Konzolista.cz

The Last of Us: Remastered – fanouškovský trailer

novinkasobota 9. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: The Last of Us: Remastered – fanouškovský trailer
Akční hra The Last of Us: Remastered je už nějakou dobu venku, takže se na internetu objevují nejen screenshoty od fanoušků, ale také videa. Jeden z fanoušků si navíc dal tu práci a vytvořil hodně pěkný trailer. Nepoužil přitom záběry přímo z hraní, ale z oblíbeného Photo režimu, takže mohl zastavenou scénu pěkně natáčet a zachytit tak spoustu detailů. Na trailer se určitě podívejte níže v novince, a pak nám napište, jak se vám líbí.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (26)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
cermi85cz

Ja se chtel zeptat jeste,u Remastru musite dat Grounded aby byla placka ze jo?

We love PS5
👍1

Ja som bol dosť skeptický, že to bude kravina s dobrou PR a neznášam Zombie hry/filmy.Hru som videl až keď som ju nainštaloval na PS4, ale je to asi to najlešie čo som hral na PC/PS4. [s7]

DaveHaja
DaveHaja #DaveHaja
👍1

Ok,dík.Left behind jsem dal včera.Pojedu to rovnou na zničující...snad se povede.

Maikl
Maikl #3Mka
👍1

DaveHaja: jop, bude :) Akorát myslím, že budeš muset pro platinu dohrát nejvyšší obtížnost na plusko, tj. Dohraješ na nejtěžší a pak se ti odemkne nejtěžší + (nevím jak je pojmenovaná xD). A pokud budeš chtít na 100%, tak ještě dlcčko left behind.

DaveHaja
DaveHaja #DaveHaja

Hrál jsem TLOU poprvé,na hard dohráno za 25 hod.Pecka hra.Neposbíral jsem všechny věci,tak teď projíždím mise kde mě něco chybí dosbírat.Bude se to počítat do trofejí?Bude potom stačit jen projít na Zničující ať je platina?

Jardasonyx
👍1

Pekný záběry :-)

Traper
Traper #MicroShit
👍3
👎1

Ta nejtěžší obtížnost je opravdu ZNIČUJÍCÍ! Právě jsem v třetí kapitole a opravdu mi z toho tečou nervy...

weskerumbrella
👍1

FuckFanboys : zatím mi negratuluj :-D právě se s tím mořím :-D ale musím to dojet.. beru to jako osobní výzvu.

cermi85cz
👍3

Paprik:co tady urazis?Kolik ti je?

Ja ji hral ale,a rozhodne ne jednou,jen nevim co budu mit z toho ze to lip vypada

Fuckfunboys: mas recht

Ale Papriku nechapu,nesnasim panacky co hned pisou ty demente atd...asi nejake nedostatky ve vychove

weskerumbrella
👍1

Všechny ostatní obtížnosti jsou proti Grounded demoverze.

weskerumbrella
👍1

Kdo to nedohrál na obtížnost Grounded jako by tu hru ani nehrál [s3]

Paprik
Paprik #PS5&XSX
👎3
👍2

Cermi, ty jsi dobrý dement :-) jsi přežraný hry, kterou jsi ještě nehrál... typicky čecháčkovský přístup: všichni to mají rádi, tak JÁ to budu nenávidět...

Dále píšeš, že nejsi hater, ale neskutečně tě štve, že se před vydáním o TLOU hodně psalo. No, ono je to asi přirozené, že se o jedné z nejlepších her všech dob píše více, než např o nějaké indie arkádě, na kterou se po měsíci zapomene. Ale co se tu budu rozčilovat, svět je plný blbců a ty jsi toho příkladem

sweat55
sweat55 #Gojira
👍4

Tak jsem ochutnal na vlastní oči. Graficky je to překrásný, jen už to není takový zjevení jako před rokem na PS3 :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍2

Na tuto hru nikdy nezapomenu, to prostě nejde. Už brzy se s ní zase setkám :) [s7][s7][s7][s7]

cermi85cz
👍1

Hogy.m

Proc bych nereagoval?Last of us mam rad,ale vseho moc skodi

Jo,video sem videl 20 vterin,coz mi stacilo,jelikoz uz sem vsechno videl,vis kde?Na vlastni oci :-)))

A nemam pocit ze bych napsal blabol,nejsem hater Tlou...ale hype cislo 2 uz me trosinku sere

Dva tydny pred vydanim tady pomalu byly denodenne snad 3 clanky o Remastered

Kostej-cz
Kostej-cz #HORIZON
👍2

Je to dobra hra s uveritelnym pribehem , ale ta AI postav co jdou s vami to je sracka - hold z ps3 uz vic nevymackne ani ND.... Jinak skvela zabava jak u MP ci singlu - nelituju porizeni ps4 verze za plnou cenu ....

busines
busines #Avari37
👍2

Hra je to skvělá. Musel jsem s ní pořídit i PS4 jinak to nešlo. Teď to jedu znova na nejtěžší, tak jsem zvědav kam se dostanu. [s14] Kdo chce, tak si mě může přidat na PSN Avari37.

JEDImfp
👍2

lahůdka

smailik666_
👍6

nadherne video

hogy.m
👍10

cermi85cz , tak jak je hodně videí, tak je i stupidních komentářů viz. ten tvůj. Kdo tě sakra nutí vstupovat do novinky o TLOU. Ještě si to video pustíš a pak napíšeš tenhle, s prominutím, blábol. Reaguji opravdu ojediněle, ale dnes už jsem nevydržel. Tak se přestaň prosím přežírat a nech tyto články pro fanoušky...děkuji

PS: video je povedené, už se těším na vánoce, kdy si také nadělím PS4 a TLOU opět projedu, byť v lepší kvalitě...[s12]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍4

Dneska (vlastně už včera) jsem to začal a jsem z toho opět nadšený. Stejně tak jako na PS3 si to i ted na PS4 neskutečně užívám! [s7]

Harnet
Harnet #SONY
👍4

pitrsone film bude, neil duckman bude psas scenar [s6] ND [s7]

cermi85cz
👍4

Uz vim proc to nepotrebuju hrat...jelikoz at kouknu na jakoukoliv fotku ze hry tak vim presne kde to je...

Rika se,ceho je moc,toho je prilis...a i nejlepsi hry ze lze prezrat

Arrozo
Arrozo #PS5

Docela dobry video...

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍19

Ja ji právě po 17 a pul hodině k tomu dohrál, tato hra mě naprosto uchvátila. Jedním slovem řečeno je DECHBEROUCÍ!!! kdy to byl film tak na něj půjdu stále dokola a dokola. Mrzí mě že jí je konec. Na chvíli si pobrečím do polštáře a půjdu spát.

MrsDenn
MrsDenn #Jodie H.
👍16
👎1

[s7][s7][s7][s7][s7]

Související články

Nejčtenější články