Konzolista.cz

Sakaguchi: Ještě nevíme, jaká bude konzolová verze

novinkapondělí 4. května 2015Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Sakaguchi: Ještě nevíme, jaká bude konzolová verze
V minulém týdnu jsme se dozvěděli, že hráči na chytrých telefonech už stáhli dva miliony kopií slušné RPG hry Terra Battle, za níž stojí studio Mistwalker. To znamenalo jediné, vývojáři se nyní chtějí pustit do konzolové verze, kterou před nějakým tím časem slíbili. Hironobu Sakaguchi v novém rozhovoru pro Famitsu řekl, že zatím nemají moc nápadů pro konzolovou verzi, vše budou řešit až v příštích týdnech, ale dodal, že by nechtěl, aby šlo jen o přímý port. Ten by asi ani na konzolích nefungoval. „Chci, aby postavy a atmosféra herního světa byla stejná. Rovněž mám ale v plánu hodně experimentovat,“ říká Hironobu Sakaguchi.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Komentáře (0)

Zatím zde nejsou žádné komentáře. Buďte první!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.