Konzolista.cz

Teaser na hororovou hru Outlast 2

novinkaúterý 5. dubna 2016Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Teaser na hororovou hru Outlast 2
Hororová hra Outlast uspěla jak u herních kritiků, tak u samotných hráčů. Vývojáři ze studia Red Barrels se tak mohli hned pustit na pokračování, které je daleko ambicióznější a má fanoušky zavést do zcela nového prostředí s novou zápletkou. Vývojáři se zatím snaží informace držet pod pokličkou, ale už brzy bychom se mohli dozvědět první střípky, na které láká i nový teaser trailer, který najdete níže v novince.

YouTube video: YouTube video player

Zvuk puštěný obráceně, v němž se pravděpodobně láká na výstavu PAX, který se uskuteční 22. dubna.

YouTube video: YouTube video player

Zdroj: Tisková zpráva
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (7)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
ms34
ms34 #...

Prvý diel mám kúpený aj z dlc,začal som to hrať ale medzitým prišli iné hry a Outlast šiel na druhú koľaj. Myslím že dlc som ani nemal spustené. Ale autorom fandím a druhý diel ak sa podarí,po nejakom čase kúpim. A možno konečne aj s prvým dielom dohrám

Ho_Reese
Ho_Reese #E-zombie

Dohrát první díl mě přineslo neskutečnou úlevu, že peklo skončilo. Proč jen proboha musejí vydat druhý díl? Bože proč!? Jestli to přežiju znovu, fakt nevim.

BadExHuman22
BadExHuman22 #XSX💚/PS5💙
👍1

Takže, koupit náhradní žárovky, pro jistotu i svíčky, plenky, nějakou komedii co si pustím hned po tom, ujistit se že v pokoji nebude nic vydávat nějaké zvuky, telefon s předvolbou na sanitku vedle sebe a budu připraven hrát Outlast 2 Nechci aby se opakovalo to že jsem málem nedošel na záchod, a to jsem to hrál přes den

VenousekVesely

Tak to budu muset zase použít plínky!!!

Sojka
Sojka #Playwalker

Mě to stačilo ať jich víc nevytváří

rákos

Humus bylo možná tak to, že tam všichni mentálové vypadali stejně. Asi tak 3 druhy charakterů na celou hru. To je takovej problém vytvořit víc modelů?!

Sojka
Sojka #Playwalker
👍4

Jen ne zase ty mentály.To byl humus jak to na člověka vyskakovalo odevšad.

Související články

REKLAMA

Nejčtenější články