobáska

počítám že na vánoce tu máme GT6 remaster, teď jde o to na jaké

Lord_of_Angmar
👍1

Ešte Uncharted trilógiu........

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👎8

Chacháááá, tak tohle byl trochu opožděný aprílový žert, ale asi nejzábavnější, co jsem letos viděl :))))

Video 720p na kterém ta megadlouhá scéna vypadala ještě hůře, než na PS3 :)))))))))

Redjous75
Redjous75 #Redjous75
👍4

Tu hru musím mít.Jelikoz jsem ji na PS3 nehral bude to asi zazitek .

valis1
valis1 #klobáska

Kdy vyjde Jak & Daxter Trilogy? [s6]

Raiden_cz
Raiden_cz #Dovahkiin
👍9

Vůbec bych se nezlobil kdyby to byla první AAA hra na plusku...

silverhound
👍4

No těšim se, ještě by to chtělo Final Fantasy X/X-2 HD Re-Remastered (slabá dávka ironie)

Související články

Nejčtenější články