Konzolista.cz

Studio Naughty Dog je tu už 30 let, bude vydána knížka The Art of Naughty Dog

novinkapátek 11. dubna 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: Studio Naughty Dog je tu už 30 let, bude vydána knížka The Art of Naughty Dog
Letos je tomu přesně třicet let, co bylo založeno studio JAM (Jason and Andy Magic) Software, které se následně přejmenovalo na Naughty Dog. Vývojáři z něj nám udělali velkou radost nejen skvělými plošinovkami Crash Bandicoot a Jak and Daxter, ale také akčními megahity Uncharted a The Last of Us. Všech her od Naughty Dogu se do dnešního dne prodalo více jak 80 milionů kopií. Dnes Sony oznámila, že při příležitosti tohoto krásného výročí bude vydána během podzimu ve spolupráci s Dark Horse Comics knížka The Art of Naughty Dog, obsahující doposud neukázané artworky z her od Naughty Dogu a vůbec se budeme moci ponořit do třicetileté historie tohoto úspěšného studia. Více informací se máme dozvědět později.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (19)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
GaMbLeRcz
👍1

maranelo:dík za info,zkušenosti mají teda se vším.way of the warrior dobrá pecka.mortal kombat 1

miky20
miky20 #One& only

Skvělý studio.

maranelo
maranelo #N💩SR💩T!
👍2
cermi85cz
👍1

Co treba vytvorili pred Crashem?

inmax
👎3

Crash a Uncharted dobry, jinak nic moc [s12]

evox
👍4

Pan T: Parada :) protoze klikery v latexu bych tam nerad potkal.

Pan T
Pan T #Drifter
👍2

evox: Jj, bude! Teda jako já s tím počítám.[s6]

evox
👍3

Pan T: a bude tam moznost svedske trojky s Cloe a Elenou s Uncharted? [s6]

lukasberoun
lukasberoun #ábíčko
👍1

Obrovska gratulace[s12][s12][s12] RESPEKT

Pan T
Pan T #Drifter
👍11

Z vývoje Naughty Dogu jde ledacos vyčíst:

První značka Pegi 3+

Druhá značka Pegi 12+

Třetí značka Pegi 16+

Čtvrtá značka Pegi 18+

No, a jejich další hra bude tím pádem logicky tvrdé latex porno.[s1]

POciSEM
POciSEM #DooM 3

A co delaly pred Crashem?30 let bych do naughty dog taky nerekl

tekken90
tekken90 #MGS4 10/10
👍2

Crash [s7] Jejich nejlepší značka, pokračování bych bral ihned.

stillalive
👍5

Plošinovky byli od nich super, ale věnovali se jim celé první dvě generace Playstationu a osobně se mi směr, kterým jdou, velmi zamlouvá. Vstup na scénu Survival hororu měli velkolepý a to stejné platí v žánru akčních adventur s prvním Uncharted. Pro PS4 by mohli až do jejího konce vytvořit The Lat of Us 2 a 3 a po Uncharted 4 vytvořit novou značku. Takovýto scénář bych bral a myslím, že ještě řádně překvapí.

razi
razi #Ps4
👍1

mohli by se vůbec vrátit k plošinovkám

cermi85cz
👍2

30 let?To cumim jako vrana...myslim ze by to mohli oslavit tim,ze vrati Crasha pod sva kridla

Chris Redfield
👍6

Naughty Dog [s7] The Last of Us [s7] UNCHARTED! [s7][s7]

stillalive
👍5

Nejradši bych jim pogratuloval osobně, protože z jejich her mám ohromnou radost už tolik let a pořád posouvají hranice dál a dál. Knížku bych rád sehnal, podle toho kde bude k sehnání. Cenu neřeším, jsou to Naughty Dog :)

geobbu
geobbu #WHO CARES
👍12

Hodně studií se od těchle borců má co učit! Špička v oboru.

lopataQ7
lopataQ7 #lopataQ7
👍4

30let ?? tak to číslo mě osobně velmi překvapilo [s12][s12][s12] .... Tak velká gratulace k výročí a doufám že to oslaví nějakou velkou peckou, třeba Uncharted 4 ...

Související články

Nejčtenější články