Konzolista.cz

Hra Terra Battle vyjde na konzole, pokud si ji stáhnou 2 miliony lidí

novinkastředa 27. srpna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Hra Terra Battle vyjde na konzole, pokud si ji stáhnou 2 miliony lidí
Studio Mistwalker nedávno oznámilo novou hru Terra Battle, která vyjde během října pro chytré telefony a tablety. Jedná se o příběhové JRPGčko o třiceti kapitolách, tahovým soubojovým systémem a samozřejmě spoustou potvor k poražení. Dnes vývojáři oznámili, že během spuštění bude mít start i Download-Starter kampaň, přičemž jak budou hráči hru stahovat, vždy za dosažení určitého počtu budou vývojáři přidávat nový obsah. Pro nás ale nejzajímavější je, že pokud si hru stáhne 2 miliony hráčů, vývojáři vytvoří konzolovou verzi. Je ale otázka, jestli takový úspěch Terra Battle bude mít, když se prakticky jedná o novou značku, navíc lidem využívající chytré telefony nemusí nic studio Mistwalker říkat.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (2)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
magicomira
magicomira #devoted...

vyděrači...

godycz
godycz #katana-san

souhlas. na mobil mam svoji cenovou hranici : kilo.