Konzolista.cz

Terra Battle se dostane na konzole

novinkačtvrtek 30. dubna 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Terra Battle se dostane na konzole
Studio Mistwalker v minulém roce spustilo na chytrých telefonech a tabletech svoji RPG hru Terra Battle. Už na začátku bylo slíbeno, že pokud si jí stáhne dva miliony hráčů, vývojáři připraví konzolovou verzi. Dnes vývojáři nečekaně oznámili, že hra zaznamenala opravdu velký úspěch, přičemž hranice dvou milionů byla pokořena, takže se vývojáři pomalu pustí do konzolové verze. Pro jaké konzole vyjde, potvrzeno zatím nebylo, takže musíme počkat. Pokud se chcete o Terra Battle dozvědět více, můžete se podívat níže v novince na gameplay video.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
mike100

Po tom co sem hrál, hry od studia Mistwalker, si myslím že mají mnohem navíc, než jen na tuhle klikačku. Můžu mít jen zbožné přání že, Sakagučimu přeskočí zase nazpátek a udělá ze svím týmem další pecku na konzole...

HDRcze
HDRcze #Games4Life

Důležité je, že to nebude jen obyčejný port, plánujou to udělat na míru konzolím