The Last of Us Remastered je dva týdny před vydáním GOLD

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
fórum
Steam machine
Komentáře (21)
Pro me neuveritelny zážitek,bylo tam par momentu,ktere se mi opravdu vryly do pameti,az bude ps4 tak bude i Last of Us a nemuzu se dočkat pokracovani
Oplan, hrál, neboj, ale nad TLoU řadím Beyond Two Souls, kde byl příběh kurňa lepší... To je pro mě MEGA dílo.
Dejw: já taky pamatuji když se pušky nabíjely zepředu a vím, že všechno bylo tenkrát lepší, holky povolnější, vlasy nám vlály a tak, ale tvrdit, že by TLoU nevyčníval v dobách PS 1, 2, to je trošičku hodně přestřelený.
KRICIM: NA TLOU NIC NEMA!!!
To bude tornado,po kterem konkurence bude na dlouho rozprasena :D
Jako vis jak ja beru ze Tlou ma dobry pribeh - ale neberu z toho delat pribehovou spicku - zvlaste kdyz hra ma 1dil - celkove rict o jake koli hre ze ma nejlepsi pribeh je hodne osemetna vec ... Za mne predhazovani Uncharted a Tlou jako neco nej neberu - hry jsou to hodne kvalitni ,ale takovich her je vic a o tom to je ...celkem zbytecna debata spusobena vykrikem ze na Tlou nic nema ... [s16]
Kostej-cz: Asi jo, ale mně to tak už připadalo ve čtvrtém dílu .)
Predobjednano už mam od doby, co naskočila v JRC [s6] už jen 2 tydny [s7]
Soky : MGS je slatanina ktere nerozumi uz ani Hideo ? Kroutim hlavou - pockejte po MGS5 - rikat o MGS ze ma nic moc pribeh je urazka - a to beru tet MGS vsechny dily -kazdy je paradni pribeh ... MGS vzdy vynikal prevazne pribehem a hratelnosti - MGS je spatny priklad ....
Nepamatuji si na zadnou hru, ktera by ve mne zanechala takove vzpominky, jako TLOU. Mozna jeste trochu FFX. Takze pro mne nejlepsi hry. MGS je spis takova slatanina, ktere uz nerozumi ani sam Hideo..
Že je TLoU graficky krásné, že je špičková hudba, že je příběh krásnej, s tím vším musím souhlasit, ale že je to uvěřitelné, tak to ani náhodou. Z her s mutanty, zombie a jinejma hnusnejma příšerama, se mě zvedá kufr a absolutně je nesnáším. Furt na jedno brdo.
Oplan : Ale prosim te nedelej z Tlou nejlepsi pribeh na svete - to je jen tvuj nazor a nikoly vseobecna pravda - ze ti pritakava trojbotka neznamena ze nam tu vnutis svuj nazor za kazdou cenu - napsal to dobre FFVII ,MGS4 a spousta jinych her maji skvele pribehy , trapna hlaska - a zadny MGS to neprekona ... mu hu ha ha - tak ze kildek cece . K tematu - na Tlou se tesim - jsem zvedavi na tu vylepsenou grafiku ...
Dejw602: to se nikdy nedá oběktivně posoudit, každej má jinej vkus na procítění hry. Pro mě je např. Resident Evil 1,2 a 3 naprostá bomba (teda než šel Resi do kytek), ale TLoU to překonává ve všech směrech. Jak říkám, každý to vydí trochu jinak.
Jooooooooo tak jeste 14 dni a je to doma a do DriveClubu nez vyjde tak tohle my pobezi v kuse pokud teda nekoupim v zari Destiny jj mame se na co tesit a ti co budou mit premieru tak dvojnasob pokud budete chtit tak muj nick-SmrtijedRisesCZ tak se uvidime v MP :)
Gorerated- tak jestli se sem někdo jak ty řikáš, ze zeleného údolí- vyblejt, tak snad jenom kvůli tvojemu komentu[s15]
Každopádně já mám předobjednáno, už se nemůžu dočkat! teď je hrozná vokurka...
Hra, kterou si jako první pořídím při podzimním nákupu PS4.
Taky mám předobjednáno, těším se moc.[s7]
Mám na PS3 a nic mi nebrání koupit si tento skvost na PS4 [s12]
Tesim se...predobjednano mam,ale taky bych rad videl nejakej gameplay
Sice jsem to hrál na PS3, ale na PS4 hned beru, chci vidět tu vylepšenou grafiku a hlavně 60fps. Navíc mít kompletní hru na disku bude super.
Tak ještě aby ne [s6][s6]