The Last of Us: Remastered – framerate test

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
Komentáře (19)
jinak nepochopim admina ktery tu zamkl The thomase .. Ktery jen souhlasil s prizpevkem, a neuzamkne cloveka bezejmeneho ktery tu znehodnocuje hru , pise tu do idiotu.
Kde je spravedlnost?
třeba i proto, že tady budu mít všechny DLC pohromadě? left behind a ani MP jsem na PS3 nehrál.. prodal jsem PS3 verzi za 600.. 400Kč přidal a mám všechny DLC a ještě lepší verzi.. Peace.
Jestli si to TECKO- uz koupil i se vsemy DLC a MP bohuzel ti nic nerika tak to nekupuj.... A plno lidi co jsou tveho nazoru...
Si yslis ze ti nekdo predela hru do graficke orgie a prida DLC a daji to zdarma?
Vis nevim kolik ti je ale uz bys mel pochopit ze nic neni zadarmo ...
Podle me Tlou si zaslouzi druhou pozornost kdyz uz se bude natacet i film..
-The tomas- vsak ja vim tak ho v tom nechame [s6]
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Aha tak ze jsou tech 7mil... lidi co si zas koupi Tlou hlupaci??? LOL
Hloupe je ze i lidi kupuji furt dokkola DLC az to vyvojari vyuzivaji, v tomhle pripade Hra samotna je luxus a v tom mas DLC dohromady... To same proc si nezahrat GT5 na next genu konzoli?? Kdyz uz si to nektery koupily na Ps3 ,Box360...
V nex to je uplne o nicem jinem .....
Tečko když na to nemáš tak to nemusíš závidět každýmu ty rouro...
Lol neni nad to, ked niekto napise druhym ludom, ze su podla neho zaslepeni hlupaci lebo sa nechovaju ako by si on predstavoval, a potom sa divi, ze mu zacnu druhy nadavat :D...
Taketo hlupe chovanie vzdy zarucene stiahne uroven diskusie strasne dole inak velmi kvalitneho internetoveho webu.
Celkovo co diskusia k LoU, to prehliadka ludskej hluposti :), navrhujem dodrziavat pravidlo zo vcera, ze po jednom vymazanom prispevku, ak sa v tej diskusii od toho cloveka objavi este nieco sproste BAN a dovidenia :)
Hale zacnu takto ....
- uz to ze mas na sven Nicku 3 tecky prokazuje ze si divna osoba..
Tecko... ,pises tu samy hovna a staras se tu o veci co ti muzou byt u kase ...To ze na to lidi maji a mohou si to koupit i 4X te asi hodne sere...Tak ted jsou prazdniny,tak se zvedni a tu linou prdel s blbym mozkem a bez aspon na brigadu kopat zakopy, at tu nefnukas jak dement,ze nechapes proc si to lidi kupuji podruheee...[s16]
... ty jsi vážně omezenec, i kdyby si někdo koupil 50 kopii tehle hry tak s tím nic nemůžeš dělat, protože to jsou jeho peníze, tak se laskavě staréj o sebe.
Komentář byl uzamčen
Příspěvek porušuje pravidla komunity.
Hale ...napsal:
jaka kravina? Ja jí měl taky na PS3 ale neměl jsem žádné DLC
ted na PS4 to budu mit i z DLC za cenu běžné stejnak ty DLC májí hodnotu tech 800kč tak co řešíš?Proste TLOU nemá konkurenci a MP je boží ani netušíš jak se těším jak budu zase zabíjet v přeživší....A na mapách ktere neznám?V tom případě to je pro me výzva a novinka..
Sony rata s tym,ze spousta novych majitelu PS4 to nehrala ...Nevim co je na tom tak tezkeho k pochopeni ...
Keby boli peniazky tak to hned berem :D Takto si pockam asi na vyplatu alebo narodky ktore mam 4 dni po vyplate :D
... protože tlou je tak dobrá hra, že ji chceš mít na všecky platformy... Teda jen na ty co je utáhnou, no...
Hele a dost, každý den minimálně dvě novinky. Už je toho víc jak palet místo vorů v TLOU..trapas
Tak jistě, vše by šlo vyladit a přeprogramovat tak, až by z toho byla PS4 hra. Ovšem ND bylo určitě pod tlakem, ať to vyjde na PS4 co nejdřív, ať se sypou tolary do spárů zlé, chamtivé Sony [s7][s7]
Buhuzel i tenhle mensi propad FPS tu je pro nektere voda na mlyn a obavam se, ze se diskuze opet zvrtne. Ocekavam prichod starych znamych, aby nam vsem pripomneli, jak hrozna ostuda to je...
no jde tam videt trochu propad tech 60Fps u stínu... jsou tak trochu kostrbate.... A jeste TLOU trpí BUGEM... pri zneskodnení nepritele kdyz nad ním chtel udělat popravu se nepřítel propada do zemmě i kolikrát hlava...Možná to je uhel kamery ale i tak to je divný dojem ... snad to pooprvý ND nechci takto hrat když se na ni tolik těšim...
ten mp hral asi nekdo prvne koukam [s16]