The Last of Us Remastered dostane brzy zdarma dvě nové mapy

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
fórum
Think before you sleep
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (18)
Palec nahoru. Ta hra ma koule a MP taky.[s3]
Paradní novinka od NAUGHTYDOGu, nové mapy super už se těším a jestě zadara :P A stím vyhledaváním ja nějak nemám problem jo smetam to chvilku trvá, ale jinak v cajku. Horší jekdyž se sejdem ve 4řech a hledá nam to team to je pak doba nooo... je ale super vědět že se stím perou. ;)
Kazisvet:prave ze se to moc dobre k nicemu prirovnat neda :-)
Koukal sem jak pero z gauce kdyz sem do toho pronikal jak je to vymysleny paradne
Horsi uz je lagovani a moje nervy k tomu
Pravidelne seknu prvni tyci a pravidelne se valim prvni na zemi...
KazisvetCze nejlepší je mrknout na twitch na stream.
Taky dohrávám zničující+ a trošku jsem se zaseknul s Ellie "na lovu toho Bloatera" :-D :-D :-D
Ale zničující normál, byla o poznání lehčí.
Pak se hned vrhám na mulťák a už se moc těším [s16]
edit: tak po hodině hotovo, ale super těžké lovení :-D
Super :) Multiplayer je parádní!
Já to dohrávám na zničující+ a docela jako zábava [s14]
Teďka dohrávám na Survivor+. Mulťák je supr celkem to sekám :D Už mám hotovo za Lovce a tedka jsem v 9 týdnu Světlonoš :) Pak PLATINA! [s7] Těšim se na nový mapy :)
pitrsone: MP je dost těžký co? :)
Je tak to je dobra zprava az my to kamos prinese tak dam multak a nebo dojedu zase single a potom MP.
Mě mp moc nechyt, jo bf4 je úplně něco jiného. Ale horda by byla fajn, stejně jako u gears of war. Tam je horda pořádný maso.
Singl dohraný a teď hurá na mulťák! :)
Nádhera. Ten MP je fakt boží,ale chtělo by to i trošku oživit a přidat i nějakej jinej mod klidně i s nakaženýma nebo nejlíp horda. jen škoda,že to není 5proti5 to by bylo nejlepší[s7] chcem hordu[s7].
Supér [s7]
senátor: to je jak u nás, ještě toho dvanáctiletýho puberťáka přeperu, ale moc takových dní už nezbývá, proto je potřeba si to užít.[s6]
Kluk bude mít radost, paří online pořád, ani mě pořádně nepustí si zahrát!! Ale zatím má smůlu, ještě ho přeperu, ale za čas budu mít velkej problém!![s6][s6]
Hodil by se spíš nový mod, třeba survival s nakaženými, potřebovali by to vopepřit
Oni ale už během oznámení řekli, co to DLC bude obsahovat.