novinkaEpic Gamesps5xsx
Studio Remedy oznamuje survival horor Alan Wake II
Martin Šmíd
Přání mnoha fanoušků hry Alan Wake bylo vyslyšeno. Během udílení cen The Game Awards finské studio Remedy oznámilo přípravu hry Alan Wake II, kterou vydá společnost Epic Games v roce 2023 pro PC a konzole současné generace PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Níže se můžete podívat na oznamující trailer, více se o hře dozvíme příští rok v létě. Už nyní ovšem víme, že půjde trochu překvapivě o survival horor a svoji atmosférou i hratelností se bude Alan Wake II značně lišit od svého předchůdce.
ZdrojTisková zpráva
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie
20 obrázků
Hra v článku
- Vývojář
- Remedy
- Vydavatel
- Epic Games
- Vydání
- 27. října 2023
Reklama


Komentáře (27)
Škoda že jednička nemá cz
Konečně
Dobrý no, když to udělají po vzoru Silent Hill tak nic neposerou.
Kurva je to tam! Právě mně vypadala vlasy. Jedna z nejlepších her na světě dostane pokračovaní ve stylu pořádného hororu. Cítim zemetřesení.
Atmosféra naprosto parádní.
Konečně
Pecka, už se těším na první Gameplay , jedna z mých top5.
Bomba,masterpiece 👍...a jeste horrorovejsi.Tak tohle chci !
@Chally74: Spíš jako Wes Bentley - podobný... ale je to herec Ilkka Villi.
Tak snad vývojáři nezapomenou na cz titulky 😊.
Za mě nejlepší oznámení na letošních The Game Awards .
Tohle hodne potesilo, akorat si jeste pockame. Je super, ze to chteji udelat vice hororove.
Som zvedavy ma to byt survival horror to ja tieto prvky rad
Tak dvojka byla jasná už po odkupu IP a nedávném remaku jedničky, překvapení akorát je, že ji Remedy oznámili už takhle brzy po jeho vydání. Jsem zvědav, jak moc se po takových letech do nové hry propíše dna originálu a jak moc půjde o úplně novou, potažmo jinou, hru, jen s nálepkou AW. Snad ten poměr ve dvojce Remedy dobře vyváží.
@Acemax67: Alan Wake hraje herec Ilkka Villi , který mu propůjčil i obličej
@Chally74: Ani bych se nedivil, kdyby to byl on. I v Quantum Break bylo par znamejsich hercu.
Alan vypadá jak Jake Gyllenhaal ....
A museli jsme čekat jen 12 let... Díky Microsofte, že jsi značku po celou tu dobu držel u země, aby to teď mohlo vyjít na pořádné next gen mašiny.
YES!
Už je to tady! A já ještě musím dohrát jedničku. 😅
Psal jsem v recenzi nedávno, že Alan Wake II je víceméně otázkou času. Vrátil se dokonce i stejný dabér, paráda. Určitě je co zlepšovat v hratelnosti. Příběh může být opět velkou podívanou. Takových her není nikdy dost.
Hell yeah! Jednička je legenda na X360 a to DLC v Control jsem hltal. Už aby to bylo
Kooonečně!
Jebe? Day One
No teda!
Vítej zpátky Alane.
❤️❤️❤️
Napsat komentář
Chceš se zapojit do diskuze?
S účtem můžeš komentovat a hodnotit, sledovat hry ve wishlistu, sbírat achievementy a psát do fóra.