Studio Naughty Dog je tu už 30 let, bude vydána knížka The Art of Naughty Dog

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
CD Projekt RED: Ještě jsme se nevykoupili, snad si získáme fanoušky zpět se Zaklínačem 4
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Závodní hru The Crew Motorfest si zahrálo přes 10 milionů hráčů
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
Komentáře (19)
maranelo:dík za info,zkušenosti mají teda se vším.way of the warrior dobrá pecka.mortal kombat 1
Skvělý studio.
link
Co treba vytvorili pred Crashem?
Crash a Uncharted dobry, jinak nic moc [s12]
Pan T: Parada :) protoze klikery v latexu bych tam nerad potkal.
evox: Jj, bude! Teda jako já s tím počítám.[s6]
Pan T: a bude tam moznost svedske trojky s Cloe a Elenou s Uncharted? [s6]
Obrovska gratulace[s12][s12][s12] RESPEKT
Z vývoje Naughty Dogu jde ledacos vyčíst:
První značka Pegi 3+
Druhá značka Pegi 12+
Třetí značka Pegi 16+
Čtvrtá značka Pegi 18+
No, a jejich další hra bude tím pádem logicky tvrdé latex porno.[s1]
A co delaly pred Crashem?30 let bych do naughty dog taky nerekl
Crash [s7] Jejich nejlepší značka, pokračování bych bral ihned.
Plošinovky byli od nich super, ale věnovali se jim celé první dvě generace Playstationu a osobně se mi směr, kterým jdou, velmi zamlouvá. Vstup na scénu Survival hororu měli velkolepý a to stejné platí v žánru akčních adventur s prvním Uncharted. Pro PS4 by mohli až do jejího konce vytvořit The Lat of Us 2 a 3 a po Uncharted 4 vytvořit novou značku. Takovýto scénář bych bral a myslím, že ještě řádně překvapí.
mohli by se vůbec vrátit k plošinovkám
30 let?To cumim jako vrana...myslim ze by to mohli oslavit tim,ze vrati Crasha pod sva kridla
Naughty Dog [s7] The Last of Us [s7] UNCHARTED! [s7][s7]
Nejradši bych jim pogratuloval osobně, protože z jejich her mám ohromnou radost už tolik let a pořád posouvají hranice dál a dál. Knížku bych rád sehnal, podle toho kde bude k sehnání. Cenu neřeším, jsou to Naughty Dog :)
Hodně studií se od těchle borců má co učit! Špička v oboru.
30let ?? tak to číslo mě osobně velmi překvapilo [s12][s12][s12] .... Tak velká gratulace k výročí a doufám že to oslaví nějakou velkou peckou, třeba Uncharted 4 ...