Konzolista.cz

The Last of Us Remastered – představení Photo režimu

novinkasobota 26. července 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Last of Us Remastered – představení Photo režimu
Už příští týden vyjde pro konzoli PlayStation 4 akční hra The Last of Us Remastered od studia Naughty Dog. Ta nebude mít jen vylepšenou grafiku, ale přinese i zajímavou novinku v podobě Photo režimu. Ten spustíte stisknutím L3, přičemž se vám následně scéna ve hře pozastaví, budete si ji moci nastavit, různě upravit přes připravené filtry, a následně bude možné vytvořit pěkný obrázek. Ten následně jde sdílet kamarádům na sociálních sítích. Právě Photo režim nyní vývojáři představili ve videu, na které se můžete podívat níže v novince.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (14)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
el-pedro

Jen tak mimo- 30 vs 60fps. Rozídly tam jsou, ND nás trochu lakovalo, že obě verze jsou shodné, že 30 fps je pouze pro "filmovost"

link

Edit: beru zpět po přečtení novinky

Arrozo
Arrozo #PS5
👍1

V pohode rezim...neco podobneho jsem pouzival ve Wind Waker HD...a navic pokud budou probihat nejake souteze o nejlepsi fotku, tak neni co resit. A jak pise Plejstik, tak fotit vas nikdo nutit nebude...

Plejstik3
Plejstik3 #NEŘEŠ :-)
👍2

Za foto-módy ve hrách jsem velice rád a uvítal bych ho v každý kvalitnejší videohre. Ne nadarmo se ríká, že "jeden obrázek dokáže ríct víc, než-li tisíc slov". Tak proc si neuchovat krásný vzpomínky na krásný videoherní okamžiky za pomoci krásných momentek? [s14]

Za foto-mód v THE LAST OF US pro PS4 jsem rád a pokud nezustane jen u jedný videohry z dvaceti, tak se opravdu zlobit nebudu. Urcite nejsem sám, kdo rád "fotí" a ti ostatní, kterým je vytvárení momentek cizí, tak ti si tohohle módu ve hrách vubec všímat nemusí, jelikož jim urcený není [s16]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍3

To bude fotek :D Nádhera!

miREC666
miREC666 #PC2, PS6
👍2
👎2

podľa mňa trochu zbytočný ten foto režim, asi s ním veľa práce nemali tak je tam ale veľmi rýchlo vás to prejde, taký režim sa hodí do GT/Forzy ale tu mne osobne nesedí

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍1

tohle foceni je pecka - dost moznosti si s tim fakt vyhrat,klobouk dolu za takovouhle dodatecnou funkci.ND umi.

MikeCZ
MikeCZ #PS5

lukasholak žádná fyzika tam není a po grafické stránce si to představ jen všechno vyhlazené s lepšíma texturama v 60 fps. Já už mám předobjednáno. A online si najdi na youtube z trojky,opět jen rozdíl v grafice.

lukasholak
lukasholak #CHELSEA
👍1
👎1

na ps3 by to zamrzelo kostickamaa :D

MrsDenn
MrsDenn #Jodie H.

Wááu tohle už je fakt pecka, to se jen tak ve hře nevidí:)) chci to i na PS3 :/ [s7]

lukasholak
lukasholak #CHELSEA

teda omluva toto je zjímavé myslel jsem zse že jen fotky ale i tak by to chtělo lepší vyvažení jak se bude grafika a snad? Fyzika lišit ...

lukasholak
lukasholak #CHELSEA
👎1

tvl dete už doprdele s foto reimem potřebuju jak to vypadá v onlinu .... to mě dostava tisíce novinek a članku o fotkách z TLOU a ne gameplay..

stillalive
👍6

Photo režim byl přímo skvělý nápad.

gambit
gambit #gambit

Komentář byl uzamčen

Příspěvek porušuje pravidla komunity.

gambit
gambit #gambit

Konečně gameplay [s7][s7][s7][s7]

Související články

Nejčtenější články