The Last of Us Remastered – představení Photo režimu

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (14)
Jen tak mimo- 30 vs 60fps. Rozídly tam jsou, ND nás trochu lakovalo, že obě verze jsou shodné, že 30 fps je pouze pro "filmovost"
link
Edit: beru zpět po přečtení novinky
V pohode rezim...neco podobneho jsem pouzival ve Wind Waker HD...a navic pokud budou probihat nejake souteze o nejlepsi fotku, tak neni co resit. A jak pise Plejstik, tak fotit vas nikdo nutit nebude...
Za foto-módy ve hrách jsem velice rád a uvítal bych ho v každý kvalitnejší videohre. Ne nadarmo se ríká, že "jeden obrázek dokáže ríct víc, než-li tisíc slov". Tak proc si neuchovat krásný vzpomínky na krásný videoherní okamžiky za pomoci krásných momentek? [s14]
Za foto-mód v THE LAST OF US pro PS4 jsem rád a pokud nezustane jen u jedný videohry z dvaceti, tak se opravdu zlobit nebudu. Urcite nejsem sám, kdo rád "fotí" a ti ostatní, kterým je vytvárení momentek cizí, tak ti si tohohle módu ve hrách vubec všímat nemusí, jelikož jim urcený není [s16]
To bude fotek :D Nádhera!
podľa mňa trochu zbytočný ten foto režim, asi s ním veľa práce nemali tak je tam ale veľmi rýchlo vás to prejde, taký režim sa hodí do GT/Forzy ale tu mne osobne nesedí
tohle foceni je pecka - dost moznosti si s tim fakt vyhrat,klobouk dolu za takovouhle dodatecnou funkci.ND umi.
lukasholak žádná fyzika tam není a po grafické stránce si to představ jen všechno vyhlazené s lepšíma texturama v 60 fps. Já už mám předobjednáno. A online si najdi na youtube z trojky,opět jen rozdíl v grafice.
na ps3 by to zamrzelo kostickamaa :D
Wááu tohle už je fakt pecka, to se jen tak ve hře nevidí:)) chci to i na PS3 :/ [s7]
teda omluva toto je zjímavé myslel jsem zse že jen fotky ale i tak by to chtělo lepší vyvažení jak se bude grafika a snad? Fyzika lišit ...
tvl dete už doprdele s foto reimem potřebuju jak to vypadá v onlinu .... to mě dostava tisíce novinek a članku o fotkách z TLOU a ne gameplay..
Photo režim byl přímo skvělý nápad.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Konečně gameplay [s7][s7][s7][s7]