Syberia 3 bude v češtině i na PS4 a Xbox One

novinka  45
Martin Šmíd, 13. 3. 2017 18:41
Vývojáři ze studia Microids nejprve oznámili českou lokalizaci adventury Syberia 3 pro PC a konzole PlayStation 4 a Xbox One, aby následně český distributor potvrdil jen lokalizaci u PC verze. Vše se ale nakonec v dobré obrátilo, protože český obchod Xzone na svém twitteru potvrdil české titulky i u verzí pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, o lokalizaci Switch verze bohužel nepadlo ani slovo. Každopádně hru Syberia 3 si můžete objednat jak v normální, tak limitované edici. UPDATE: Lokalizaci konzolových verzí nám právě potvrdil i český distributor Comgad.

Oficiální trailer s českými titulky


Ve sněžné bouři a na pokraji smrti byla Kate ponechána vlastnímu osudu. Naštěstí ji najdou Youkolové, kočovný kmen, který migruje se svými obřími sněžnými pštrosy. Ale co se vlastně stalo? Jak se sem dostala? Kdo ji pronásleduje? A proč? Otázek je mnoho a na odpovědi budete muset přijít vy sami v novém díle kultovní série Syberia 3.

Syberia 3 představuje novou generaci žánru adventur a zavede vás do okouzlujícího a tajemného prostředí plného života, které můžete poprvé prozkoumat ve 3D. V srdci světa osídleného hrstkou zajímavých postav objevíte a prožijete úchvatný příběh, který zplodila představivost spisovatele Benoîta Sokala. Dokážete vyřešit všechny hádanky, které vám stojí v cestě?

Zdroj: Tisková zpráva

Syberia 3

ps4xonensw
Microïds, Microïds
Datum vydání hry:
21. 4. 2017
Žánr:
Point-and-click, Puzzle, Adventura
KARTA HRY
5/10

Komentáře