The Last of Us: Remastered – fanouškovský trailer

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
fórum
Think before you sleep
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
Komentáře (26)
Ja se chtel zeptat jeste,u Remastru musite dat Grounded aby byla placka ze jo?
Ja som bol dosť skeptický, že to bude kravina s dobrou PR a neznášam Zombie hry/filmy.Hru som videl až keď som ju nainštaloval na PS4, ale je to asi to najlešie čo som hral na PC/PS4. [s7]
Ok,dík.Left behind jsem dal včera.Pojedu to rovnou na zničující...snad se povede.
DaveHaja: jop, bude :) Akorát myslím, že budeš muset pro platinu dohrát nejvyšší obtížnost na plusko, tj. Dohraješ na nejtěžší a pak se ti odemkne nejtěžší + (nevím jak je pojmenovaná xD). A pokud budeš chtít na 100%, tak ještě dlcčko left behind.
Hrál jsem TLOU poprvé,na hard dohráno za 25 hod.Pecka hra.Neposbíral jsem všechny věci,tak teď projíždím mise kde mě něco chybí dosbírat.Bude se to počítat do trofejí?Bude potom stačit jen projít na Zničující ať je platina?
Pekný záběry :-)
Ta nejtěžší obtížnost je opravdu ZNIČUJÍCÍ! Právě jsem v třetí kapitole a opravdu mi z toho tečou nervy...
FuckFanboys : zatím mi negratuluj :-D právě se s tím mořím :-D ale musím to dojet.. beru to jako osobní výzvu.
Paprik:co tady urazis?Kolik ti je?
Ja ji hral ale,a rozhodne ne jednou,jen nevim co budu mit z toho ze to lip vypada
Fuckfunboys: mas recht
Ale Papriku nechapu,nesnasim panacky co hned pisou ty demente atd...asi nejake nedostatky ve vychove
Všechny ostatní obtížnosti jsou proti Grounded demoverze.
Kdo to nedohrál na obtížnost Grounded jako by tu hru ani nehrál [s3]
Cermi, ty jsi dobrý dement :-) jsi přežraný hry, kterou jsi ještě nehrál... typicky čecháčkovský přístup: všichni to mají rádi, tak JÁ to budu nenávidět...
Dále píšeš, že nejsi hater, ale neskutečně tě štve, že se před vydáním o TLOU hodně psalo. No, ono je to asi přirozené, že se o jedné z nejlepších her všech dob píše více, než např o nějaké indie arkádě, na kterou se po měsíci zapomene. Ale co se tu budu rozčilovat, svět je plný blbců a ty jsi toho příkladem
Tak jsem ochutnal na vlastní oči. Graficky je to překrásný, jen už to není takový zjevení jako před rokem na PS3 :)
Na tuto hru nikdy nezapomenu, to prostě nejde. Už brzy se s ní zase setkám :) [s7][s7][s7][s7]
Hogy.m
Proc bych nereagoval?Last of us mam rad,ale vseho moc skodi
Jo,video sem videl 20 vterin,coz mi stacilo,jelikoz uz sem vsechno videl,vis kde?Na vlastni oci :-)))
A nemam pocit ze bych napsal blabol,nejsem hater Tlou...ale hype cislo 2 uz me trosinku sere
Dva tydny pred vydanim tady pomalu byly denodenne snad 3 clanky o Remastered
Je to dobra hra s uveritelnym pribehem , ale ta AI postav co jdou s vami to je sracka - hold z ps3 uz vic nevymackne ani ND.... Jinak skvela zabava jak u MP ci singlu - nelituju porizeni ps4 verze za plnou cenu ....
Hra je to skvělá. Musel jsem s ní pořídit i PS4 jinak to nešlo. Teď to jedu znova na nejtěžší, tak jsem zvědav kam se dostanu. [s14] Kdo chce, tak si mě může přidat na PSN Avari37.
lahůdka
nadherne video
cermi85cz , tak jak je hodně videí, tak je i stupidních komentářů viz. ten tvůj. Kdo tě sakra nutí vstupovat do novinky o TLOU. Ještě si to video pustíš a pak napíšeš tenhle, s prominutím, blábol. Reaguji opravdu ojediněle, ale dnes už jsem nevydržel. Tak se přestaň prosím přežírat a nech tyto články pro fanoušky...děkuji
PS: video je povedené, už se těším na vánoce, kdy si také nadělím PS4 a TLOU opět projedu, byť v lepší kvalitě...[s12]
Dneska (vlastně už včera) jsem to začal a jsem z toho opět nadšený. Stejně tak jako na PS3 si to i ted na PS4 neskutečně užívám! [s7]
pitrsone film bude, neil duckman bude psas scenar [s6] ND [s7]
Uz vim proc to nepotrebuju hrat...jelikoz at kouknu na jakoukoliv fotku ze hry tak vim presne kde to je...
Rika se,ceho je moc,toho je prilis...a i nejlepsi hry ze lze prezrat
Docela dobry video...
Ja ji právě po 17 a pul hodině k tomu dohrál, tato hra mě naprosto uchvátila. Jedním slovem řečeno je DECHBEROUCÍ!!! kdy to byl film tak na něj půjdu stále dokola a dokola. Mrzí mě že jí je konec. Na chvíli si pobrečím do polštáře a půjdu spát.
[s7][s7][s7][s7][s7]